Pitera: Premier nie powinien ulegać dalszym żądaniom rodziców. Jego propozycja jest bardzo dobra

RMF FM
24.03.2014 14:05
- Premier nie powinien ulegać dalszym żądaniom rodziców niepełnosprawnych dzieci. Jego obecna propozycja, czyli te 1300 złotych, jest bardzo dobra - mówiła Julia Pitera w RMF FM.
Komentarze (130)
Zaloguj się
 • medalik111

  Oceniono 115 razy 101

  Proponuję obniżyć wszystkim (p)osłom uposażenie do 1300 PLN,zlikwidować finansowanie kościołów i partii politycznych z budżetu, wyrzucić z KRUS-u pseudo-rolników jak lekarze, prawnicy czy inni oszuści, zlikwidować różnego rodzaju agencje d/s zbędnych,, które służą tylko do zapewnienia etatów dla rodzin i kolesi, zlikwidować różnego rodzaju gabinety polityczne i znajdzie się tyle kasy, że prócz spraw socjalnych będziemy mieć służbę zdrowia na najwyższym poziomie.

 • zbycho52

  Oceniono 135 razy 99

  A co z samotnymi bezrobotnymi,co po 35 latach pracy i placeniu podatkow,stacili prace i prawo do zasilku,oni moga zdychac-nikt sie nimi nie interesuje.Albo wracamy do czasow PRLu i panstwo bedzie wszystkich utrzymywac,albo mamy kapitalizm i socjalne panstwo sie skonczylo.

 • reniko111

  Oceniono 226 razy 94

  Dla kogo jest dobra?! Niech się Pani nie kompromituje. Zarabia Pani 4 średnie krajowe plus wiele innych przywilejów, ma zdrowe dzieci i mówi, że 1300 to dobra propozycja?! Proszę się zamienić, chociaż na miesiąc. A prezydent hojną ręką rozdaje 300 mln na ukraińskie firmy?! Nas na to stać?!

 • erin32

  Oceniono 132 razy 74

  A już myślałam, że ta najprawsza ministra w Peło, co to innym kanapkę kupioną na dworcu wytyka, a sama na prywatne imprezy służbową limuzyną jeździ, odeszła w niebyt. A tu zonk, Kryształowa Julcia znowu nadaje ...

 • kosiarka97

  Oceniono 145 razy 71

  Ta pi... grochowa znowu swoje mądrości sadzi.Najgorsze, że znajdą się idioci, którzy będą głosować na tego wypłosza i załatwią jej fuchę w Brukseli.

 • lokomobila.blog.pl

  Oceniono 113 razy 61

  Juliu Piteru mówi dzisiej po polsku tydzień czasu się włanczać. Hahahaha. magiester polonistyki, hahaha

 • stra-bag

  Oceniono 73 razy 49

  A swoją drogą - to Premier sprytnie wykombinował: przesunie środki z budowy dróg lokalnych na zasiłki a przez to pozbędzie się kłopotu na przyszłość, bo przy braku dróg lokalnych nie będzie dojazdu do Warszawy...na przyszłe potencjalne protesty różnych grup nacisku społecznego.

 • gazeta-za-10

  Oceniono 86 razy 46

  Więcej Pitoliny, więcej HGW przy mikrofonach a reszta pójdzie jak po maśle.

 • uzdek98

  Oceniono 126 razy 46

  no to niech dorszowa julka picera sama sprobuje przezyc za taka fortune ... platfusiary spuscily lachudre ze smyczy, bo ktos musi morda ta propagande firmowac ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX