Matki niepełnosprawnych dzieci w Sejmie. "Uprawiamy politykę? Absurd!"

Studio TV
21.03.2014 13:52
- Jesteśmy apolityczne, Solidarna Polska pomogła nam wejść do Sejmu, ale oprócz tego nie mamy żadnych związków z polityką. Powiem więcej, zawiodłam się na Schetynie, który powiedział, że uprawiamy politykę, to absurd. Nie stać nas na rehabilitację naszych dzieci, a jedyne co dostajemy od polityków, to obiecanki - mówi Iwona Hartwich, mama niepełnosprawnego chłopca, która protestuje w Sejmie. Od środy Sejm okupują opiekunowie niepełnosprawnych dzieci. Domagają się m.in. podwyższenia renty socjalnej i zasiłków, darmowych leków czy bezpłatnych przejazdów celem leczenia i diagnozowania dzieci.
Komentarze (107)
Zaloguj się
 • Tetra Fix

  Oceniono 135 razy 89

  Popieram!
  Od tego jest społeczeństwo, aby pomagać najsłabszym. Myślę że i tak byście stanowili mniejsze obciążenie dla podatnika niż premie i igrzyska. Powodzenia!

 • llubellak

  Oceniono 95 razy 75

  polityków prędzej piorun strzeli niż mieliby sobie odjąć od gęby! tyle kasy jest marnotrawione, tyle kasy idzie na utrzymanie takich elewarów i innych spółek tworzonych tylko dla swoich!!! jeden złodziei z Elewaru zarabiał 50 tys miesięcznie plus premie i dodatki!!! te 50 tysięcy starczyłoby na 30 zasiłków po 1680!!!

 • klamtusek

  Oceniono 83 razy 53

  Draństwo i zbydlęcenie styropianowej hołoty w stosunku do zwykłych uczciwych ludzi przechodzi już jakiekolwiek pojęcie, jak długo jeszcze będziemy się dawać tym łachmytom tak poniewierać jak długo ta banda pasożytów będzie się paść na naszej krzywdzie?

 • ateofi

  Oceniono 41 razy 37

  Niestety drogie Panie, jesteście skazane na żebranie i brak godnosci, poniewaz w tym chorym kraju trzeba dać wcześniejsze emerytury pieprzonym górnikom, służbom mundurowym, klechom. Rolnicy płacą KRUS, do którego dopłacam ja i Wasze rodziny! W tym popieprzonym kraju daje się kasę na świątynię opatrznosci i gó...ane muzeum JPII - na to 6 milionów lekką rączką poszło! W tym kraju zwiększa się ilość urzędasów, dopłaca do nieefektynegop ZUS. Wreszcie grube przewalają się w funuszach celowych i agencjach rządowych! Aha, nie zapominajmy jeszcze o posłach, co sobie przyznają wielotysięczne nagrody nie wiadomo, za co?!!!
  Natomiast Wy drogie Panie macie rodzić kaleki i siedzieć stulić dzioby bo dla naszych polityków Wasze ciążowe brzuchy są ważniejsze od urodzonych już dzieci! Nieważne, że często ojcowie takich chorych dzieci dają nogę, nieważne że Wy nie macie żadnej przyszłości bo nawet pracę musicie rzucić i nie pracujecie na emerytury! A od Tuska lub innego dziada na jego miejscu dostaniecie 500 złotych zasiłku, co wystarcza na 3 dni rehabilitacji chorego dziecka!!! Niestety znam to z pierwszej ręki - moja mama była zmuszona zostać w domu z moim bratem, który urodził się chory z powodu źle odebranego porodu! Doskonale wiem, jaką gehennę przeszła i najgorszemu wrogowi nie życzę czegoś takiego!

 • refleksyjny

  Oceniono 50 razy 34

  Niektóre sprawy są zbyt poważne aby dawać przed nimi głupawe reklamy.

 • napletekgandalfa

  Oceniono 46 razy 22

  Rodzice źle zrobili,powinni do tego burdelu przyjść z walichą pieniędzy.
  To się nazywa lobbing a sprawa załatwiona by była w tydzień.

 • badziewiak66

  Oceniono 57 razy 11

  Tak ta banda Tuska walczy z obywatelami. Jak dochodzi do konfliktu to obywatele zaraz terroryści , kibole. Propaganda serwuje Nam zastrzyki nieufności do protestujących. Szepczą że to podszyte fałszem , prywatą , polityką. Tak walczy z faktami koalicja PO-PSL.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 26 razy 8

  no to co? podwyższamy podatki? ile każdy z was deklaruje kasy? czy tylko potraficie komentować i narzekać na polityków, którzy i tak dzielą nasze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX