Środa o Pawłowicz: Przypadłość psychiczna może się trafić i robotnikowi i profesorowi. Spuśćmy na to zasłonę milczenia

Radio ZET
13.01.2014 11:13
- Mam taki postulat, żeby nie analizować wypowiedzi posłanki Pawłowicz. Różnego rodzaju przypadłości psychiczne mogą się trafić i robotnikom i profesorom. Zdrowie ludzkie jest ograniczone - powiedziała w Radiu ZET profesor Magdalena Środa, etyk i filozof z Uniwersytetu Warszawskiego.
Komentarze (229)
Zaloguj się
 • balbina1_0

  Oceniono 975 razy 947

  Trafne spostrzeżenie, tylko czy ludzie chorzy psychicznie powinni zasiadać w ławach sejmowych i decydować o naszym życiu ?

 • aanty

  Oceniono 649 razy 623

  Wszystko fajnie, można ni analizować, ale nie można tolerować obecności w Sejmie osób chorych psychicznie, zionących nienawiścią, wyjątkowo podłych. Bo co oni zrobią dobrego dla społeczeństwa?

 • annaz-19

  Oceniono 551 razy 509

  popieram p.prof.Środę ignorować tylko,ignorować p.Pawłowicz to najlepsze wyjście jak nie będzie odbiorców Jej chorych wypowiedzi to może przestanie pleść bzdury.

 • biesczad1

  Oceniono 440 razy 426

  Też uważam, że kandydaci na parlamentarzystów powinni przechodzić obowiązkowe badania psychiatryczne...

 • svetn

  Oceniono 434 razy 398

  Najczęściej nie zgadzam się z panią Środą, ale jej postulat uważam za bardzo mądrą propozycję. GAZETO, nie opisujcie tej głupiej PiSówy, bo to zwykły polityczny troll. Jej nie chodzi, żeby mówić o niej dobrze. Jej chodzi tylko o to, żeby skłócać Polaków i zionąć nienawiścią.

 • bbastek13

  Oceniono 325 razy 303

  krótko i na temat.

 • onefoks

  Oceniono 323 razy 295

  święta racja Pani Środa ,cokolwiek komentować od Pani Pawłowicz to jakby udowadniać kwadraturę koła.a dla Pani Pawłowicz miałbym jedno przesłanie ,milcz i wstydu oszczędz.

 • vomitorium1

  Oceniono 273 razy 253

  a tam
  to nie jest choroba
  (ona jest tylko zdrowo pisnięta)

 • 3jw60

  Oceniono 286 razy 250

  Pani Pawłowicz nie jest chara psychicznie, wręcz przeciwnie jest normalną jurną babą. Wczoraj w podobnym wątku porównałem do sytuacji w moim domu. Z pieca dymiło, ciągu nie było, wszystkich bolała głowa i byli rozdrażnieni. Przyszedł kominiarz komin przeczyścił w piecu zaczęło buzować, atmosfera się zmieniła i już było dobrze - kominiarza tam potrzeba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX