Tusk przekazuje WOŚP koszulkę od Camerona: Otrzymałem ją za pomoc w trudnej i specyficznej sytuacji

KPRM
11.01.2014 08:44
Koszulka z autografem piłkarza Robina van Persiego to prezent od brytyjskiego premiera. - Otrzymałem ją jako wyraz uznania za pomoc, jakiej Polska udzieliła Wielkiej Brytanii w bardzo trudnej i specyficznej sytuacji kilka lat temu. To chyba dobry symbol, bo Wielka Orkiestra jest o bezinteresownej pomocy a Polska pokazała nieraz w historii naszych relacji, że też jest gotowa nieść bezinteresowną pomoc w krytycznych sytuacjach - tłumaczy premier Donald Tusk. Pieniądze z licytacji koszulki zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Komentarze (54)
Zaloguj się
 • ajmkscha

  0

  Cholera chwala sie koszulkami, owsiakami,wospami, a kurrrrr wa Targowica jedzedzie dalej ! Tylko czekac na nastepny rozbior Polski. Niech ich jasna krew zaleje ! Ku... zajmnijcie sie do cholery panstwem Polskim, a nie durnoctwem i przykrywaniem WOSPem waznych spraw panstwowych ! Placcie sobie na Owsiaka ile chcecie jak macie, ale do diabla ciezkiego pilnujcie Polski i patrzcie rzadowi na rece! Oglupili juz was wszystkich tymi akcjami ! Tylko sie miedzy soba klucicie jak te porypancy, a rzad dyma was z drugiej strony w czarny otwor!

 • skok

  Oceniono 1 raz 1

  o kurcze ! ale hojny ! hahahahaha

 • soso_soso

  Oceniono 3 razy 1

  *
  jakiej Polska udzieliła Wielkiej Brytanii w bardzo trudnej i specyficznej sytuacji kilka lat temu
  *

  Chodzi o podlozenie sie w meczu z Anglia na Wembley?

 • dziurlas3

  Oceniono 5 razy 1

  Jakby ta ruda wesz dostała od Camerona używane gacie, to też by się tym pochwaliła, żeby się polansować.

 • lokomotywa-1

  Oceniono 5 razy 1

  Nie wiem ale mnie to i śmieszy i irytuje.Cieszył bym się gdyby Pan Premier przekazał ze swojego konta osobistego np 100 PLN zamiast tej "cennej" koszulki, a Robert Lewandowski przekazał ze swojego konta np jedną pensję zamiast starych butów w których grał jakiś mecz. Podobnie śmieszy mnie Pan Prezydent pakujący przed świętami paczki z darami kupionymi najpewniej za pieniądze podatników.

 • atibalo

  Oceniono 4 razy 2

  Zwykłe żebractwo ... a może zastąpić to jakąś ustawą , będzie więcej i bez dodatkowych kosztów . Albo 10 zł zamiast do puszki Ofsiaka ...do kasy każdej przychodni podczas rejestracji .

 • kkes

  Oceniono 9 razy -3

  Pięknie przygotowana PRowska sztuczka. Właśnie po to jest ta żebranina żeby matoł czy BULowa (spacerek z pieskiem podczas obfitych opadów śniegu z deszczem i nagle przypadkowo spotyka wolontariuszy, a że zupełnie już przypadkowo pojawiają się fotoreporterzy, to jest i fotorelacja) mogli sie polansować. Goebbels to był przy dzisiejszych specach dzieciak z piaskownicy

 • je2bny

  Oceniono 16 razy -6

  Bierzcie przykład z Tuska, który, jak ostatni biedak odda nawet koszulę i do tego nie swoją.

  Postępuje, jak nie przymierzając - baca z kawału - pyta sekretarz partii bacę podczas rozmowy o wstąpieniu do tzw. kołchozu, czy oddałby do wspólnoty owce - baca odpowiada,
  że nie oddałby, a .konia - konia bym oddał.
  Baco, jakże, to -koń bardziej potrzebny w gospodarstwie niż owce.

  Panoczku - owce, to ja mam, a konia nie.

  Reszty dopowiedzcie sobie sami, nie mogę napisać, aby nie być ściganym przez CBŚ.

  P.S. Co się u was dzieje na gazeta.pl - loguję się - piszę i znowu wyskakuje komunikat abym się zalogował.
  Czy w ten sposób próbujecie zniechęcić do zamieszczania krytycznych uwag na temat Tuska ???

 • eldemon

  Oceniono 14 razy -6

  Ale się rzucił, przepoconą koszulką jakiegoś piłkarzyny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX