Siwiec: Kaczyński powinien przyjść na posiedzenie RBN. Ukraina to zbyt poważna sprawa, żeby się rozmieniać na pokazy mody na Majdanie

więcej na RADIO ZET
02.12.2013 11:24
- Kaczyński powinien przyjść na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. To będzie test, czy politykę uprawiamy na Majdanie, czy potrafimy rozmawiać o tym, co jest polską racją stanu. To jest zbyt poważna sprawa, żeby to rozmienić na pokazy mody na Majdanie - mówił w Radiu Zet eurodeputowany Twojego Ruchu, Marek Siwiec.
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • cli-ff

  0

  Miałby tam pozostawać "w bulu i nadzieji", że pomarańczowa rewolucja nie da rady? Obcowanie z analfabetami powoduje, że można samemu stać się analfabetą. A analfabetów i ludzi o niewolniczej mentalności w naszym kraju mamy większość, mimo iż niektórzy szczycą się wyższym wykształceniem. O historykach, nawet w najwyższych "elitach" nie wspominając.

 • tupolew71

  Oceniono 3 razy -1

  Prezydent wielokrotnie wypowiadał się pogardliwie i obrazliwie o Kaczyńskim. Nie ma sensu, żeby prezes do niego chodził.

 • queserasera

  Oceniono 8 razy 0

  No to już wiem - "Kaczyński powinien przyjść na posiedzenie RBN"

  A teraz pytanie zasadnicze: PO CO?
  PO CO w ogóle to posiedzenie? Co chcą tam w Warszawie te saskie pierdoły wysiedzieć, skoro wiadomo, że rzeczy podstawowe jak szkolnictwo, sądownictwo czy służbę zdrowia w Polsce doprowadzili do rujnacji i nie potrafią nawet administrować tym na co mają wpływ, skoro na Ukrainę nie mają wpływu NAJMNIEJSZEGO?
  Na ki ch*j komu to gremium półidiotów, złodziei, nieudaczników?

 • malwoj

  Oceniono 9 razy 9

  Taa, pojechał, pokazał się.. zmienił bieg historii.. mały podżegacz wojenny..

 • bacowa

  Oceniono 11 razy 11

  Jarosław K. nie nadaje się do prwadzenie rozmów przy stole

  nie ma czasu na to, bo przygotowuje sie z bronią na czele barykat w Kijowie

  podobno wojska rosyjskie nadciagaja i trzeba rąk do walki wręcz

  to gieroj nad gieroje!

 • mare-kdud

  Oceniono 11 razy 9

  A co niby miałby Kaczyński robić na posiedzeniu RBN-u. To jest poważny organ a Kaczyński to po prostu Kaczyński i miejsce jego jest nie tam.

 • hen-live

  Oceniono 12 razy 10

  Przecież Kaczyński nie był na Ukrainie aby poprzec Ukraińców tylko aby pokazac że on decyduje o naszej polityce zagranicznej no i żeby pokazac że sięga Kliczce do pasa.

 • krzyk58

  Oceniono 17 razy 13

  Kaczyńscy byli, są i będą 'odporni na wiedze", nie wyciągają wniosków z "doswiadczen życiowych". Stanowią relne zagrożenie dla bytu państwa. Nie tylko Kaczyński, ale cała Solidarność prometejska, i Kościół Katolicki, to główni wrogowie Polski i Polaków. T tymi wymienionymi "nic się nie uda".

 • sqlwysyn

  Oceniono 27 razy 23

  Przywódca poważnej opozycji powinien się pojawić na RBN. Ale nie cyrkowy pajac, który tam pojechał się lansować przed swoim elektoratem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX