Siwiec: Kaczyński powinien przyjść na posiedzenie RBN. Ukraina to zbyt poważna sprawa, żeby się rozmieniać na pokazy mody na Majdanie

więcej na RADIO ZET
02.12.2013 11:24
- Kaczyński powinien przyjść na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. To będzie test, czy politykę uprawiamy na Majdanie, czy potrafimy rozmawiać o tym, co jest polską racją stanu. To jest zbyt poważna sprawa, żeby to rozmienić na pokazy mody na Majdanie - mówił w Radiu Zet eurodeputowany Twojego Ruchu, Marek Siwiec.
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • sqlwysyn

  Oceniono 27 razy 23

  Przywódca poważnej opozycji powinien się pojawić na RBN. Ale nie cyrkowy pajac, który tam pojechał się lansować przed swoim elektoratem.

 • krzyk58

  Oceniono 17 razy 13

  Kaczyńscy byli, są i będą 'odporni na wiedze", nie wyciągają wniosków z "doswiadczen życiowych". Stanowią relne zagrożenie dla bytu państwa. Nie tylko Kaczyński, ale cała Solidarność prometejska, i Kościół Katolicki, to główni wrogowie Polski i Polaków. T tymi wymienionymi "nic się nie uda".

 • bacowa

  Oceniono 11 razy 11

  Jarosław K. nie nadaje się do prwadzenie rozmów przy stole

  nie ma czasu na to, bo przygotowuje sie z bronią na czele barykat w Kijowie

  podobno wojska rosyjskie nadciagaja i trzeba rąk do walki wręcz

  to gieroj nad gieroje!

 • hen-live

  Oceniono 12 razy 10

  Przecież Kaczyński nie był na Ukrainie aby poprzec Ukraińców tylko aby pokazac że on decyduje o naszej polityce zagranicznej no i żeby pokazac że sięga Kliczce do pasa.

 • malwoj

  Oceniono 9 razy 9

  Taa, pojechał, pokazał się.. zmienił bieg historii.. mały podżegacz wojenny..

 • mare-kdud

  Oceniono 11 razy 9

  A co niby miałby Kaczyński robić na posiedzeniu RBN-u. To jest poważny organ a Kaczyński to po prostu Kaczyński i miejsce jego jest nie tam.

 • cli-ff

  0

  Miałby tam pozostawać "w bulu i nadzieji", że pomarańczowa rewolucja nie da rady? Obcowanie z analfabetami powoduje, że można samemu stać się analfabetą. A analfabetów i ludzi o niewolniczej mentalności w naszym kraju mamy większość, mimo iż niektórzy szczycą się wyższym wykształceniem. O historykach, nawet w najwyższych "elitach" nie wspominając.

 • queserasera

  Oceniono 8 razy 0

  No to już wiem - "Kaczyński powinien przyjść na posiedzenie RBN"

  A teraz pytanie zasadnicze: PO CO?
  PO CO w ogóle to posiedzenie? Co chcą tam w Warszawie te saskie pierdoły wysiedzieć, skoro wiadomo, że rzeczy podstawowe jak szkolnictwo, sądownictwo czy służbę zdrowia w Polsce doprowadzili do rujnacji i nie potrafią nawet administrować tym na co mają wpływ, skoro na Ukrainę nie mają wpływu NAJMNIEJSZEGO?
  Na ki ch*j komu to gremium półidiotów, złodziei, nieudaczników?

 • tupolew71

  Oceniono 3 razy -1

  Prezydent wielokrotnie wypowiadał się pogardliwie i obrazliwie o Kaczyńskim. Nie ma sensu, żeby prezes do niego chodził.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX