Do swojego mieszkania zaprasza celebrytów z pierwszych stron gazet. Ma 1,5 tys widzów i 200 tysięcy wyświetleń. Będzie "królem internetu"?

Martyna Wyrzykowska, Marta Behling
01.08.2012 14:57
20m2 Łukasza - nowy hit internetu? 'Miej parcie i patrzaj w obiektyw', w koszulce z takim napisem Łukasz Jakóbiak pojawił się na jednej z warszawskich imprez. Ten 29-latek nie boi się przyznać, że marzy mu się show biznes i robi wszystko, żeby do niego trafić. Zaczął od kolekcjonowania zdjęć z gwiazdami. Chwali się, że udało mu się przekonać do siebie ochroniarzy Beyonce, a Beata Tyszkiewicz zgodziła się zagrać za darmo w jego filmie... nakręconym iPhonem. Od kilku tygodni prowadzi w swojej kawalerce interetowy talk show '20m2 Łukasza', który docenił już Kuba Wojewódzki i Tomasz Lis. Odwiedziliśmy Łukasza Jakóbiaka w jego słynnej kawalerce. Zobaczcie jak czuł się siedząc wreszcie na miejscu przepytywanego.
Więcej o:
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • pokapipe

  Oceniono 24 razy 24

  A pamietacie Monty Pythona i wywiad z czlowiekiem, ktory potrafi usypiac cegly?

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 26 razy 24

  ależ news na czoło wiadomości, fakt że GW to teraz główny brukowiec w Polszy:)

 • cromio

  Oceniono 28 razy 22

  Teraz można być zerem, żeby stać się celebrytą. Można pokazać gołą d..ę a natychmiast zainteresują się tobą celebryckie media typu Wojewódzki, Gazeta, Party etc. W końcu te media muszą się karmić czymś dzień w dzień, tydzień w tydzień. Gdyby nie było takiego palanciarstwa, jak Doda, Edzia, Radek czy pan z 20m2, z czego by żyły te media? A tak - interes się kręci. Zaproszenie przez Lisa byłoby kolejnym etapem nobilitacji i tylko jej wypatrywać.
  Jakie to szczęście, że nie ma telewizora, nie kupuje gazet i już tylko siła nawyku wchodzę na gazeta.pl. Ale i to w końcu zwalczę w sobie.

 • eurosmapper

  Oceniono 15 razy 13

  I jak to sie ma do wzrostu PKB?

 • lethal_doze

  Oceniono 18 razy 12

  idiotów nie brakuje

 • misiak-pysiak

  Oceniono 14 razy 10

  Skoro Siwiec sie wylansowałą, to czemu nie ten nikt?

 • gwfak

  Oceniono 12 razy 10

  Niech tam sobie robi wywiady z kim i gdzie chce. Ciekawe, że taki Rutkowski czy Jacyków tak samo chcą celebrować jak prowadzący wywiad. I nakręcają się nawzajem, pomagają sobie. Gęba się pewnie mu nie zamyka. Czy te postacie są faktycznie takie ciekawe, że ma się do nich tyle pytań czy chodzi o pokazanie się przy nich i popieprzeniu głupot?

 • mam_kobiete

  Oceniono 19 razy 9

  "..Chwali się, że udało mu się przekonać do siebie ochroniarzy Beyonce.."

  Z którymi zawarł związek małżeński...

 • tommy1one

  Oceniono 19 razy 7

  no i dobra. robi coś. to, że on a nie ja to mi nie przeszkadza. powodzenia chłopie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX