Świadek ataku w Londynie zrobił zdjęcie napastnikowi. "Furgonetka celowo wjechała w ludzi. Wielu leżało na ziemi"

RUPTLY/x-news
19.06.2017 09:15
- Furgonetka celowo wjechała w ludzi - mówi świadek ataku w Londynie, który zrobił zdjęcia napastnikowi. W nocy z niedzieli na poniedziałek furgonetka staranowała wiernych wychodzących z meczetu w Finsbury Park w północnym Londynie, zabijając co najmniej jedną osobę i raniąc dziesięć innych. Sprawca ataku został zatrzymany.
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • mateusztt

  Oceniono 5 razy 3

  nordyk-faszysta ?

 • nuclearsnake

  Oceniono 1 raz -1

  Polak-katolik z determinacją i zaciętym wyrazem twarzy Antoniego, radiomaryjną miłością bliźniego na ustach ("zabiję wszystkich muzułmanów") i moralnym zwycięstwem PrezesPana?

 • Andrzej J.

  Oceniono 5 razy -1

  Ależ wy jestescie stronniczy to nie żaden zamach terrorystyczny tylko incydent. A wogle sprawca był chory psychicznie albo sfrustrowany bo koledzy go nie lubili. A tak naprawdę to samochód sam wjechał w tłum.

 • P L

  Oceniono 1 raz -1

  Isis osiągnął cel. Będziemy się wzajemnie atakowac.

 • kris alfa

  Oceniono 6 razy -2

  Aż dziw że Polaczki nie wpadają w szał radości! Przecież zaatakowano ludzi(sorry - muslimow) wychodzących z meczetu.
  Właśnie teoria, że tylko islam jest przyczyną zamachów walnęła o bruk! Zupełnie jak w Bergen gdzie dwóch dzielnych potomków husarii z żołnierzem wyklętym próbowało podpalić hotel dla emigrantów. I nikomu nie przyjdzie do tępego łba, że my tutaj w UK nie dzielimy ofiar według wyznania i współczujemy LUDZIOM!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX