Ryanair promuje się giełdową klapą ojca Rydzyka

Największa europejska tania linia lotnicza rozdaje darmowe bilety tym, którzy powierzyli świadectwa NFI Radiu Maryja i teraz przyznają się do błędu
Ryanair od wczoraj wszystkie swoje trasy z Polski promuje hasłem "Inwestycje bez RYdZYKA". - Ci, którzy przesłali świadectwa udziałowe NFI do Radia Maryja po to, by ratować Stocznię Gdańską, a ich pieniądze zostały utopione na giełdzie, teraz mają szansę pozbyć się uczucia niesmaku. 50 pierwszych osób, które przyzna się do swojej "nietrafionej inwestycji", otrzyma bezpłatny dwuosobowy voucher na dowolnej trasie z Polski - zapowiedział wczoraj Ryanair. - Płaci się tylko podatki i opłaty lotniskowe, które nie przekraczają 49 zł - wyjaśnia Tomasz Kułakowski, przedstawiciel linii na Europę Środkową.

By ułatwić skorzystanie z promocji, linia uruchomiła specjalny adres e-mailowy: ojciecrydzyk@ryanair.com. Już wczoraj do centrali firmy w Londynie dotarły pierwsze e-maile. - Przyznaję się do tzw. wpadki z ojcem Rydzykiem. Czy są jeszcze wolne bilety do Dublina dla dwóch osób? - napisała Monika.

Linia nie będzie sprawdzać zapewnień pasażerów dot. wsparcia toruńskiej rozgłośni. - Ufamy im tak samo, jak oni mogą zaufać nam. Wystarczy bez wstydu przyznać się do tej wpadki i wysłać do nas e-mail.

Ryanair obsługuje połączenia z Polski od 13 miesięcy. Do tej pory przewiózł 600 tys. pasażerów. W tym roku zamierza przewieźć 1,4 mln i pozbawić węgiersko-amerykańskiego Wizz Aira prymatu największej niskokosztowej linii w Polsce szczycącego się 900 tys. pasażerami.

Ani z o. Tadeuszem Rydzykiem, ani z nikim w Radiu Maryja nie udało nam się wczoraj porozmawiać na temat nowej promocji Ryanaira.

Zobacz także
  • Giełdowe gry Radia Maryja
Skomentuj:
Ryanair promuje się giełdową klapą ojca Rydzyka
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje