Próbna matura z języka polskiego OPERON - sprawdź ODPOWIEDZI!

25.11.2015 11:00
null

null (PIOTR SKÓRNICKI)

Matura próbna z Operonem rozpoczęła się wczoraj od egzaminu z języka polskiego. Maturzyści rozwiązywali arkusze maturalne z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jakie zadania pojawiły się na maturze próbnej z Operonem z polskiego? Sprawdź arkusze i przykładowe odpowiedzi!


Operon: Matura próbna - matura z polskiego - tematy wypracowań

Na próbnej maturze z Operonem z języka polskiego na poziomie podstawowym pojawiły się fragmenty "Antygony" Sofoklesa i wiersza "Księga ubogich" - wiersz III autorstwa Jana Kasprowicza. Jak przyznali sami maturzyści, takie tematy były dla nich dość dużym zaskoczeniem.

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, POZIOM PODSTAWOWY, PRÓBNA MATURA Z OPERONEM >>OFICJALNE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, PRÓBNA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁOMatura próbna 2015/2016 z Operonem - KLUCZ ODPOWIEDZI

Na stronie Edulandia.pl pojawiły się oficjalne arkusze matury próbnej z Operonem z języka polskiego. Zostały też opublikowane przykładowe odpowiedzi. Maturzysto, sprawdź, jak ci poszła matura próbna z Operonem z języka polskiego!

Matura próbna z Operonem - harmonogram egzaminów

Maturzyści przystąpili też do próbnej matury z matematyki. Rozwiązywali arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym, a część z nich także na poziomie rozszerzonym.

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, POZIOM ROZSZERZONY, PRÓBNA MATURA >>OFICJALNE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, MATURA Z OPERONEM, POZIOM ROZSZERZONYOto harmonogram pozostałych egzaminów w ramach matury próbnej z Operonem: 26 listopada (czwartek): Próbna matura z Operonem, język obcy - poziom podstawowy i rozszerzony:

- 09:00 - Egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym (120 minut)

- 11:00-14:00 - Przerwa - 14:00 - Egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym (150 minut) 27 listopada (piątek): Próbna matura z Operonem, przedmioty dodatkowe:

- 09:00 - Egzamin z przedmiotów dodatkowych (180 minut)

MATERIAŁ PARTNERA

Próbna Matura z Operonem, Gazetą Wyborczą i British Council to jedyny ogólnopolski próbny egzamin maturalny, który wiernie oddaje warunki prawdziwego egzaminu.

W tegorocznej edycji weźmie udział blisko 200 tys. uczniów! Przez 4 dni zmierzą się z zadaniami z języka polskiego, matematyki, języka obcego (angielskiego lub niemieckiego) oraz jednego z przedmiotów dodatkowych: biologii, chemii, geografii, fizyki, historii lub wiedzy o społeczeństwie.Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje