Próba matura z Operonem - j. francuski, poziom podstawowy. Jakie będą zadania? Sprawdź arkusze maturalne!

Próbna matura z Operonem z języka francuskiego odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Jest jeszcze trochę czasu, żeby poćwiczyć przed próbnym egzaminem z tego języka. Jakich zadań należy się spodziewać na próbnej maturze z francuskiego z Operonem? Zobacz arkusze maturalne z zeszłego roku!
Matura próbna francuski, Operon - zadania z poziomu podstawowego

Na próbnej maturze z Operonem z języka francuskiego w roku szkolnym 2014/2015 pojawiło się 10 zadań. Na rozwiązanie arkusza maturalnego przyszli maturzyści mieli 120 minut. Oto zadania z języka francuskiego na poziomie podstawowym:Oprócz tego na próbnej maturze z francuskiego pojawiły się też 3 zadania na rozumienie ze słuchu. Trzeba też było ułożyć wypowiedź pisemną - wpis na bloga - o objętości od 80 do 130 słów.

Zadania z próbnej matury 2014/2015 z Operonem - język francuski - poziom podstawowy - arkusze i odpowiedzi - SPRAWDŹ >>>

Operon, próbna matura z francuskiego - harmonogram

Próbna matura 2015/2016 z Operonem odbędzie się w dniach 24-27 listopada, a więc już w przyszłym tygodniu. Egzaminy z języków obcych, w tym z języka francuskiego zaplanowano na czwartek 26 listopada.

26.11.2015 (czwartek) - próbna matura z Operonem 2015 - język obcy

- 9:00 - próbna matura z języka obcego na poziomie podstawowym (120 minut)

- 11:00-14:00 - przerwa

- 14:00 - próbna matura z języka obcego na poziomie rozszerzonym (150 minut)Matura próbna z francuskiego, Operon - kiedy wyniki?

Arkusze maturalne z próbnej matury z języka francuskiego zostaną opublikowane w serwisie Edulandia.pl dzień po egzaminie. Opublikujemy też przykładowe odpowiedzi, więc każdy maturzysta będzie mógł sprawdzić, jak poszła mu próbna matura 2015/2015 z Operonem z języka francuskiego.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".Więcej o:
Skomentuj:
Próba matura z Operonem - j. francuski, poziom podstawowy. Jakie będą zadania? Sprawdź arkusze maturalne!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX