Trwają zapisy na bezpłatne programy edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zaprasza na bezpłatne programy edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży: Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, Akademię Młodego Ekonomisty i Ekonomię dla Liceum i Technikum.
Zapisy potrwają do 3 lutego br.:

EUD- Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy dla klas 5. i 6. szkoły podstawowej - formularz rejestracyjny na stronie: www.uniwersytet-dzieciecy.pl

AME - Akademia Młodego Ekonomisty dla gimnazjum - formularz rejestracyjny www.gimversity.pl

ELiT- Ekonomia dla Liceum i Technikum - formularz rejestracyjny www.ue.katowice.pl/ru-off/jednostki/elit/formularz-rejestracyjny.html

EUD i AME to projekty ogólnopolskie, prowadzone we współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, a na najlepszych młodych studentów czekają cenne nagrody. Partnerem strategicznym Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego jest Narodowy Bank Polski. Oba programy objęte są patronatem honorowym minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej. ELiT jest programem autorskim Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jego pierwsza edycja odbyła się w semestrze zimowym roku akademickiego 2013/2014.

Każdy program to 6 spotkań w formie interaktywnych wykładów i warsztatów. W trakcie zajęć dla młodzieży eksperci prowadzą także wykłady dla rodziców i opiekunów. Celem programu jest popularyzowanie wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród młodzieży.

Zajęcia w ramach wszystkich programów odbywają się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W semestrze letnim zajęcia w godzinach 18:00-19:30 w dniach: 23 marca, 13 i 27 kwietnia, 11 i 25 maja, 8 czerwca 2015 roku.

Zajęcia EUD odbywać się będą równolegle w Warszawie, Rzeszowie, Wrocławiu, Białymstoku, Szczecinie i Poznaniu. Zajęcia AME w Warszawie, Poznaniu i Białymstoku. ELiT wyłącznie w Katowicach.

Więcej o: