Trzej bracia rzucili studia dla biznesu. Robią śmieszne filmy

Bracia Kasprzakowie mieszkają i pracują we Wrocławiu. Ostatnio wspólnie ze znajomymi studentami nagrali żartobliwe wideo o zbliżającej się sesji. Udaje ono zwiastun mrocznego filmu
Adrian, Łukasz i Mateusz (grafik 3D, grafik 2D i programista) prowadzą małą rodzinną firmę. - Nasza przygoda ze studiami skończyła się po pierwszej sesji - mówi Adrian Kasprzak, który próbował swoich sił na trzech różnych kierunkach. - Szybko doszliśmy do wniosku, że trzeba czym prędzej zająć się zdobywaniem doświadczenia. Wybraliśmy biznes - dodaje.Swoją pasję, czyli nagrywanie i montaż zabawnych filmów, realizują na kanale YouTube Bonzo Official.

- "Sesja is coming" to kontynuacja serii Grindschool. Pierwsza część ("Matura is coming") miała premierę w maju 2013 roku i opowiadała o nadchodzącym egzaminie maturalnym. W ciągu kilku dni zdobyła ponad 50 tysięcy odsłon, co skłoniło nas do tego, by pozostać w tej tematyce. Tym razem skupiliśmy się na sesji jako nadciągającej apokalipsie, która dotyka studentów regularnie i zawsze boli tak samo - tłumaczy Adrian.

Zdjęcia były kręcone na terenie Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Braciom pomagała ekipa złożona z osób z Bogatyni, Głubczyc oraz Francuza pochodzącego z Nimes.

Więcej o: