Arkusz i klucz odpowiedzi próbnej matury z Operonem z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym!
Maturzyści zmierzyli się już z próbnym egzaminem z języka francuskim na poziomie rozszerzonym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie maturalnym na poziomie rozszerzonym z języka francuskiego Operon 2014/2015!

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język francuski, poziom rozszerzony - ARKUSZEMatura próbna z Operonem 2014/2015, język francuski, poziom rozszerzony - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZIMatura próbna z Operonem 2014/2015, język francuski, poziom rozszerzony - TRANSKRYPCJE

Jak przebiegał próbny egzamin z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym?

Próbny egzamin maturalny z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godz. 14 i trwał 150 minut. Podczas próbnej matury, uczniowie musieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także napisać krótkie wypowiedzi w języku francuskim na poziomie rozszerzonym.

Próbna matura z języka francuskiego Operon 2014/2015 miała sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość francuskich środków językowych. Na poziomie rozszerzonym, uczniowie musieli sformułować krótką wypowiedź w języku francuskim (200-250 słów), wybierając jeden spośród dwóch tematów. W rozprawce należało odpowiedzieć na pytanie: Czy każdy powinien przynależeć do jakiejś grupy?, przedstawiając argumenty za i przeciw. W drugim temacie, uczniowie mieli napisać artykuł do redakcji młodzieżowego czasopisma, w którym podzielą się opiniami dotyczącymi problemu podejmowania pracy poniżej własnych kwalifikacji, a także opiszą doświadczenia znajomej osoby w powyższym temacie.

MATERIAŁ PARTNERA

Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015!

Przykładowe pytania i odpowiedzi!Więcej o: