Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z języka francuskiego na poziomie podstawowym

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka francuskiego na poziomie podstawowym!
Uczniowie ostatnich klas średnich rozwiązywali dziś próbną maturę z języka francuskiego na poziomie podstawowym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie maturalnym z języka francuskiego na poziomie podstawowym Operon 2014/2015!

 Matura próbna z Operonem 2014/2015, język francuski, poziom podstawowy - ARKUSZEMatura próbna z Operonem 2014/2015, język francuski, poziom podstawowy - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZIMatura próbna z Operonem 2014/2015, język francuski, poziom podstawowy - TRANSKRYPCJE

MATERIAŁ PARTNERA

Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/maturaIle czasu trwał próbny egzamin maturalny z języka francuskiego?

Próbny egzamin maturalny z języka francuskiego na poziomie podstawowym trwał 120 minut, podczas których uczniowie mieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także musieli napisać krótkie wypowiedzi w języku francuskim.

Próbna matura z języka francuskiego Operon 2014/2015 miała sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość francuskich środków językowych. Na poziomie podstawowym, uczniowie musieli sformułować krótką wypowiedź w języku francuskim (80-130 słów) w formie postu z bloga. Należało w niej zawrzeć informacje dotyczące nowopoznanej licealistki z Paryża, a także opisać wspólnie zaplanowany wakacyjny wyjazd.Więcej o:
Skomentuj:
Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z języka francuskiego na poziomie podstawowym
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX