Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka niemieckiego na poziomie podstawowym!
Uczniowie ostatnich klas średnich zmierzyli się dziś z zadaniami z próbnej matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego na poziomie podstawowym Operon 2014/2015!

 Matura próbna z Operonem 2014/2015, język niemiecki, poziom podstawowy - ARKUSZEMatura próbna z Operonem 2014/2015, język niemiecki, poziom podstawowy - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI  Matura próbna z Operonem 2014/2015, język niemiecki, poziom podstawowy - TRANSKRYPCJE

Ile czasu trwał próbny egzamin maturalny z języka angielskiego?

Próbny egzamin maturalny z języka niemieckiego na poziomie podstawowym trwał 120 minut, podczas których uczniowie mieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionych materiałów audio i tekstów pisanych, a także musieli napisać krótkie wypowiedzi w języku niemieckim.

Próbna matura z języka niemieckiego Operon 2014/2015 miała sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość niemieckich środków językowych. Na poziomie podstawowym, uczniowie musieli sformułować krótką wypowiedź w języku niemieckim (80-130 słów), w formie komentarza do artykułu. W wypracowaniu należało uwzględnić: kim się jest i dlaczego się pisze, a także przedstawić swój pogląd na problem graffiti z uwzględnieniem konkretnych przykładów, oraz opinię swoich rodziców w powyższej tematyce.MATERIAŁ PARTNERA

Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/maturaZdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015!

Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Więcej o:
Skomentuj:
Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX