Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2013/2014. DZIŚ języki obce. Angielski, niemiecki, francuski, rosyjski

12.12.2013 17:42
Poznaj 5 zasad, które pozwolą ci skutecznie uczyć się języków obcych.

Poznaj 5 zasad, które pozwolą ci skutecznie uczyć się języków obcych. (Fot. shutterstock)

Właśnie rozpoczął się trzeci dzień próbnych egzaminów gimnazjalnych z Operonem 2013/2014 i czas na języki obce: język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski. Uczniowie trzecich klas gimnazjum napiszą poziom podstawowy i poziom rozszerzony wybranego przez siebie języka obcego. 13 grudnia 2013 o godzinie 11.00 opublikujemy oficjalne arkusze i klucze odpowiedzi do części językowej.
Próbny egzamin z języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) rozpoczął się o godzinie 9.00.Gdzie zostaną opublikowane arkusze i odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem?


Arkusze i klucze odpowiedzi zostaną opublikowane 13.12.2013 o godz. 11. Będzie można je znaleźć w serwisie Edulandia.pl - zobacz odpowiedzi próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014. O godz. 10 znajdziecie odpowiedzi na stronie giełdagimnazjalna.pl.

Arkusze do części językowej próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem oraz oficjalne klucze odpowiedzi do opublikujemy 13.12.2013. Zobacz, jak wyglądał próbny egzamin gimnazjalny z Operonem z języków obcych w ubiegłym roku:

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2012/2013. Język angielski

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2012/2013. Język niemiecki

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2012/2013. Język francuski

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2012/2013. Język rosyjski

Powiedz, jak Ci poszło!

Bezpośrednio po egzaminie w komentarzach pod tekstem dotyczącym konkretnego egzaminu będziecie mogli porozmawiać o swoich odpowiedziach oraz ponarzekać na trudność zadań. Powiedzie, jak Wam poszło, co Wam się nie podobało, jakich wyników się spodziewacie. Wsparcie 24 godziny na dobę!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa" .Co to jest próbny egzamin gimnazjalny z Operonem?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to coroczny projekt, w ramach którego zostaje bezpłatnie przygotowany próbny egzamin maturalny dla uczniów gimnazjum w całej Polsce. Próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem z lat ubiegłych można znaleźć w bazie testów na stronach Edulandia.pl - Egzamin gimnazjalny - baza egzaminów gimnazjalnych.

Arkusze egzaminacyjne są przygotowywane przez doświadczonych egzaminatorów o wysokich kwalifikacjach. Gwarantuje to zapewnienie najwyższych standardów próbnego egzaminu gimnazjalnego.

Udział w próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem nie jest obowiązkowy. Szkoły, które zgłosiły chęć swojego uczestnictwa w akcji, dały tym samym swoim uczniom kolejną szansę na sprawdzenie swojej wiedzy. Gimnazjaliści mają również okazję zmierzyć się z realiami egzaminu, który przyjdzie im napisać w kwietniu.

Jak wygląda próbny egzamin gimnazjalny z części językowej?

W części dotyczącej języka obcego nowożytnego gimnazjalista dokonuje wyboru jednego z czterech języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego z zastrzeżeniem, że gimnazjalista może wybrać tylko ten język, którego uczył się w gimnazjum jako przedmiotu obowiązkowego. Ta część egzaminu ma dwa poziomy: podstawowy i rozszerzony. Poziom podstawowy sprawdza wiedzę uczniów, którzy rozpoczęli naukę języka dopiero w gimnazjum. Z kolei poziom rozszerzony ma na celu sprawdzenie umiejętności osób, które kontynuują naukę języka zapoczątkowaną w szkole podstawowej. Każdy uczeń ma obowiązek przystąpić do poziomu podstawowego. Część rozszerzona jest obowiązkowa dla gimnazjalistów, którzy uczyli się języka we wcześniejszych etapach edukacji. Każda część będzie trwała 60 minut.

MATERIAŁ PARTNERA

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego. Aby poznać wszystkie elementy programu Egzamin gimnazjalny z Operonem i rozpocząć przygotowania do egzaminu gimnazjalnego już dziś, wejdź na: www.gieldagimnazjalna/egzamingimnazjalnyZdjęcie Egzamin gimnazjalny. Język niemiecki Zdjęcie Język francuski Zbiór ćwiczeń dla gimnazjalistów Zdjęcie Zdaj egzamin gimnazjalny. Język angielski
Egzamin gimnazjalny. Język ... Język francuski Zbiór ćwicz... Zdaj egzamin gimnazjalny. J...
źródło: Okazje.info


Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje