Monika Olejnik przerywa rozmowę ze Zbigniewem Ziobrą. "Niech pan się zimnej wody napije. Koniec!"

20.11.2014 09:55
W niecałe dziesięć minut rozmowa Zbigniewa Ziobry z Moniką Olejnik zamieniła się w słowną przepychankę. - Czwarta władza powinna patrzeć władzy na ręce - grzmiał polityk Solidarnej Polski i stwierdził, że prezydent Komorowski "odleciał". - Kończę z panem rozmowę! Koniec! - rzuciła Olejnik i wyszła ze studia.
Zbigniew Ziobro u Moniki Olejnik w Radiu ZET oświadczył, że wybory wydają się niewiarygodne, wpadka goni wpadkę, a w rezultacie pojawia się postulat, by wybory powtórzyć.

Stosunkowo spokojna rozmowa zmieniła się w ciągu kilku minut w przepychankę. Olejnik zarzuciła ''magistrowi prawa'', że chce ustawą unieważniać wybory, co zdaniem konstytucjonalistów jest nielegalne. - Ja nie wiem, o czym pan do mnie mówi. O ważności wyborów decydują sądy okręgowe, a nie parlament - stwierdziła. Z kolei Ziobro ocenił, że "przedstawiciele czwartej władzy powinni patrzeć władzy na ręce, a nie "zgadzać się na to, aby ewidentnie zafałszowane wybory było uznane za właściwe".

"Polacy, nic się nie stało"

Zamiast tego dziennikarka wpisuje się w nurt ''Polacy, nic się nie stało''. Ziobro uważa, że ''problem zafałszowań dotyczy całego kraju''. Jego zdaniem niepokojące jest to, że jest bardzo wiele głosów nieważnych.

- Proszę mi podać konstytucjonalistę, który mówi, że to jest zgodne z prawem - powiedziała Olejnik, wymieniając prawników, z których opinią się zgadza. - Nie robiłem analizy wypowiedzi konstytucjonalistów, bo dopiero zaczyna się dyskusja - mówił Ziobro, jednak Olejnik protestowała. - Wczoraj była propozycja. To nie była dyskusja.

Koniec!

Rozmowa zakończyła się awanturą o słowa Bronisława Komorowskiego, który stwierdził, że ludzie, którzy kwestionują uczciwość wyborów, są w "odmętach szaleństwa". - Jacek Sasin, kandydat na prezydenta Warszawy, mówi o prezydencie Polski, że jest "głupi i ślepy".

Zdaniem polityka Solidarnej Polski Komorowski ''odleciał'', nazywa ludzi szaleńcami i ich obraża. - Zimnej wody powinien się napić - powiedział Ziobro. - Niech pan się zimnej wody napije. Kończę z panem rozmowę! Koniec - rzuciła dziennikarka, zebrała swoje rzeczy i opuściła studio.

Ziobro został w studio sam, dopił kawę i wyszedł.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (120)
Zaloguj się
 • rafall09

  0

  Brawo Monika

 • enedue3

  0

  Ta kobita jak jej tam, Olejnik widać, iż nazwisko nie szlacheckie jest dziennikarką jak z koziej poopy trąba. Ona do dziennikarstwa profesjonalnego nie dorosła i nigdy nie dorośnie ! Co to za dziennikarz, który nie jest obiektywny, trzyma jednej ze stron, zawszej lewackiej.

  Na poczatek niech odłoży te Viktory ( na podstawie czego dostała ??) w kąt i zapisze się do o. dr Tadeusza Rydzyka na kursy wieczorowe do Wyzszej Szkoły Medialnej w Toruniu. Po tym nie zapisze się na licencjat. Nabierze ogłady, sztuki rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

  To co ona wyprawia to hr Poniemirski powiedziałby, że jego pies przez ścianę wyczuwa człowieka z gminu :))

  W telewizji TVP, TVN dziennikarzy , którzy atakują gościa jest na pęczki !

 • kazimirz

  0

  POlacy nic sie nie stalo!
  A dla pierwszej damy POlskiego dziennikarstwa duuzy bukiet stokrotek.
  Chwala Generalom!

 • pro-contra

  Oceniono 3 razy 3

  No proszę, jak to rabinacka "hrabianka" unosła się w obronie Gajowego.
  Głupia i śmieszna, ot, co.

 • patriotaa

  Oceniono 3 razy 3

  A ja się jeszcze zapytam gdzie są komentarze negatywne o pani olejnik? Na czyj rozkaz zostały wykasowane a pozytywne opinie i chamce pozostały.

 • ryllaa

  Oceniono 2 razy -2

  A tyle razy pisałam: nie zapraszać idiotów do studia!

 • mk.i

  Oceniono 2 razy 2

  A kim jest ta blondynka czy ktoś słyszał choć jeden wywiad nie tendencyjny ona konsekwentnie obraza wszystkich PO za jej pochlebcami PO-istami .

 • jan.w2

  Oceniono 4 razy 0

  "Stokrotka" się wku...ła. Według takich jak stokrotka polandyjczycy powinni się cieszyć, że są jakiekolwiek wybory. A zero pozostał zerem.

 • wilem07

  Oceniono 11 razy 11

  usuneliscie 70% wpisow - gratuluje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najważniejsze informacje