Wieczór wyborczy politycy PiS spędzą w hotelu Hyatt

Działacze Prawa i Sprawiedliwości spędzą wieczór wyborczy w jednym z najdroższych warszawskich hoteli, w hotelu Hyatt - informuje radio TOK FM.


Jeszcze tydzień temu poseł Tadeusz Cymański na pytanie, gdzie politycy Prawa i Sprawiedliwości, spędzą wieczór wyborczy, odpowiedział: Nie wiem, myślę, że tradycyjnie na Nowogrodzkiej [na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie jest siedziba PiS - przyp. red.]. A może gdzie indziej... Kiedy się dowiedział, nie krył zaskoczenia. - To dziwne - stwierdził.

Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz wie, że Hyatt to jeden z najdroższych hoteli. - Hotel Hyatt to jest luksus nad luksusami - mówi.

Wojciech Olejniczak, który w Hyatcie nigdy nie był, mówi z rozmarzeniem: - Hyatt - wielki, wspaniały hotel, bardzo drogi.

W ocenie prezydent Warszawy, w wyborze takiego miejsca na spędzenie wieczoru wyborczego można dopatrywać się jakiejś prowokacji. - Najgorszy wróg podpuścił PiS, żeby robić wieczór wyborczy w Hyatcie - przypuszcza Gronkiewicz-Waltz.

Ostatecznie wątpliwości z wyborem Hyattu na wieczór wyborczy PiS rozwiewa poseł Tadeusz Cymański, mówiąc: "Ubóstwo - tak. Dziadostwo - nie".

Hotel Hyatt położony jest przy Trakcie Królewskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek.

...i reszta

Pozostałe partie prezentują bardzo nierówny poziom w wyborze lokalizacji na wieczór wyborczy. PO prawie dorównuje PiS - swój wieczór wyborczy Platforma spędzi w warszawskim, ekskluzywnym biurowcu Focus. Partia wynajęła cały parter wieżowca.

LiD oszczędnie organizuje wieczór w siedzibie SLD na ulicy Rozbrat. Samoobrona wynajęła pół sali konferencyjnej w stołecznym hotelu Gromada, a działacze PSL zbiorą się w Pałacyku Zamoyskich.

Najmniej okazale prezentuje się miejsce jakie wybrał LPR. Będzie to niewielka sala w warszawskiej siedzibie partii.

Skomentuj:
Wieczór wyborczy politycy PiS spędzą w hotelu Hyatt
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX