Komentarze (49)
Wanat: Chcecie wiedzieć, kto jest NAPRAWDĘ odpowiedzialny za wynik lewicy?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Stefan Słomka

  0

  Pani Wanat ma zupełną rację. To wina starego betonu Milera, Charzastego, Palikota. Ci ludzie powinni odejść. Ale jak znam życie jeszcze będą chcieli zaistnieć wygłaszając pokrętne wypowiedzi. Pani Nowacka ma Pani mój głos.

 • baby1

  0

  To prawda, że Miller powinien być odsunięty od władzy w SLD dawno temu. Ale też prawda jest taka, że ZL zajmowała się trzeciorzędnymi sprawami i niepotrzebnie zaangażowała się w popieranie polityki PO w sprawie uchodźców, co to też odebrało jej część głosów.

 • sacc77

  0

  Jak widzę, cenzorzy z Czerskiej nie puszczą nic co by w nie najlepszym świetle stawiało ich idolkę ERBEL. Mając na uwadze jej uniwersalny poliamoryzm... resztę, jeśli chodzi o motywacje cenzorów i cenzorek dopowiedzcie sobie sami :-)))

 • sacc77

  0

  Powody totalnej KLĘSKI lewicy są 2.
  1. Ślepota polityczna "nowej nadziei lewicy" czyli Barbary Nowackiej, która z jej tylko wiadomych przyczyn wdała się w mezalians ze starymi satyrami w osobach Millera, Palikota oraz reszty tej bandy oportunistów;
  2. Zbyt mało wyraziste (by nie powiedzieć, że ŻADNE) odcinanie się od dotychczasowej polityki władz państwa oraz samej lewicy uniżonej służalczości wobec pedalsko-pedofilskiej sekty watykańskiej a tym samym milcząca zgoda na dalszą podległość Rzeczypospolitej tej bandzie degeneratów zamiast jasnych zapowiedzi wypowiedzenia konkordatu, wyprowadzenia nauczania religii ze szkół, wyprowadzenia watykańskich urzędników ze struktur Państwa.

  NOWACKIEJ nieco (ale tylko nieco) żal, że okazała się na tyle głupia by wdawać się w aferę w postaci współpracy z MIllerem i Palikotem i całkiem możliwe, że oznacza to dla nej śmierć polityczną ale niestety, w polityce jak w życiu - cnotę traci się tylko raz. A ona ją właśnie straciła.

 • disloyall

  Oceniono 1 raz -1

  To zboczeniec z Bilgoraja jest winny towarzyszko wanat jego zboczony ryj i zdejmowane tysiace krzyzy ... Palikot ja ci dziekuje za pogrzeb lewicy

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 1 raz -1

  Odkąd zawiązała się ta koalicja nie nazywałem ich inaczej jak ZLewem mając nadzieję że tak pójdzie Miller Leszek. To i tak "łagodny" wyrok dla niego, już dawno powinien siedzieć.
  Co do reszty to lipa bo po 8 latach przerwy znów będą nami rządzić sowiecka V kolumna (zgodnie z imperialistyczną polityką Rosji jest ona tym mocniejsza im sąsiedzi słabsi: w praktyce wygląda to tak: Amerykanie (polityka mocarstwowa) będą z Tobą współpracować i/lub próbować podkupić ci naukowców lub technologię - Ruski wysadzą ci laboratorium w powietrze, taka jest mniej więcej różnica między ruskim głupim imperializmem a amerykańską mocarstwowością dlatego sąsiad USA Meksyk jest biedakiem ale funkcjonuje w miarę normalnie natomiast sąsiad Rosji Ukraina ma wojnę domową.

 • dorsz_pitery

  Oceniono 3 razy -1

  hm.. mam tylko nadzieję, że ktoś "lewicę" przed powrotem do Moskwy ROZLICZY Z MAFII PREZESÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH I EMERYTOWANYCH UBEKÓW

 • my_kroolik

  Oceniono 8 razy -6

  No akurat się nie zgadzam. Od 2005 roku, poparcie lewicy w Polsce nigdy nie było wyższe niż 12%, czyli mniej więcej tyle, ile obecnie dostała ZL i PR w sumie. Palikot w 2011 roku wygrał na micie nowości, a nie lewicowości. Identycznie jak teraz Kukiz, więc się do tego nie liczy. Nie cierpię Millera i Czarzastego, ale w analizach trzeba być uczciwym. Gdyby nie podział głosów, to lewica byłaby trzecią siłą w parlamencie, a PIS nie miałby większości i odpowiada za to, tak hołubiony przez GW pan Zandberg.

 • 31.februarius

  Oceniono 12 razy -6

  "Wanat: Chcecie wiedzieć, kto jest NAPRAWDĘ odpowiedzialny za wynik lewicy?"

  Lewica skończyła się w Polsce w grudniu 1948 roku, to raz!
  I to tyle!

 • proteusz33

  Oceniono 10 razy -6

  To Czarzasty powinien być liderem i kandydatem na premiera.Niestety Lewica uległa modzie wystawienia kobiety.Ale i tak Nowacka była nieporównywalnie lepsza od Ogórek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX