Wanat: Chcecie wiedzieć, kto jest NAPRAWDĘ odpowiedzialny za wynik lewicy?

?Żeby w tej zawierusze nikomu nie umknęło, kto jest naprawdę odpowiedzialny za wynik Zjednoczonej Lewicy. Wbrew emocjonalnym wpisom wielu fejsbukowiczów, , to nie partia Razem jest winna? - komentuje na FB Ewa Wanat, była naczelna Radia RDC.

Polub i bądź na bieżąco!

"To Czarzasty i Miller odpowiadają za wynik ZL" - komentuje dziennikarka, była redaktor naczelna Radia TOK FM i Radia RDC.

"Wbrew emocjonalnym wpisom wielu fejsbukowiczów, którzy w tej chwili zdają się mieć pamięć złotej rybki, to nie partia Razem jest winna. Wszystkim z krótką pamięcią przypominam, że Barbara Nowacka jako twarz ZL pojawiła się dopiero niecały miesiąc temu, po ciężkich bojach ze starym betonem, a do 25 września za kampanię ZL odpowiedzialny był Włodzimierz Czarzasty" - pisze na swoim Facebooku Wanat.

"Na podstawie mojej wiedzy na temat tego, co się w ZL ostatnimi miesiącami działo, jestem głęboko przekonana, że za upadek lewicy odpowiedzialny jest właśnie ten stary beton, którego najsilniejszą reprezentacją są Leszek Miller i Włodzimierz Czarzasty. Mam nadzieję, że wiatr historii właśnie ostatecznie tych panów zwiał ze sceny. Amen" - podsumowała dziennikarka.

Czarzasty i Miller odpowiadają za wynik ZL. Żeby w tej zawierusze nikomu nie umknęło, kto jest naprawdę odpowiedzialny...

Posted by Ewa Wanat on  Sunday, October 25, 2015


Więcej o:
Komentarze (49)
Wanat: Chcecie wiedzieć, kto jest NAPRAWDĘ odpowiedzialny za wynik lewicy?
Zaloguj się
 • mutkuu3

  Oceniono 18 razy 18

  Moim zdaniem przyczyną sukcesu partii prawicowych jest politycznie poprawne promowanie agresywnego feminizmu, środowisk LGBT i otwarcia na imigrantów. Niezależnie od tego, czy to są słuszne, czy niesłuszne idee z pewnością nie są popierane przez większość polskiego społeczeństwa. Ta nie odnajduje się w takiej narracji i przesuwa swoje sympatie na prawą stronę. Wbrew pozorom większość Polaków nie mieszka w centrum Warszawy i nie spędza czasu na wyzwolonych nadwiślańskich bulwarach. Kto tego nie rozumie może błyszczeć w mediach i na salonach, ale w powszechnych wyborach szanse ma mizerne.

 • masofrev

  Oceniono 29 razy 17

  Zaczęło się zawodzenie lewicowych płaczek... Wracajcie do swoich kawiarni palić trawę i snuć wizje "nowoczesnej", "europejskiej" lewicy, rozdającej kasę odebraną przedsiębiorcom i normalnie pracującym ludziom na lewo i prawo, szczególnie homomałżeństwom i biednym, syryjskim uchodźcom...

 • w.zboralski

  Oceniono 29 razy 15

  Ciekawe, czy "lewicowa lewica" (czyli nie ta od Millera...) wyciągnie wnioski z tego, że nie jest dobrym pomysłem w Polsce w czasie kampanii wyborczej do Parlamentu opowiadać, że "zrobi się dobrze" islamskim, NIELEGALNYM imigrantom?
  Nawet ja, lewicowy ateista-gej to wiedziałem już kilka miesięcy temu. Ale wtedy zwyzywano mnie od "rasistów", mnie kosmopolitę, którym przestałem być, gdy sam przeżywam islam z bliska przez ostatnie 8 lat życia w Anglii.
  Ale gdy ktoś nie słucha MĄDRZEJSZYCH czy chociaż doświadczonych przez życie - niech teraz płacze...
  Polska lewica ma diabelnie złych pomysłodawców i propagandzistów. Mam nadzieję, że od jutra będzie, że "miała"... Na pewno "szwedzki styl" i "niemiecki styl" lewicy w Polsce nie zadziałał i nie zadziała. Polska lewica musi wymyśleć swój własny styl, na pewno nie "pro-islamski" czy "pro-buddystyczny"...

 • polak_k.prawy

  Oceniono 11 razy 9

  Rzeczywiście PiS powinien wysłać kosz kwiatów Leszkowi Millerowi. To jego uporowi w trzymaniu się władzy w SLD i "świetnemu" pomysłowi wystawieniu w wyborach prezydenckich Magdaleny Ogórek lewica zawdzięcza nie dostanie się do parlamentu, a PiS większość parlamentarną.

 • dziadekjam

  Oceniono 20 razy 8

  "...to nie partia Razem jest winna" - komentuje na FB Ewa Wanat" "To Czarzasty i Miller odpowiadają za wynik ZL"
  ====================================================================
  Tylko szkoda Pani Batbary Nowackiej, że firmowała tych panów i Palikota. Zamiana Millera na Panią Piekarską, a Palikota na Panią Nowacką być może by dało wynik nadprogowy.

 • synspunkt

  Oceniono 11 razy 5

  W 100% się zgadzam z tą opinią. Ja przeskoczyłem do Razem po pojawieniu się Czarzastego w TVN gdzie już dyktował PO warunki koalicyjne. Może nie czytałem dokładnie całego programu Razem ale dla mnie to jedyna partia spełniająca standardy europejskie. Czy widzieliście ich listy wyborcze i suwak? I mietem jest że na Razem głodują tylko młodzi idealiści. Ja z żoną mamy około 60ki i wysokie wykształcenie. I nigdy nie głosowaliśmy na lewicę. Jesteśmy zniesmaczonymi wyborcami PO. I jesteśmy zadowoleni z wyboru. Może jeszcze wejdą.

 • wmc-33

  Oceniono 9 razy 5

  Razem rzeczywiście nie jest winne wyeliminowania SLD i Ruchaczy z Sejmu. Ta eliminacja to zasługa Razem!

 • cosel1

  Oceniono 5 razy 5

  ZL od początku nie miała szans. Patchwork i cynizm nie jest sposobem na zwycięstwo. Gratuluję ZL pomysłu.

 • tomtg123

  Oceniono 6 razy 4

  Ja myślę, że zmasowana kampanie medialna gazety.pl , która zajęła się promocją Zandberga jednak nie pozostała bez wpływu.... Panowie i Panie z Gazety.pl - czy Wam się to podoba, czy nie, jesteście współtwórcami sukcesu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego.
  Sejm ze Zjednoczoną Lewicą i z Korwinem (który jest na granicy) to byłby Sejm, w którym realną większość miałaby PO.
  Ale Wy woleliście Kaczyńskiego, OK - widziały gały, co brały.
  Pozdrowienia dla redakcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX