To zdjęcie pokazuje, dlaczego Adrian Zandberg pokonał we wtorek wszystkich polityków

- Czy ja wyglądam na kogoś, kto korzysta z usług spin doktorów? - mówił tuż po debacie wyborczej Adrian Zandberg z Partii Razem. Jedno zdjęcie może stać się symbolem i odpowiedzią na pytanie, dlaczego to Zandberga ogłoszono zwycięzcą debaty.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Asystent poprawia garnitur Januszowi Piechocińskiemu, inny nakłada makijaż Barbarze Nowackiej. Pośrodku, sam, stoi Adrian Zandberg, pozbawiony krawata, patrząc na politycznych przeciwników z mieszanką zdziwienia i politowania.

Lewica bez spin doktorów

To zdjęcie po debacie obiegło media społecznościowe wraz z zachwytami nad politykiem Partii Razem. I choć Zandberg był malowany tak samo jak inni uczestnicy debaty, a mężczyźni na zdjęciu to najpewniej charakteryzatorzy z TVP, fotografię błyskawicznie uznano za symboliczne przedstawienie różnicy między wyreżyserowanymi, sztucznymi występami polityków największych partii i naturalnością Zandberga. - Czy ja wyglądam na kogoś, kto korzysta z usług spin doktorów? - śmiał się później do dziennikarzy. Odpowiedź jest jedna: zdecydowanie nie.

Partia Razem wraca z debaty. Na piechotę i metrem >>>Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (352)
To zdjęcie pokazuje, dlaczego Adrian Zandberg pokonał we wtorek wszystkich polityków
Zaloguj się
 • Mike Stankiewicz

  Oceniono 71 razy 55

  Firma która produkuje piwo TYSKIE wisi mi 30 sekund mojego zycia. Po jakiego wałka mi wasza reklama przed tym artykułem ? W ramach protestu od dzisiaj przez 365 dni nie kupie piwa produkowanego przez wasza firme. To samo z każda inna reklamą która mi się włącza na cały regulator automatycznie.

 • Krytyk Robotów

  Oceniono 92 razy 42

  Zabawne, bo mówi się głównie o tym jak Zandberg się prezentował, jakie odczucia wzbudził. A bardzo niewiele czasu poświęca się temu co ma do zaproponowania.

 • jdkonrad

  Oceniono 46 razy 28

  wygrał?! a kto był sędzią?! ..i jaka była punktacja?! jakie zasady oceny?!
  bo brudziński ogłosił wygraną szydełko we wtorkowej debacie już w poniedziałek!
  w końcu nie przebieg się liczy, ale to co bojówki wykrzyczą post factum!!

 • Kamil Gurazdowski

  Oceniono 26 razy 16

  KORWIN wygrał debatę. martwi mnie promocja mediów partii rakłem, która jest komunistyczna.
  namzalezy kropka pl/wp-content/uploads/2015/10/Adrian-Zandberg-295x197.png

 • goostav234

  Oceniono 32 razy 14

  Zła wiadomość dla lewackich gołodupców, produkujących się w temacie - ludzie zaliczani przez brodatego bolszewika do zbioru kułaków-krwiopijców przeznaczonych do ogolenia, w znaczącej większości nie są idiotami. I znajdą sposób, aby nie dać jemu i jego kolegom (zakładając czysto teoretycznie, że kiedyś przejęliby władzę w większości, pozwalającej realizować ich utopijne pomysły) się ograbić z zarabianych pieniedzy, które lewak natychmiast przeznaczy na zapewnienie utrzymania swoim beżowym fetyszom - "uchodźcom".

 • z_b2

  Oceniono 70 razy 12

  75% podatku dla najbogatszych? Czy ten lewak całkiem już oszalał?
  Takie pomysły kończą się tak jak z Żorą Depardiejewem i Jerónimo Martins, pierwszy nie chciał płacić 75% podatku we Francji i skończył na Białorusi, a drudzy z tego samego powodu w Holandii.
  Chore, utopijne lewactwo inspirowane Podemosem - kolor nawet zerżnięty.

 • alex1w

  Oceniono 42 razy 12

  Ja widzę,że Adrian patrzy ze zdziwieniem na ten cyrk.
  Z czasem się wdroży... jak każdy. Władza deprawuje.
  Kaczyńskiego zdeprawowała już ćwierć wieku temu.

 • tomeckm

  Oceniono 17 razy 11

  Panie Zandberg , jak Pan dasz 75 % podatku najbogatszym to najbogatsi nic nie wpłacą, a zapłacą podatki najbiedniejsi. To już było przećwiczone gdzie indziej. Nie czytaj Pan tyle Marksa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX