Zwycięski Zandberg i działacze Razem wracają z debaty. Na piechotę i do metra

Adrian Zandberg z partii Razem został, w opinii wielu mediów i komentatorów, zwycięzcą debaty liderów. A na Twitterze ludzie podają sobie dalej zdjęcie, na którym widać powrót Razem z tej debaty. Na piechotę, a potem metrem. To zupełnie inny styl od tego, do którego przyzwyczaili nas politycy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tak Adrian Zandberg i ekipa partii Razem wracali z wczorajszej debaty. Pieszo. W gronie przyjaciół. Sfotografował ich Andrzej Godlewski, zastępca redaktora naczelnego TVP1:

Jednym z leitmotivów kampanii były busy - w wyborach prezydenckich obaj kandydaci jeździli autokarami po kraju, teraz po Polsce jeździł Szydłobus kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło, busem jeździł też Ryszard Petru z Nowoczesnej, zaś premier Ewa Kopacz wybrała pociągi. Partia Razem postanowiła wczoraj wrócić z debaty poczciwym warszawskim metrem:

WYGRALIŚMY TĘ DEBATĘ! A tak wracaliśmy :)

Posted by Marcelina Zawisza on  Tuesday, October 20, 2015
Chcesz się dowiedzieć, kto z twoich znajomych byłby najlepszym premierem? Zapraszamy do naszej zabawy na Facebooku.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (536)
Zwycięski Zandberg i działacze Razem wracają z debaty. Na piechotę i do metra
Zaloguj się
 • alex1w

  Oceniono 199 razy 131

  Przypominam, że św. pamięci Tadeusz Mazowiecki jeździł tramwajem.
  Za to śnięty Jarosław jeździ pancerną limuzyną... wraz z ochroną której koszt to 100.000zł. miesięcznie.

 • augenthaler

  Oceniono 133 razy 83

  Zandberg wzbudził sympatię, bo był inteligenty i trzymał fason. Ale jego poglądy gospodarcze nie są mi zbyt bliskie. Niemniej chciałbym zobaczyć kogoś takiego w parlamencie.

 • alex1w

  Oceniono 101 razy 43

  Szydło apeluje by nie głosować na mniejsze ugrupowania... Najwyraźniej ma obawy, czy jej i Dudy szef aby na pewno dostanie pełnię władzy, by hulaj dusza.

 • chi-neng

  Oceniono 109 razy 37

  Po latach udreki ostatnich lat, wylonil sie chyba wreszcie polityk z prawdziwego zdarzenia, ktorego nikt wlasciwie nie zna, a juz godny tytulu przyszlego lidera panstwa, w moich oczach.

  CHARYZMATYCZNY, MERYTORYCZNY I KONKRETNY ADRIAN

  Wszystko to ponizej jest obiecujce i powinno byc necace, dla calego panstwa:

  • “Chcemy mieć porządne europejskie państwo, czy państwo z tektury?” -
  o propozycji Ryszarda Petru o zrównaniu podatków CIT, PIT i VAT do 16%

  • “Jeśli chcemy mieć porządne państwo, to musimy wybrać podatek progresywny.”

  • Jeśli takie jak Rosja czy Kazachstan, to możemy wybrać 3 razy 16 Ryszarda Petru i zacząć krok po kroku likwidować nasze państwo”.

  • “Relacje z Kościołem powinniśmy ucywilizować, ale nie w atmosferze wojny kulturowej.”

  • “Trzeba wycofać religię ze szkół w sposób transparentny.”

  • “Państwu nic do praktyk religijnych, a Kościołowi do polityki”.

  • “Teraz media mówią państwu, że jedyny wybór jaki macie, to jest wybór między panią Kopacz, panią Szydło i ewentualnie jeszcze między Leszkiem Millerem, który ukrywa się za plecami Barbary Nowackiej.

  • Proszę państwa, to nie jest dobry wybór”.

  • Do rozmowy robotów, która nie ma żadnej treści, do polityki, która jest wyprana z interesów, do polityki, która nikogo nie reprezentuje.

  • Inna polityka jest możliwa. Apelował, by głosować na "partie, z którymi się zgadzamy". Nie marnujcie głosu na mniejsze zło, nie po raz kolejny. Głosowanie na mniejsze zło doprowadziło polską politykę do tego stadium, które widzieliśmy wczoraj.

  • “Pana pytanie jest pytaniem z tezą” - do Gugaly kiedy dziennikarz wspominał o "wojnie światów", "zagrożeniu islamskim" i sprawie kryzysu imigracyjnego.

  • "W sprawie uchodźców trzeba zachować się przyzwoicie. Jeśli ludzie pukają do naszych drzwi, to trzeba im pomóc.”

  • “Cześć polskiej klasy politycznej postanowiła ubić interes polityczny na straszeniu uchodźcami. To dość obrzydliwe".

  • “Leszek Miller, wysyłając wojska do Iraku, przyczynił się do rozchwiania sytuacji na Bliskim Wschodzie”.

  Wg mnie, tylko on byl wygranym w tej debacie.

 • moka222

  Oceniono 71 razy 31

  Ha, ha, to jest cudowne, że to jest teraz news! Media odkryły, że w Razem są normalni ludzie. No łał. Przestańcie wreszcie pompować tylko 2-3 partie, a okaże się, ze jest takich więcej. A ile byście klików mieli, gdybyście się wcześniej zainteresowali! Śledzę Razem od kilku miesięcy i oni przez ten czas robili mnóstwo naprawdę medialnych akcji, wystarczyło przyjść. Nawet nie musielibyście biegać za nimi i robić zdjęć ich pleców...

 • avaqe

  Oceniono 122 razy 30

  Założyliśmy RAZEM, bo mamy dość.

  Mamy dość śmieciowej pracy i kredytów na 30 lat. Mamy dość przywilejów podatkowych dla wielkich korporacji i banków. Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie.

  Razem to Polska, która wygląda inaczej. Prawo może stać po stronie pracowników. Państwo może zapewniać tanie mieszkania czynszowe, bezpłatne żłobki i solidną opiekę lekarską. Da się zagwarantować stabilne warunki pracy i godne płace.
  1. PAŃSTWO PO STRONIE PRACOWNIKÓW I PRACOWNIC
  2. SPRAWIEDLIWE PODATKI DLA WSZYSTKICH
  3. PAŃSTWO, KTÓRE BUDUJE MIESZKANIA
  4. W SŁUŻBIE ZDROWIU, A NIE ZYSKOM
  5. EDUKACJA I KULTURA, KTÓRE ŁĄCZĄ
  6. KONIEC PODZIAŁU NA POLSKĘ A I B
  7. INNA POLITYKA JEST MOŻLIWA
  8. PAŃSTWO NAPRAWDĘ OPIEKUŃCZE
  9. AKTYWNE PAŃSTWO, NOWY PRZEMYSŁ
  Program wyborczy 2015 rozszerza i doprecyzowuje treść deklaracji programowej. Ta ostatnia zachowuje nadrzędny charakter.

 • jfk63

  Oceniono 26 razy 20

  Plan jest taki: wyborcy PO nie przerzuca się na nowe odkrycie, ponieważ ma zbyt socjalny program. Program, który chętnie mogą łyknąć wyborcy PiS. I to ich trzeba przyciągnąć do nowej partii dzięki czemu PiS nie zdobędzie samodzielnej większości i będzie musiał sie układać. problem w tym, że nie bardzo ma z kim. Petru to nie jego bajka, SLD też nie po drodze światopoglądowo, PSL przestaje liczyć się w sondażach a Kukiz zadeklarował, że nie będzie tworzył koalicji z PiS. PO przytuli Petru, przekabaci SLD i rządzi dalej. Razem i PiS w koalicje nie wejdą ponieważ ta pierwsza jest zbyt antyklerykalna.

  Więc wszyscy chwalimy partię Razem a później będzie jak zawsze.

 • prawdziwykatolik1

  Oceniono 36 razy 18

  dobrze że patryoci o tym nie wiedzieli .
  Taka okazja żeby do... zdrajcom Maryi po trzykroć przedziwnej .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX