Wybory 2015. Już dziś debata liderów. Oglądaj na żywo w Gazeta.pl!

Ewa Kopacz, Beata Szydło, Barbara Nowacka, Janusz Piechociński, Ryszard Petru, Paweł Kukiz, Janusz Korwin-Mikke, Adrian Zandberg - wszyscy oni spotkają się dziś podczas wyborczej debaty TVP, TVN i Polsatu. Zapraszamy do oglądania na żywo w Gazeta.pl o 20.00!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Ostatni poniedziałek kampanii wyborczej przyniósł starcie liderek PiS i PO. Dziś zaś czas na debatę wszystkich ośmiu najważniejszych komitetów wyborczych.

Z Ewą Kopacz (PO), Beatą Szydło (PiS), Barbarą Nowacką (ZL), Januszem Piechocińskim (PSL), Ryszardem Petru (Nowoczesna), Pawłem Kukizem (Kukiz '15), Januszem Korwin-Mikkem (Korwin), Adrianem Zandbergiem (Razem) rozmawiać będą Jarosław Gugała (Polsat), Diana Rudnik (TVP) i Grzegorz Kajdanowicz (TVN).Debatę będziecie mogli oglądać na żywo także w portalu Gazeta.pl. Zapraszamy do śledzenia staremu live o godz. 20.00!

Debata liderówFot. TVP

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (20)
Wybory 2015. Już dziś debata liderów. Oglądaj na żywo w Gazeta.pl!
Zaloguj się
 • ragefox

  Oceniono 9 razy 7

  Zauważyliście, że Korwin się mniej jaka ?

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 15 razy 3

  Kiedy na Gie WU informacja o epidemii gruźlicy u uchodźców w Belgii?
  Czy to nawoływanie do przestępstw, zawierające treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie godzicie się na naruszanie godności innych ludzi na waszym forum. Dlatego zdecydowaliście, że nie bedziecie podawali prawdziwych wiadomości o uchodźcach. Będziecie też zgłaszać do prokuratury przypadki troski o zdrowie polaków.

 • jaroslavhasek

  Oceniono 2 razy 2

  Jeden Zandberg i siedmiu krasnoludków.

 • pysio62

  Oceniono 8 razy 2

  Niech ktos w koncu dopyta, przycisnie troche ta Szydlo, poniewaz na debacie z Kopacz, ktora Szydlo wyraznie przegrala, nie odpowiedziala Szydlo tak naprawde na zadne pytanie, Kopacz "tylko" na niektore. Bledne zasady tej "rozmowy", zobaczymy jak bedzie tutaj, 8 osob to troche duzo, ale powinno byc ciekawie.

 • mrfx

  Oceniono 7 razy 1

  "Dziękujemy" Ci Platformo, za delegalizację drożdżówek w szkołach, Miśka Kamińskiego i jego wypasione zegarki których wartości nie był świadomy. ;) "Dziękujemy" za wasze poparcie dla Romana Giertycha i Grzesia Napieralskiego.

  "Dziękujemy" za wspieranie nauczania religii w szkołach, kapelanów wojskowych i święcenie "wodą święconą" czołgów i karabinów. 'Dziękujemy" za 5-letnie kolejki do ortopedy i za kradzież pieniędzy z OFE i marazm na GPW. "Dziękujemy" za kurs dolara, który podrożał z 2,5 zł w 2007 do 3,6 zł dzisiaj. "Dziękujemy" za portal internetowy dla bezdomnych za 49 mln zł i inne podobne słomiane "projekty".

  "Dziękujemy" za to, że teraz oszołomy pokroju Macierewicza mają realną szansę na zdobycie w Polsce władzy.

  Droga Platformo, a teraz go f.ck yourself!

 • jdkonrad

  Oceniono 7 razy 1

  Brudziński już teraz udzielił wywiadu wSieci, w którym stwierdził, że wtorkową debatę też wygrała Beata Szydło. jego oceny nie są zależne od przebiegu i treści wypowiedzi, więc po co czekać?!

 • jdkonrad

  Oceniono 7 razy 1

  protestuję przeciwko nazwie debata liderów: bs jest jedynie szeregowym funkcjonariuszem w formacji post smoleńskiej! reszta uczestników to prawdziwi liderzy!

 • diesel_7

  0

  dzisiaj jest Liga Mistrzów !!! a nie debata dla bajkopisarzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje