Polska jest w ruinie czy nie? "Nigdy czegoś takiego nie powiedzieliśmy, ale..."

Polska w ruinie? Nigdy tak nie mówiliśmy - zarzekał się w RMF FM Stanisław Karczewski, szef sztabu PiS. I wszystko byłoby jasne, gdyby nie dalsza część wypowiedzi dotycząca służby zdrowia.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Stanisław Karczewski był gościem "Kontrwywiadu RMF FM". Wicemarszałek senatu jest z zawodu chirurgiem, więc temat służby zdrowia jest mu szczególnie bliski. A ta jest - jego zdaniem - "fatalna".

- Fatalnie, jak się wczoraj dowiedziałem, na zabieg zaćmy trzeba czekać w niektórych miejscach ponad 10 lat - mówił Karczewski i natychmiast wyjaśnił: - Mówi się czasami, że my mówimy, że Polska jest w ruinie. Nigdy czegoś takiego nie powiedzieliśmy. Ale służbę zdrowia Platforma Obywatelska zostawia w ruinie.Ten fragment rozmowy szybko wyłapali internauci. "To są tylko jego prywatne opinie!" - żartował ktoś, nawiązując do tego, jak PiS odciął się od wypowiedzi Antoniego Macierewicza na spotkaniu z Polonią.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (47)
Polska jest w ruinie czy nie? "Nigdy czegoś takiego nie powiedzieliśmy, ale..."
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 15 razy 9

  Pewnie że oni nigdy nie mówili tego co mówili , nawet Szydeł nie robiła konferencji pod ruinami żeby tego co nie mówili udowodnić

 • dziadekjam

  Oceniono 14 razy 8

  - Mówi się czasami, że my mówimy, że Polska jest w ruinie. Nigdy czegoś takiego nie powiedzieliśmy. Ale służbę zdrowia Platforma Obywatelska zostawia w ruinie.
  ==================================================================
  A Szczerbuś, Beata Szydło, Duduś i wielu innych PiSdzielców głoszących "Polska w ruinie", to kto?

 • fakiba

  Oceniono 13 razy 7

  Ciekawe czy Karczewski nauczył się już recepty wypisywać , bo bardzo płakał w telewizji że po zmianach jest to dla niego rzecz nie do pokonania

 • kuma1

  Oceniono 14 razy 6

  Nad politykami z PIS, wice Marszałkiem Sejmu , z zawodu chirurgiem gdy wkracza w ciemną stronę mocy swego Guru, można tylko z politowaniem pokiwać głową. Gdyby ten pisowski polityk miał trochę cierpliwości i ze zrozumieniem posłuchał wystąpień swoich kolegów z PIS w Sejmie, to otrzymał by natychmiast odpowiedź , kto czyni, że nie możemy szybciej i sprawniej doganiać bogatsze państwa europejskie. To tacy jak On stanowią, że są hamulcowymi dla rozwijającego się państwa.
  Niech powie , co On jako Poseł i lekarz zrobił , żeby zmniejszyć kolejki. Jestem pewien, że razem z PIS, wrzucał śruby w tryby prowadzonej reformy Ministerstwa Zdrowia a dziś ponownie mówi o ruinie. Precz z PIS , precz z draństwem z polityki.

 • Kasia Sosnowska

  Oceniono 12 razy 6

  Ściemniać PIS potrafi jak NIKT, słyszałam jak Szydło mówiła że Polska jest w ruinie, wszyscy chyba słyszeli a teraz się wypierają? A te fotki na tle ruin PO sobie zrobiło tak?

 • fakiba

  Oceniono 12 razy 6

  Znowu pisiory zostali żle zrozumiani gdy mówili że Polska jest w ruinie , i to wina dziennikarzy bo puszczali to w radiu i telewizji

 • 7ogamihcra

  Oceniono 12 razy 6

  Jak Prawie Sprawiedliwość obejmie władzę w Polsce, to słowa dotrzyma i Polska po ich rządach wreszcie będzie w ruinie.

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 4

  Ty łgarzu! Ręce precz i od pacjentów, i od polityki! Z ciebie taki medyk, jak z twoich nieszczęsnych pacjentów laureaci Nobla w medycynie. Ty i twoi kamraci z szefem bezprawia i niesprawiedliwości od lat narzucaliście Polakom waszą cyniczną, kłamliwą, prowokacyjną wersję realiów kraju rzekomo będącego w ruinie. Tylko dzięki tym fałszom macie teraz swego przypadkowego prezydenta. I tą samą metodą chcecie zdobyć dyktatorską władzę dla DUCKczyńskiego. Który Polskę zniszczy. Pilnie więc jest potrzebny taki chirurg z prawdziwego zdarzenia, który WYTNIE RAKA BEZPRAWIA I NIESPRAWIEDLIWOŚCI zżerającego polskie społeczeństwo! Musimy się na zawsze uwolnić od takich jak ty i jak on farmazonów, burzycieli spokoju, marzących o wywołani w ojczyźnie krwawej wojny domowej!

 • bog32plan44

  Oceniono 4 razy 4

  Polska w ruinie to bodaj startowe hasło otwierające kampanię wyborczą PiS powtarzane niemal każdego dnia.Dziwne,że pan Karczewski ma aż taką amnezję.Oj,czy to nie początek Alzheimera,panie Doktorze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX