Kandydaci w okręgu wyborczym Konin [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 37, w którego skład wchodzą Konin i powiaty gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki i wrzesiński.

 

Do okręgu nr 37 należą Konin, powiat gnieźnieński, powiat kolski, powiat koniński, powiat słupecki, powiat średzki, powiat śremski, powiat turecki i powiat wrzesiński. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Tomasz Nowak z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Paweł Arndt, Krystyna Poślednia, Irena Tomaszak-Zesiuk z PO, Adam Hofman, Zbigniew Dolata, Witold Czarnecki z PiS, Tadeusz Tomaszewski z SLD, Eugeniusz Grzeszczak z PSL i Jacek Kwiatkowski z Ruch Palikota.

Do okręgu nr 37 należą Konin, powiat gnieźnieński, powiat kolski, powiat koniński, powiat słupecki, powiat średzki, powiat śremski, powiat turecki i powiat wrzesiński. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Tomasz Nowak z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Paweł Arndt, Krystyna Poślednia, Irena Tomaszak-Zesiuk z PO, Adam Hofman, Zbigniew Dolata, Witold Czarnecki z PiS, Tadeusz Tomaszewski z SLD, Eugeniusz Grzeszczak z PSL i Jacek Kwiatkowski z Ruch Palikota.

 

 

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Witold Wojciech Czarnecki

Agnieszka Mirecka-Katulska

Zofia Mariola Itman

Zbigniew Dolata

Ryszard Bartosik

Waldemar Marciniak

Leszek Ryszard Galemba

Maryla Janina Stolarek

Małgorzata Marta Cichacka

Krzysztof Jan Ostrowski

Mateusz Czaplicki

Monika Twardowska

Anna Woźniak

Maciej Czaja

Jacek Szczepankiewicz

Robert Adam Popkowski

Halina Musiałek

Wojciech Zajler

 

 

Komitet Wyborczy Partia Razem

 

Małgorzata Adamczyk

Dawid Majewski

Paulina Nowak

Krzysztof Wojczewski

Agnieszka Frankowska

Marcin Jacuszczak

Marta Frankowska

Grzegorz Andrzej Krystek

Monika Jadwiga Gaj

Tomasz Darul

 

 

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

 

Paulina Hennig-Kloska

Dariusz Kałużny

Ernest Janusz Iwańczuk

Marcin Andrzej Chwałczyński

Krzysztof Igor Lewicki

Przemysław Krzysztof Niezbecki

Artur Paweł Przyszło

Hanna Kmieciak

Monika Kosińska

Jarosław Marek Ignasiak

Magdalena Sekulska

Emilia Wasielewska

Łukasz Mieczysław Muciok

Leszek Jan Drążkiewicz

Magdalena Sobisiak

Lilianna Szwarc

Lucyna Dutkiewicz-Bzowa

Marek Gola

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

 

Bartosz Józwiak

Sławomir Krzysztof Przekaza

Michał Tadeusz Kotlarski

Urszula Rewers-Łechtańska

Karolina Piasecka

Anna Pietrzak

Małgorzata Wojciechowska

Jakub Pera

Małgorzata Agnieszka Wagner

Elżbieta Franciszka Biskup-Kałwak

Aleksandra Galor

Bogusław Karol Potocki

Mariusz Ćwikliński

Ilona Wanda Jagielska

Jan Stanisław Dębiec

Natalia Jabłońska

Jerzy Józef Leśniewski

 

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Tadeusz Tomaszewski

Jacek Kwiatkowski

Kazimierz Czesław Pałasz

Ryszard Piotr Nawrocki

Elżbieta Streker-Dembińska

Karol Kujawa

Piotr Skrzypniak

Rafał Pera

Miłosława Dorota Stępień

Jan Stanisław Lubas

Jadwiga Elżbieta Jaroniewska

Mirosława Wieczorkiewicz

Marcin Jagodziński

Eleonora Matuszewska

Agnieszka Kazimiera Frąckowiak

Eleonora Krystyna Mądra

Adrian Król

Marian Mirosław Marczewski

 

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Paweł Antoni Arndt

Tomasz Piotr Nowak

Maria Bychawska

Donata Teresa Hedrych

Krzysztof Marceli Mazurkiewicz

Jadwiga Wieland

Sławomir Piotr Prentczyński

Piotr Paweł Kowalski

Urszula Iwona Maciaszek

Krystyna Teresa Żok

Artur Piotr Mokracki

Paulina Grabowska

Krzysztof Daniel Skrzypczak

Arkadiusz Jan Tomaszewski

Żanetta Magdalena Matlewska

Andrzej Stanisław Paczkowski

Anna Agnieszka Jung

Dariusz Janusz Młynarczyk

 

 

Komitet Wyborczy KORWiN

 

Przemysław Piasta

Przemysław Dudek

Piotr Bukowiecki

Kamil Szymon Czeladziński

Przemysław Tomasz Gronek

Marzena Pałasz

Monika Hoffman

Maciej Jan Filipiak

Arletta Szaniawska

Jerzy Bogdan Graliński

Eryk Korzeniewski

Renata Bielecka

Łukasz Kominiarek

Aneta Marciniak

Agata Rychterowicz

Piotr Koszter

Inez Szymańska

Justyna Rogacka

 

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Eugeniusz Tomasz Grzeszczak

Mirosława Katarzyna Kaźmierczak

Marek Stanisław Tomicki

Władysław Kocaj

Tadeusz Gebler

Jerzy Andrzej Berlik

Urszula Barbara Remisz

Krzysztof Zenon Strużyński

Zofia Czesława Bielecka

Teodor Stępa

Ewa Sobczak

Przemysław Szafran

Hubert Jerzy Tomaszewski

Elżbieta Joanna Kordylewska

Zofia Ewa Gruszczyńska

Maciej Grzegorz Gomulski

Sylwia Dorota Smolarek

Andżelika Helena Chojnacka

Skomentuj:
Kandydaci w okręgu wyborczym Konin [SEJM]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX