Kandydaci w okręgu wyborczym Radom [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 17, do którego należą Radom i powiaty białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki i zwoleński.
Do okręgu nr 17 należą Radom, powiat białobrzeski, powiat grójecki, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat przysuski, powiat radomski, powiat szydłowiecki i powiat zwoleński. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymała Ewa Kopacz PO. Oprócz niej mandat posła z tego okręgu uzyskali Zbigniew Kuźmiuk, Marek Suski, Marzena Wróbel, Dariusz Bąk, Krzysztof Sońta z PiS, Radosław Witkowski, Czesław Czechyra, Małgorzata Woźniak z PO, Mirosław Maliszewski z PSL oraz Armand Ryfiński z Ruchu Palikota.

Do okręgu nr 17 należą Radom, powiat białobrzeski, powiat grójecki, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat przysuski, powiat radomski, powiat szydłowiecki i powiat zwoleński. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymała Ewa Kopacz PO. Oprócz niej mandat posła z tego okręgu uzyskali Zbigniew Kuźmiuk, Marek Suski, Marzena Wróbel, Dariusz Bąk, Krzysztof Sońta z PiS, Radosław Witkowski, Czesław Czechyra, Małgorzata Woźniak z PO, Mirosław Maliszewski z PSL oraz Armand Ryfiński z Ruchu Palikota.

 

Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy

 

Marek Auguścik

Robert Kumor

Jakub Maciejewski

Krzysztof Skrzypczak

Ewa Kumor

Zofia Chłopicka

Cezary  Stąpor

Ireneusz Rolka

Anna Sznyrowska

Urszula Bednik

Wojciech Czarnocki

Kazimierz Chłopicki

Wojciech Sokołowski

Monika  Rafalska

Jolanta Stefańska

Marcin Kumor

Alicja Czarnocka

Dariusz Gruszczyński

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

 

Artur Grzybowski

Piotr Dziedzic

Magdalena Postek

Artur Kobylarczyk

Agata Witkowska

Łukasz Chrzanowski

Karolina Nowakowska

Piotr Grabusiński

Bartłomiej Dudek

Katarzyna Sierakowska

Grzegorz Krawczyk

Luiza Matyjaszkiewicz

Bartosz Pioś

Katarzyna Kwiecińska

Hubert Banasik

Anna Kazała

Krzysztof Gasek

Magdalena Sadowska - Snopczyńska

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

 

Robert Mordak

Paweł Maciak

Karolina Krawczuk

Zbigniew Petniak

Marek Szewczyk

Marcin Nowak

Michał Michalski

Irena Bordzio-Berus

Tomasz Makuch

Teresa Kasińska

Roksana Łojek

Agata Pater

Małgorzata Komorowska

Elżbieta Komosa

Krzysztof Jopek

Paweł Iwanicki

Jerzy Mieśnik

Tadeusz Bartold

 

 

Komitet Wyborczy Partia Razem

 

Alicja Czubek

Krzysztof Paczkowski

Małgorzata Ziemnicka

Jan Malinowski

Agata Chutkiewicz

Michał Radecki

Justyna Kosiec

Szymon Majewski

Anna Żmudzin

Piotr Krupa

Katarzyna Kowalska

 

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Leszek Ruszczyk

Ludwik Dorn

Anna Białkowska

Tomasz Śmietanka

Małgorzata Woźniak

Anita Gołosz

Aneta Bors

Wojciech Kutyła

Witold Wójcik

Marek Wikiński

Aneta Śledź

Mariola Szymczyk

Jakub Wieczorek

Alina Szeliga

Magdalena Lasota

Izabela Wołek

Jacek Kacprzak

Marta Michalska - Wilk

 

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Mirosław Maliszewski

Zbigniew Gołąbek

Piotr Papis

Artur Dąbrowski

Bogusława Jaworska

Stanisław Brzózka

Teresa Bartosiewicz

Krzysztof Ferensztajn

Barbara Gąsiorowska

Maria Węgrzecka

Roman Woźniak

Olga Jurek

Agnieszka Stolarczyk

Tomasz Skiba

Bronisława Jastrzębska

Ryszard Jonczyk

Katarzyna Kołodziejska

Dariusz Piątek

 

 

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

 

Katarzyna Kalinowska

Cezary Brymora

Mariusz Mejka

Emil Mendrek

Agata Gancarz-Pełka

Adam Fundowicz

Małgorzata Górniewska

Piotr Możyłowski

Michał Żak

Łukasz Miśkiewicz

Ewa Wijatkowska

Marcin Kozawski

Anna Skocka

Mariusz Grabowski

Sylwia Tomaszewska

Natalia Wróbel

Beata Jakubowska

Jakub Stępień

 

 

Komitet Wyborczy KORWiN

 

Stefan Błaszczyk

Sławomir Grzyb

Augustyn Ciecieląg

Bartosz Saniewski

Krzysztof Lechowski

Jarosław Jargot

Anna Badeńska

Marta Łyczak

Marcin Nazimek

Tobiasz Jagiełło

Bożena Szara

Agata Kościowska

Paulina Leśniewska

Krzysztof Sztuk

Milena Bazylewicz

Ewa Wiśniewska

Jacek Korwin-Mikke

Jacek Woźniak

 

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Elżbieta Fornalczyk

Leszek Rejmer

Dorota Jankowska

Marcin Dąbrowski

Bogdan Socha

Roman Wysocki

Jan Pszczoła

Grażyna Maryniak-Gawrylik

Marcin Feruś

Krzysztof Muniak

Katarzyna Górnicka

Stanisław Gąsior

Piotr Guza

Wioletta Wójcik

Łucja Łyżwa

Mariusz Wojno

Anna Nizińska

Magda Zdyra

 

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Marek Suski

Wojciech Skurkiewicz

Andrzej Kosztowniak

Dariusz Bąk

Anna Kwiecień

Radosław Fogiel

Waldemar Trelka

Lucyna Wiśniewska

Agnieszka Górska

Małgorzata Półbratek

Anna Fiet

Ewa Markowska-Bzducha

Ewa Białecka

Zbigniew Tuzinek

Lidia Ligorowska

Grażyna Kuc

Michał Jankowski

Jan Rejczak