Komentarze (188)
Jak lokalni działacze PO przyjęli wynik wyborów? Co dalej? "Możliwości zwycięstwa nie ma", "Jest mobilizacja", "Wkurzenie", "Kopacz to już nie Tusk"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • disloyall

  Oceniono 6 razy 6

  *****************
  GWnoFakiby z Czerskiej Cajtung - wsiadajcie do 16 Brąkobusow i w Polskie...PO-Camorra czeka - wlejcie nadzieje w sierca zlodzieji i zdrajcow, ze nie jest tak zle..

  Fakiba - do roboty gnoju. Brąkobuc czeka...a ja tez...daj mi sie posmiac z ciebie sb-becki kabotynie

 • fjan

  Oceniono 8 razy 6

  Za PZPR - u takiego złodziejstwa nie było jak obecnie. Ani Gierek, ani Jaruzelski czy Kania nie nakradli tyle co obecni rządzący.

 • terra777

  Oceniono 18 razy 6

  Do wyboru: CHWDPO lub HWDPO.DZIĘKUJĘ.

 • chuck_knorris_00

  Oceniono 10 razy 6

  Płacimy rachunki za energię elektryczną żeby pan Aleksander Grad dostawał miesięczne wynagrodzenie w wysokości 100 tys. złotych. I średnia zarobków rośnie. I statystycznie wszystkim żyje się lepiej. No pasaran!

 • disloyall

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Komorowski - nie naleze do narodu sprawcow.

  Nigdy panu tego nie wybacze.

 • fjan

  Oceniono 5 razy 5

  Tusk lepiej picował od Kopacz. Picer z niego był totalny a ludzie mu wierzyli. Teraz pewnie już by nie dał rady tak bajerować narodu.

 • clash67

  Oceniono 25 razy 5

  Bójta się ... Maciary, Ziobry! Ja leję na wszystko, bo nie jestem zatrudniony na układzie.

 • magnusg

  Oceniono 4 razy 4

  PO-lszewicy sami strzelili sobie w noge.Chcieli totalnej wladzy nad mediami i mysleli,ze jak podporzadkuja sobie TV i gazety to jak Putin osiagna wladze dusz.Wiec chlopcy z ABW weszli sobie do Wprost,a zaprzyjazniony "byznesmen" wykupil Do Rzeczy.A roznego rodzaju Lisy troily sie w TV mowiac nam jak to wspaniale w Polsce pod rzadami PO jest.Tylko,ze tym samym PO popelnila fatalny blad,bo opozycja powedrowala do internetu,ktorego PO kontrolowac juz nie mogla,a tam w sposob naturalny natrafila na mlody elektorat,ktory teraz opluwany przez rezimowe media jako "gowniarze" pokazal starym dziadkom,gdzie ich miejsce.

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 4 razy 4

  W koncu bandyci z PO pojda na bezrobocie i dotknie ich los przecietnego polaka…
  Jesli jeszcze przypadkiem areszt i sad im podejdzie to posmakuja zielonej wyspy ich guru herr thuska :)
  Tak .tak cymbaly platformerskie trzeba isc pierdziec w zielone drelichy wiezienne!
  Skonczylo sie wasze panstwo i trzeba w koncu zaplacic za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu!

 • wj_2000

  Oceniono 4 razy 4

  Gdyby Tusk (a wraz z nim reszta Polski) zrozuiała sens reformy emerytur Buzka z 1998 roku, to by wiedział, że podnoszenie urzędowego wieku emerytury NIE MA SENSU, jest wręcz szkodliwe. Nie przyniesie praktycznie żadnych oszczędności (oźnienie przejścia na emeryturę będzie skompensowane jest znacznie wię kszą wartością w każdym z miesięcy. Inacczej mówiąc miesięcy wypłat będzie mniej, ale iloczyn z wysokością ta TEN SAM WYDATEK z ZUS. Marek Borowski nawet argumentował, że wobec wyższej waloryzacji kapitału przed rozpoczęciem emerytury wobec waloryzacji samej emerytury już po rozpoczęciu jej wypłacania, budżet STRACI (nieco) na późniejszym wieku.
  Natomiast późny wiek ogranicza możliwość wyboru tym (nielicznym), którzy zadowolą się niższą emeryturą, ale wcześniej rozpoczętą. Zresztą nie to jest najważniejsze.
  Podobnie jak Rząd błędnie uznał, że późniejsze emerytury dadzą mu duże korzyści w gotówce, tak DUŻA WIĘKSZOŚĆ pracowników sądzi (też BŁĘDNIE), że przesunięcie wieku powoduje RZEPADEK kilkuletnich wypłat.
  Gdyby Rząd był mądry, to by zrównał wiek mężczyzn z wiekiem kobiet na poziomie 60, zarazem dodając przepis, że jeśli wyliczona emerytura wychodzi niższa od minimalnej, to NIESTETY nie będzie wypłacona. Jeśli jednak pracownik (mało zarabiający i mający długie okresy bezrobocia) nawet w wieku 67 lat nie osiągnie minimalnej emerytury ze swego kapitału to ZUS mu DOPŁACI do wartości emerytury minimalnej.
  Takie rozwiązanie z pewnością zwiększyło by notowania PO i wytrąciło Dudzie z ręki możliwość obiecywania że reformę cofnie.

 • kkes

  Oceniono 6 razy 4

  Donek 7 lat rządził, doprowadził kraj do stanu jaki jest (jednym może się podobać innym nie), załatwił sobie konkret fuszke w BRU, pozostawiając z tym wszystkim Kopacz, a teraz Trybuna bredzi że Ona to nie On. Chore. Można Kopacz nie lubić i wytykać jej szereg błędów, partactw i cholera wie czego jeszcze, ale to nie ona rządziła 2007-2014

 • oelefante

  Oceniono 6 razy 4

  PO idzie do piachu. Ma już poniżej 20% popracia. Jedynym sposobem na powstrzymanie PiS-u jest głosowanie na Kukiza.

 • norman67

  Oceniono 4 razy 4

  Cenzurujcie komentarze, cenzurujcie - na was też cenzura przyjdzie

 • junkamm

  Oceniono 40 razy 4

  niech sobie platforma obywatelska razem z kopaczową i tym komorowskim wybiją z łba że wygrają wybory . nie oni . tyle zła i krzywdy koszmaru rodzinnego co zrobiła platforma z komorowskim to żadna partia nigdy tego nie zrobiła . platformo . dalej sobie chlejcie winka jedzcie sobie te frykasy osmiorniczki i tak nie za swoje ale polskę i polaków zostawcie w spokoju . już tyle żescie nakradli stac was na to . zrobicie nedzników i żebraków głodując wprowadzając specjialnie biede głód żeście ludzi starszych niepełnosprawnych sponiewierali głodem że nie wykupują LEKÓW RAZE Z TYM KOMOROWSKIM . DOPRWADZILISCIE SZPITALE KTÓRE W POLSCE TERAZ ZAMIAST LECZYC ZABJIAJĄ . NIESPRAWIEDLIWOŚC SPOŁECZNA NA KAŻDYM KROKU . POZATYM POD SIEBIE WZIELISCIE SĄDY PROKURATURE I NIEKTÓRE MEDIA CO JEST CHAMSTWEM I PRZESTEPSTWEM . KOPACZOWO JAK ŚMIESZ JESZCZE BYC TYM PREMIEREM . TERAZ NARÓD ODEGRA SIE NA WAS 8 LETNIMI BANDYCKIMI ZŁODZIEJSKIMI AFECIARSKIM I KORUPCYJNYM RZĄDEM STULECIA . PASZLI WONT Z POLSKIEJ POLITYKI . . I PROSZE NIE STRASZYC PISEM BO TO NIE DZIAŁA NA POLAKÓW . POZATYM IM DO PIET NIE DORASTACIE W NICZYM . PREZYDENT POLSKI PRAWDZIWY UCZCIWY DR DUDA ZROBI Z WAMI PORZĄDEK A KOPACZOWA NIECH TERAZ SIE DO NIEGO NIECH NIE PRZYCHGYLA ZMIENNA JAK KOLOR . PASZŁA WONT .NIE TYM RAZEM PLATFORMA NA DODATEK Z KOMOROWSKIM JUŻ NIE ZASZCZUCICIE NIE OMAMICIE NIE ZASTRASZYCIE POLAKÓW .PLATFORMO JESTESCIE NIKIM ZEREM PASKUDNYM .

 • malgoska_k

  Oceniono 3 razy 3

  Sprawa jest bardzo prosta. Nawet idioci i złodzieje, którzy pracują za mniej niż 6 tysiaków w końcu się wkurzyli, bo nikt nie lubi jak się go "robi w wała". PO w październiku polegnie z kretesem.

 • elzbieta09

  Oceniono 3 razy 3

  outdooru
  ______________
  ODORU??
  Nie ma już polskich słów? Jak gęsi, gęgają nie w swoim języku (parafraza z Reya).

 • kontest_two

  Oceniono 3 razy 3

  Platforma to typowa partia władzy. Platfusów nie wiąże żadna idea. Ich przesłaniem są wspólne interesy. Po przegranych wyborach - co nastąpi jesienią - ten twór się po prostu rozleci.

 • grazka58

  Oceniono 3 razy 3

  Przegrać mając w łapie wszystkie media to duża umiejętność. Bojówki, które krzyczały Komoruski? Nie jestem w żadnej bojówce, zbliżam się do emerytury a sama bym krzyczała WSI. Pewnie bojówki krzyczały też Duda. Czysta gra to jechać równo na Dudę we wszystkich mediach. Obyście już nigdy nie podnieśli się po tej i następnej porażce.

 • olias

  Oceniono 3 razy 3

  oni nic na rozumieją.
  bardzo dobrze - żeby leczyć organizm, najpierw mus być diagnoza.
  jeśli oni nadal twierdzą że przegrali bo nie potrafili mi przekazać jak jestem bogaty i szczęśliwy to jestem spokojny.
  Wyobraźcie sobie tylko - Nowy Rok 2016! północ. strzelają szampany. A PO nie istnieje.

 • v_kolumna_v

  Oceniono 5 razy 3

  A przyczyna zwyczajna. Pijar, manipulacja by nie rzec jasno ordynarne przekręty w spolegliwych mediach (np. w TVP w marcu 6 godzin dla Bronka 20 minut dla Dudy), brednie i całe bezczelne kłamstwa w ustach działaczy PO przestały już przynosić efekty. Ludzie zaczynają przeglądać na oczy, zasłony z uszu i oczu opadają. Tego trendu już nie tylko mainstreamowe media ale i lokalne, czy antypolskie szczekaczki w rodzaju Tok FM nie odwrócą.

 • disloyall

  Oceniono 3 razy 3

  wkleje to co wycenzurowaliscie, jeszcze raz :
  GWnoFakiby z Czerskiej Cajtung - wsiadajcie do 16 Brąkobusow i w Polskie...PO-Camorra czeka - wlejcie nadzieje w sierca zlodzieji i zdrajcow, ze nie jest tak zle..

  Fakiba - do roboty gnoju. Brąkobuc czeka...a ja tez...daj mi sie posmiac z ciebie sb-becki kabotynie

 • kkes

  Oceniono 3 razy 3

  "PiS grał nieczysto"? LOL
  Od 2006 roku macie główne ogólnopolskie koncerny medialne (tzw. zaprzyjaźnione media),od jakiegoś 2008 również publiczne i ten kmiot śmie coś mówić na temat fair play? Bolszewicka hiPOkryzja.

 • 1pytanie

  Oceniono 3 razy 3

  PO-PiS dziękujemy ! --------------->
  Teraz nastanie okres buntu i naporu - tylko UWAGA ! Rewolucja zawsze uderza w rządzących !
  I OTO CHODZI.

 • si-si2

  Oceniono 3 razy 3

  Taka konstatacja to dowód jak PO traktuje swoich wyznawców. Wg nich , wyborcy PO to ciemna masa, frajerzy, którzy dają się nabrać na PIC ferowany im przez mistrza BAJERU - Donalda Tuska. Wyborcy PO to żałosne kmioty.

 • perypetia12

  Oceniono 3 razy 3

  a jeszcze niedawno nie było dnia w GW bez tutułu nawiązującego do mistycznego "efektu Kopacz" - teraz jest to PO-prostu aluzja do kopania w dół

 • orionzx

  Oceniono 3 razy 3

  Te głupole z PO dalej swoje"słaba kampania". Co za idioci,ile jeszcze można tym kretynom tłumaczyć że ludzi nie obchodziło jak wygląda kampania,tylko ludzie zagłosowali przeciw PO,przeciw biedzie.

 • volongoto41

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka mobilizacja? Jakie wkurzenie? Tym z PO pozostała tylko ucieczka i to w ściśle określonym kierunku. Przy czym musicie pamiętać, że w autokarach, samolotach obowiązują ograniczenia związane z bagażem, więc za dużo nie zabierzecie. Rezerwujcie bilety już teraz, bo możecie zostać oszukani w sposób identyczny w jaki sami oszukaliście Polaków..
  A Tusk Wam nie pomoże...

 • tomq12

  Oceniono 3 razy 3

  Haha, gdy kobieta bierze się za zarządzanie jest to pewny wyznacznik rychłego upadku. To nie jest naturalna cecha charakteru kobiet, aby zarządzać. ZAWSZE oznacza to katastrofę.

 • sylwester51

  Oceniono 5 razy 3

  Partyjniacy wszyscy żyją w innym świecie są totalnie poza życiem ludzi. Na razie zmieniliśmy jak stryjek. Czas na konkrety w październiku i mam nadzieję zagłosujemy na Nowoczesną PL. Adios partyjni pokręceni, oszuści 3 mln mieszkań też pamiętamy.

 • hammersmith

  Oceniono 7 razy 3

  Pomyliliście. Krzyczeli nie "Komoruski" tylko "Komuchowski". Polacy mają dość komuny.

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 2 razy 2

  Patrzyć na te zblazowane przegraną mordy, ach.... Godzinami mogę :)

 • r1111111

  Oceniono 2 razy 2

  "... to byłby dla nas najgorszy wariant - z PSL-em. Najgorszy, bo wtedy PSL zerwie koalicje w województwach ..."
  Oderwania gęb od koryt lokalni działacze nie wytrzymają i skończy się to "dekompozycją" PO w regionach :)

 • a_weasley

  Oceniono 2 razy 2

  Z jednej strony roli kampanii bym nie przeceniał, Komorowski zbierał to, co siał (i Platforma z nim) przez lata. Wpadek w stylu krzesła miał trochę i wcześniej, bigos, dobre rady dla Obamy, rozsiadanie się, gdy gość-kobieta stoi - że skupię się na wpadkach, a nie na sprawach poważnych.
  Niemniej faktycznie jak patrzyłem na kampanię wyborczą, na dzieci spędzone na wiec, na potiomkinadę inowrocławską, na zapluwającego się Gajowego, na suflerkę, na pornografię legislacyjną po I turze, nieraz powtarzałem za Pietrzakiem (który co prawda mówił zupełnie o czym innym i było to dawno): "żebym nie wiedział, że głupota, tobym pomyślał, że prowokacja".

 • lazar1wa

  Oceniono 2 razy 2

  Pis będzie rządził samodzielnie a ZSL i PO do pierdla

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 2 razy 2

  Nawet geniusz marketingu nie byłby w stanie nic zrobić z takim kimś jak Bronek.

 • pedersdorfer

  Oceniono 2 razy 2

  PO to PZPR-SLD,partia agentury.Kiszczak I jaruzelski w Magdalcence celowo przekazali władze dla Konfidentów SB-z Bolkowej Solidarnosci.przez całe 26-lat Kiszczak trzyma ich za ryje I nic nie moga mu zrobić.Kedys Tow;Kiszczak powiedział niech sprubuja postawić mnie przed SĄDEM.

 • lech1966

  Oceniono 2 razy 2

  Myślicie że Tusk to panaceum na wygrane wybory?? Totalny odlot. Merkel uratowała mu tyłek i jego EGO zabierając go do Brukseli. Bo przewaliłby wybory tak jak i PBK i Kopacz, a tak to może teraz zwalić na innych Ludzie zmądrzeli i ciemny lud już nie kupuje wszystkiego, nawet kłamstw byłego guru TUSKA. Trzeba z wami i z pewnymi instytucjami w tym państwie zrobić porządek. Państwo prawa????? ,,,,,nawet koń by się uśmiał..

 • dabrys

  Oceniono 2 razy 2

  PO jest na najlepszej drodze, aby przerżnąć wybory w 100 %, mogą nie być nawet silna opozycją, mogą być opozycja marginalną. Wystarczy drobiazg, że na listach wyborczych wystawią tradycyjnie swoje największe gwiazdy intelektu: Vincenta vel Rostowskiego (witam w Bydgoszczu), Biernata, Niesiołowskiego, Grada, Sienkiewicza, Grupińskiego i wielu, wielu innych, z którymi Polacy akurat bardzo chcą się rozstać.Wiele się wyjaśni przy opublikowaniu list wyborczych- czy coś zrozumieli! A pani premier- no cóż, niemota. I tak ja widzi wielu wyborców, ale oni nie dopuszczają , sieroty po emigrancie Tusku, tej myśli do siebie. Drugi błąd.

 • rikol

  Oceniono 2 razy 2

  PiS to socjaliści, a Polacy wolą socjalistów. Nie ma w tym nic dziwnego. A swiatopoglądowo platrofma od pisu się niczym nie różni, więc nie dziwi taki wynik. Ludzie chcą mieć pieniądze, a nie harować zza darmo do śmierci.

 • kikut5

  Oceniono 2 razy 2

  Politycy rządzącej regionem koalicji PO-PSL poszerzyli skład zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska o dwóch swoich działaczy. Miesięcznie będą zarabiać po blisko 25 tys. zł.

  wroclaw.gazeta.pl

 • perypetia12

  Oceniono 4 razy 2

  PO-czekajcie jeszcze na wizerunkowy 'efekt Dudy', którego tak chamsko zwalczaliście w kampanii wyborczej, to dopiero zobaczycie że jest już zupełnie PO-was

 • emzaprawa

  Oceniono 2 razy 2

  Baza oderwała się od nadbudowy, albo odwrotnie. Nadal nic nie rozumieją. Mamy moment w historii rewolucyjny, zamiast na ulicę ludzie manifestują p-ko PO za pomoc karty do głosowania. I to dobrze, bo demokratycznie, bez rozrób. Natomiast wyłoniony w ten sposób Parlament oraz Rząd prawdopodobnie będzie totalnie przypadkowy i nie spełni pokładanych w nim nadziei. Po roku ludzie będą nim tak samo zmęczenia, jak ja po 4 latach rządów PO. Ale takie są koleje rewolucji.

 • disloyall

  Oceniono 4 razy 2

  +++++++++++++++
  GWnoFakiby z Czerskiej Cajtung - wsiadajcie do 16 Brąkobusow i w Polskie...PO-Camorra czeka - wlejcie nadzieje w sierca zlodzieji i zdrajcow, ze nie jest tak zle..

  Fakiba - do roboty gnoju. Brąkobuc czeka...a ja tez...daj mi sie posmiac z ciebie sb-becki kabotynie

 • sdc_k71

  Oceniono 2 razy 2

  Tak się kończy gdy cymbały się wyżynają a nie myślą długoplanowo o organizacji która ma jakieś zadanie inne niż tylko synekury dla bandy aferzystów bez Państwa jako wartości wyższej w tle.

 • disloyall

  Oceniono 4 razy 2

  GWnoFakiby z Czerskiej Cajtung - wsiadajcie do 16 Brąkobusow i w Polskie...PO-Camorra czeka - wlejcie nadzieje w sierca zlodzieji i zdrajcow, ze nie jest tak zle..

  Fakiba - do roboty gnoju. Brąkobuc czeka...a ja tez...daj mi sie posmiac z ciebie sb-becki kabotynie

 • orionzx

  Oceniono 2 razy 2

  Wali mnie wasza netykieta,jak chcecie komuś zwracać uwagę to zacznijcie od siebie,na początek przestańcie kłamać w tej wyborczej.

 • xxx-111

  Oceniono 6 razy 2

  Waszym i naszym (obywateli) problem są afery, o których wiemy, a z których jesteście dumni, bo nic się nie stało, stołówka zakładowa u Sowy na koszt obywateli, pogarda dla obywateli wyrażana soczystymi dialogami przy konsumowaniu kolejnych ośmiorniczek, zegarki Sławka, cudowne i jakże sprawiedliwe wyroki sądowe, umorzenia prokuratorskie, "udane" kontrole skarbowe, poufne kontrakty menadżerskie w spółkach skarbu państwa, hojne wynagrodzenie członków spółki powołanej dla Grada (PGE EJ1), co to będzie energię jądrową produkować nie wiadomo kiedy itd, itp.
  Jeśli ktoś na Was zagłosuje, to tylko ten kto ma, lub może mieć interes w licznych szemranych przedsięwzięciach.

 • tomaszniewierny

  Oceniono 4 razy 2

  Jak się olewa swoich wyborców kręcąc lody z bankami to są skutki. 1,1 mln frankowiczow (550 tys umów x2) można olać bo postraszymy ich Kaczorem to jak lemingi na nas zagłosują. A Duda mówi o odfrankowaniu i polonizacji banków. No to większość z tych 1,1 mln głosów platformie wyparowało. Takich przykładów jest więcej.

 • toberson

  Oceniono 6 razy 2

  Brak Reform,brak Autostrad,brak godnego zycja w PL POto zeby Platforma -Oszustow dalej mogla klamalac i krasc na POtege!!Takie sa plany skorumPOwanej Platformy-Oszolomow!!Mysla ze dalej beda straszyc PISem POto zeby dalej krasc z Belka na czele!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX