6 wpisów na Twitterze, które pokażą ci, jak prawica cieszy się ze zwycięstwa Andrzeja Dudy

Jak cieszy się prawica po ogłoszeniu, że to Andrzej Duda zwyciężył w niedzielnych wyborach prezydenckich? "Szok i niedowierzanie", "wiara góry przenosi" - piszą politycy i komentatorzy związani z prawą stroną sceny politycznej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Po tym, jak wczoraj wieczorem ogłoszono sondażowe wyniki, z których wynika, że wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda, na prawicy wybuch radości.

Marek Magierowski, publicysta tygodnika "Do Rzeczy", podsumował zwycięstwo kandydata PiS-u krótko. Cezary Gmyz, dziennikarz tygodnika "Do Rzeczy", napisał, że nie mógł sobie wyobrazić lepszego prezentu na swoje urodziny.Z kolei Michał Karnowski, publicysta tygodnika "W Sieci" zapowiada, że to "początek pięknej drogi". Tomasz Terlikowski cieszył się w oryginalny sposób.Nie zabrakło też komentarzy polityków Prawa i Sprawiedliwości, m.in. Zdzisława Krasnodębskiego i Ryszarda Czarneckiego.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (142)
6 wpisów na Twitterze, które pokażą ci, jak prawica cieszy się ze zwycięstwa Andrzeja Dudy
Zaloguj się
 • globus_polski

  Oceniono 207 razy 169

  "...Czarnecki: Wiara przenosi góry..."
  Praw ekonomii nie przeniesie.
  Wiara - główny, a w zasadzie jedyny, sposób na rządzenie PiSu i Andrzeja Dudy

 • wikul

  Oceniono 155 razy 115

  W kwestii formalnej. W mojej przeglądarce tuż nad Komentarzami od wielu miesięcy zamieszczacie zdjęcie (reklamy?) jakiejś kobiety z wsmarowaną gównem twarzą. Czy musi ten wizerunek znajdować się w tym miejscu i wywoływać u mnie odruchy wymiotne przy każdorazowym zamiarze skomentowania. Czy nie można twarzy wysmarowanej gównem przenieść gdzie indziej, jeżeli już koniecznie musicie to zamieszczać?

 • 7ogamihcra

  Oceniono 118 razy 92

  "Miłego piękny początek", a koniec żałosny, jak by nie daj Bóg, Duda spełnił wszelkie swoje honorowe obietnice, to będzie najpiękniejsza katastrofa, tyle, ze przydarzy się całej Polsce z wyjątkiem pisowskich mętów co oblezą Kancelarię Prezydenta. Ci się "jakoś wyżywią" jak mawia klasyk.

 • fotoma7

  Oceniono 129 razy 89

  ZdzisławKrasnodęski
  @ZdzKrasnodebski

  Jaki miły poranek...
  8:01 AM

  ========================================================================
  Ja na wszelki wypadek nastawiłem budzik na 5:30 AM a o 5:59 AM byłem gotowy do wyjścia. Ale dziś nie przyszli. Jutro też nastawię budzik.....

 • anty_peowiec

  Oceniono 558 razy 74

  Oczywiście że się cieszymy... dlaczego nie mielibyśmy się cieszyć jakby tylko ludzie zechcieli posłuchać mediów które sa obiektywne a nie pro PO. Już dawno nie byłoby przy władzy tych pasożytów. Gospodarka kuleje i nie ma się co się oszukiwać firmy Państwowe sa w opłakanym stanie, kopalnie chcą zamykać, Stocznie pozamykali. Duda chociaż chce odbudowy wielkości firm Państwowych czyli stoczni w Szczecinie dał nadzieje ludziom. Ludzie wreszcie przejrzeli na oczy że wszyscy ich oszukują. Każdy kto jest praktykującym katolikiem z obowiązku musiał zagłosować na p. Dudę tylko on się sprzeciwia aborcji i in-vitro !!!. Dlaczego przez te 8 lat tak szkalowane jest RadioMaryja a to ono niosło płomień nadziei przez te lata i tylko głęboka wiara potrafi czynić cuda !!! Andrzej Duda nie wstydzi się że jest z PIS i że należy do kościoła toruńskiego.
  PRAWDA ZWYCIĘŻYŁA !!! Jeszcze tylko jesienne wybory i wreszcie nastąpi odnowienie moralne. Po zwycięstwie jesteśmy mocniejsi ale nie poddawajmy się bo to na razie wygrana bitwa a nie cała wojna z komuchami, ubekami, WSI !!!

 • curious

  Oceniono 116 razy 74

  Nie ma się co dziwić ich radości. W końcu prawaki odreagowują 8 lat odsiadki w opozycji. No i wreszcie będą mogli stawiać pomniki swojemu bożka utopionemu w smoleńskim błocie.

 • cool2ralny

  Oceniono 91 razy 69

  Powierzenie kierowania Państwem człowiekowi, którego jeszcze pół roku temu 90% wyborców nie znała lub nawet nie kojarzyła jest skrajną nieodpowiedzialnością. No ale ciemnota odpowiedzialna niestety nie jest - ciemnota kupi wszystko co jest ładnie opakowane, opisane, zareklamowane i zarekomendowane. Tak było w tym przypadku: facet wyciągnięty "z worka" zostanie prezydentem, bo ciemnota kupiła to, co pokazali w reklamie. Nie mieści mi się to w głowie, choć przecież mieliśmy już kiedyś podobną sytuację z niezapomnianym Stanem Tymińskim. Oddaliście władzę człowiekowi którego nie znacie, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, człowiekowi który na arenie międzynarodowej nic nie znaczy, nikt o nim nie słyszał, nie ma żadnej pozycji ani żadnego wsparcia. Nabijacie się na każdym kroku z kremlowskiej tuby propagandowej i ciemnoty Rosjan. Niestety, sytuacja która właśnie się wydarzyła potwierdza, że taka tuba doskonale będzie działać także u nas, bo kupicie każdy produkt z reklamy jeśli ta jest odpowiednio dobra i jest jej odpowiednio dużo. Od jesieni zaczniecie stopniowo wierzyć w Smoleński zamach, a skompromitowany na całym świecie Antoni M. znowu będzie ministrem - co najmniej ministrem. Ale co tam, ciemnocie będzie się co dzień zamiast wojen, czystek etnicznych na bliskim wschodzie i w afryce, trzęsień ziemi innych tragedii tysięcy ludzi na świecie pokazywać tylko tę jedną prawdziwą: zamach na Prezydenta w Smoleńsku. Sztuczna mgła, trzy eksplozje, dobijanie rannych, brzoza, elektromagnetyczne zakłócacze wysokościomierzy, parówki. Uwierzycie na pewno, nie będziecie mieli wyjścia, bo oni wyrzucają ze swojego wózka każdego kto odważy się myśleć inaczej.

 • tadeuszp3

  Oceniono 75 razy 51

  Bydło na salonach ???
  Historia uczy jednego, że jeszcze nigdy nie nauczyła polaków czegokolwiek!!!!
  Zaorać, spalić i zalać betonem !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX