Debata. Duda próbuje uderzyć: "Chciał pan zabić milicjanta". A prezydent ostro: Byłem radykałem. Kiedy moim guru był Macierewicz. Ale się wyleczyłem

Andrzej Duda w debacie próbował mocno uderzyć w prezydenta - wyciągnął z jednej z rozmów z Bronisławem Komorowskim fragment, gdzie prezydent mówił, że chciał w czasach PRL zabić milicjanta. Prezydent jednak z tego wybrnął: "W czasach, kiedy była walka z komunizmem. Miałem bardzo niemądre pomysły, kiedy moim guru był pana kolega partyjny Antoni Macierewicz".
Debata wyborcza. Czas pytań kandydatów do przeciwników. Duda próbował mocno uderzyć w Komorowskiego. I zapytał: "W książce, bodaj w wywiadzie rzece z panem, mówił pan, że zamierzał pan zabić milicjanta, zwykłego szeregowego milicjanta. Dokonać zamachu. Czy to świadczy o stabilności?".

Takiej odpowiedzi urzędującego prezydenta jednak się nie spodziewał: - Panie pośle, ja byłem radykałem - przyznał Komorowski. - W czasach, kiedy była walka z komunizmem. Miałem bardzo niemądre pomysły, kiedy moim guru był pana kolega partyjny Antoni Macierewicz. Tylko ja się z radykalizmu wyspowiadałem i wyleczyłem. I panu też tego życzę - stwierdził prezydent.

I wytknął: - To pana środowisko hołubi radykałów politycznych. Oni są dzisiaj niebezpieczni.

O kulisach politycznych salonów przeczytasz w tych książkach >>Więcej o:
Komentarze (244)
Debata. Duda próbuje uderzyć: "Chciał pan zabić milicjanta". A prezydent ostro: Byłem radykałem. Kiedy moim guru był Macierewicz. Ale się wyleczyłem
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 669 razy 579

  Środowisko Dudy nie tylko radykałów politycznych hołubi , to najwięksi obrońcy kiboli i wszelkiej maści zadymiarzy

 • fjestis

  Oceniono 615 razy 515

  Ta debata pokazuje jedną ważną rzecz. Niesamowitą przepaść mierzoną profesjonalizmem między Komorowskim a Dudą. Dudzie jakby zabrakło podpowiedzi udzielanych przez prezesa.

 • fakiba

  Oceniono 424 razy 358

  Antek zamachowiec z radykalizmu się nie wyleczył , a leczenie już od dawna mu się należy , i nie tylko jemu

 • dziadekjam

  Oceniono 395 razy 353

  "W czasach, kiedy była walka z komunizmem. Miałem bardzo niemądre pomysły, kiedy moim guru był pana kolega partyjny Antoni Macierewicz".
  =================================================================
  Komorowski zmądrzał i uwolnił się spod wpływów Antka Policmajstra. Dla PiSiarni oszołom Macierewicz to nadal guru.

 • onoma7

  Oceniono 346 razy 324

  Tak a propos postaci, którą przywołał Komorowski. Czy ktoś wie, co stało się z posłem Macierewiczem? Zachorował? WSI go porwało? Od 10 kwietnia ani go nie widać, ani nie słychać. Martwię się bardzo o pana posła.

 • romanthorne

  Oceniono 300 razy 272

  Punktując to:
  -Pan Komorowski jest już znany i doświadczony w bojach wewnątrz UE
  -był ministrem obrony,co w tych czasach jest istotne
  -poznał smak komuny,który Pan Duda zna z opowieści promotora.

 • fakiba

  Oceniono 293 razy 247

  Czyli jak zwykle Antek mitoman zamach sobie na milicjanta wymyślił , ale do jego wykonania młodych chłopaków sobie znalazł , i on jak zwykle niewinny

 • m1337

  Oceniono 272 razy 226

  Brawo p.Prezydencie Komorowski. Pokazał pan gdzie jest miejsce tego zarozumiałego pyszałka. Arogant Duda to cienias taki jak jego mały wielki destrukcyjny prezes.

 • ochujek

  Oceniono 239 razy 211

  Duda był tak ciemiężony w czasach komuny, jak prezes w stanie wojennym. Blokowanie etatu jest bardzo katolickie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX