Paweł Kukiz przerywa kampanię z powodu choroby ojca. Do wyborów wszystkie spotkania odwołane

Paweł Kukiz z powodu poważnej choroby ojca odwołał wszystkie wydarzenia z ostatnich dni kampanii. ?Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu? - napisał na Facebooku.

Polub i bądź na bieżąco!

Kandydat na prezydenta Paweł Kukiz o odwołaniu nadchodzącego spotkania poinformował na Facebooku i na Twitterze. "Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty" - napisał.

Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam...

Posted by Paweł Kukiz on Wednesday, May 6, 2015


Patryk Hałaczkiewicz, szef sztabu Pawła Kukiza, potwierdził, że wszystkie wydarzenia zaplanowane na ostatnie dwa dni kampanii wyborczej zostały odwołane. Kandydat pojawi się dopiero na swoim wieczorze wyborczym 10 maja w Lubinie.

Kukiz kontra Korwin-Mikke

Podczas debaty prezydenckiej w TVP Janusz Korwin-Mikke "dał słowo honoru", że jeśli jednomandatowe okręgi wyborcze zadziałają w Wielkiej Brytanii, tak jak chce Paweł Kukiz, czyli pomogą małym partiom, to on sam się wycofa i odda mu swoje poparcie. - Daję panu słowo honoru, że jeśli pan zostanie królem, to ja się z JOW-ów wycofam - odpalił Kukiz.

Kolejnego dnia Paweł Kukiz powiedział jednak, że wycofuje się z wszelkiej współpracy z Korwin-Mikkem i nie chce jego poparcia. - Korwin-Mikke nie różni się niczym od partyjniaków z prawdziwego zdarzenia - powiedział w "Kontrwywiadzie RMF FM". - Wycofuję się ze współpracy. Pan Janusz nie dotrzymuje umowy - dodał.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (310)
Paweł Kukiz przerywa kampanię z powodu choroby ojca. Do wyborów wszystkie spotkania odwołane
Zaloguj się
 • zomzom

  Oceniono 742 razy 578

  Z jednej strony jestem zawiedziona, ale z drugiej pamiętam gdy odłożyłam spotkanie z kimś a potem było już za późno....teraz zrobiłabym wszystko by to zmienić.

  ZDROWIA dla Taty przede wszystkim! Z wyborami damy radę!

 • adeje8

  Oceniono 534 razy 470

  Skoro kandydaci zawieszają kampanię z powodu cudzego nieszczęścia, klęsk żywiołowych, to tym bardziej rozumiem Kukiza. Rodzice to rodzice. Ja na jego miejscu też bym tak postąpił.

 • przemyslaw47

  Oceniono 444 razy 394

  Życzę zdrowia Ojcu.

 • norge

  Oceniono 422 razy 242

  Większość pewnie wybrałaby dalsze prowadzenie kampanii, a stary cóż, każdego to czeka. Szacun panie Pawle, ma Pan mój głos.

 • jaklucz

  Oceniono 466 razy 146

  Tacie życzę zdrowia. A Panu - wyciszenia i powrotu do śpiewania - tak będzie lepiej dla wszystkich.

 • wujek2013

  Oceniono 238 razy 106

  Gest, o ile prawdziwy jest ok. Ale z tym wychowaniem w miłości do Ojczyzny to przesadził. Na festiwalu w jarocinie 1993 darł sie ze sceny "sieg hail" - nigdy tego nie zapomnę. Jestem ciekaw, kto mu te słowa wpajał

 • dynia71

  Oceniono 98 razy 64

  Zdrowia i powodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX