Komentarze (159)
Nowy spot Komorowskiego. Z jednej strony rodzina, z drugiej Obama i F-16
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mysl_to_nie_boli

  Oceniono 32 razy 2

  Głosując na Bronisława Komorowskiego wybierasz zgodę na dalszy brak rozwoju i stagnację, wybierasz bezpieczeństwo dla interesów WSI...

 • Grzegorz Puchacz

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to jest jakiś żart jak to było dobre to ja jestem Ajnsztajnem .Co za bełkot ten kandydat nie przedstawia żadnej wartości to marionetka .Wolał bym zginąć w walce o godność Polski i Polaków niż dać sobą pomiatać jak ten s....r z.....a k...t gdyby nie WSI . itp. ten ś...ć był by nikim

 • limerick64

  Oceniono 1 raz 1

  glosowac na niego??
  obciach i wstyd..

 • razb1947

  Oceniono 13 razy 1

  Komorowski to oszust taki jak Tusk i Kopacz, i dlatego wygra uczciwy A.Duda.

 • erg05011

  Oceniono 9 razy 1

  Po ostatnim wlazidupstwie w Kijowie,to nie jest Prezydent Polski,to jest POP (pełniący obowiązki prezydenta)

 • tp70

  Oceniono 7 razy 1

  Złożenie na Wawelu wieńca z napisem "kandydat na prezydenta" to niebywały skandal i kompromitacja !

 • 1pirat2

  Oceniono 11 razy 1

  A dlaczego Prezydent nie chwali się wizytą na Ukrainie i uświetnianie swoją osobą ustawy w parlamencie związane z Banderą i Szuchniewiczem.

 • junkamm

  Oceniono 9 razy 1

  nie daj boże wojny za przywódcem komnorowskiego . jestesmy pewni na 1000 procent że komorowski pierwszy by uciekł od razu za granice . nie wierzymy mu ani centa .dlatego wolimy głoowac na pana dr. dude .komorowski już jest zamieszany w śmierc 96 osób . kiedys wyjdzie ta prawda .to są słowa polskiej ulicy i to wiekszosci .nie daj boże rządzic mu drugą kadencjie . to nieprzyjaciel polski i można powiedziec zdrajca narodowy polski. te plakaty na manifestacji smolenskiej mówią same za siebie. w koncu polak już wie czym pachnie komorowski .to szkodnik narodu polskiego . jego czeste wizyty na wschodzie mówią co za siebie . uważajmy narodzie byśmy się nie obudzili z reką w nocniku . już tyle naszkodził ten szkodnik polsce i polakom że żygac sie chce

 • krukpl

  Oceniono 37 razy 1

  O niebo lepszy od tego Dudy ,reszta nawet nie jest brana pod uwagę

  PS sporo prawicy na forum czyżby znudziły się dyrdymały pisane w tych" niezależnych 'prawicowych gazetach

 • myslo.zbrodnia

  Oceniono 43 razy 1

  straż żyrandola przygotowała nowy spot - "zamach krzesłem"

  Gazeta Wyborcza Komorowskiego na posterunku, ale i WSI czuwa

 • antrop

  0

  Prowokująca Ameryka ma zapewniać bezpieczeństwo Polsce? Trzeba być chorym aby tak myśleć!

 • vahtang

  0

  Dlaczego ta kołdra przypomina flagę amerykańską, a lektor mówi o sile sojuszników? Jak osoba, która promuje spot jasno pokazujący, że Polska nie jest samodzielna, może być prezydentem kraju?

 • brumowski

  0

  To jest jak reklama domu spokojnej starości.

 • gawor4

  Oceniono 4 razy 0

  połowę spotu zajmują dzieci.
  Czy Bronek ma skłonności pedofilskie ?

 • legia3355

  Oceniono 8 razy 0

  Tu nie ma się co zastanawiać kto wygra wybory, pytanie jest co będzie z Polską jak nasz Prezydent zakończy drugą kadencję. Nie wiem czy Polska może sobie pozwolić na stratę (emerytura) takiego polityka. Co za głupi pomysł aby Prezydent mógł być tylko dwie kadencje !!

 • januszstudzinski

  Oceniono 36 razy 0

  dla osoby nawet "sredniointeligentnej"sugestia, ze moze glosowac na komorowskiego jest obrazliwa. nie znam ni,ogo kto na niego zamierza oddac glos

 • octopusdei

  Oceniono 30 razy 0

  Pan Komorowski swoja odbytą na kolanach pielgrzymką na banderowską ukrainę, gdzie ostatecznie pohańbił polską godność i napluł w twarz tysiącom ofiarom bestialstwa ukraińskich nazistów udowodnił, że nawet w przypadku gdy na skutek jakiejś horrendalnej pomyłki wynikającej z zaślepienia Polaków uda mu się ponownie zostać wybranym, Polska nie ma i przez pięć kolejnych lat nie będzie miała prezydenta!

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 34 razy 0

  Wybierając Dudę wybierasz "Przyszłość ma na imię Jarosław z Warszawy".

 • iremus

  Oceniono 32 razy 0

  Przydałby się jeszcze przenośny klęcznik do modłów i "łaski".

 • ta.deusz

  Oceniono 3 razy -1

  Jechał Bredzisław tramwajem...
  wiadomosci.wp.pl/kat,1019395,title,Incydent-w-Lodzkiem-Tramwaj-z-prezydentem-Bronislawem-Komorowskim-wypadl-z-szyn,wid,17443753,wiadomosc.html?src01=6a4c8&ticaid=114ad4&_ticrsn=3

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 7 razy -1

  W spocie mowa o "Polsce, która będzie bezpiecznym domem dla naszych dzieci"
  I ostatnią wredną macochą dla nie naszych dzieci: Ślązaków!

 • dziadzioniunio

  Oceniono 9 razy -1

  Szczynukowicz może mieć zrobiony spot zasługujący na Oskara w 10 kategoriach, a i tak ten cymbał nie będzie się nadawał na sołtysa jednoosobowej wsi.

 • koperchytla

  Oceniono 11 razy -1

  Ale ściema, on teraz zrobi wszystko, wszystko obieca i każdemu jest przyjacielem, po wyborach będzie po staremu. Nie głosuję na niego.

 • baby1

  Oceniono 4 razy -2

  No to niech ten amerykański przydupas zastartuje w wyborach za oceanem.

 • tadian

  Oceniono 2 razy -2

  Kto to jest monika marrgraf ?tapicerka?

 • corgan1

  Oceniono 10 razy -2

  Wyobraźcie sobie, że jakimś zrządzeniem losu ma Konferencji w Wersalu w 1919 reprezentuje nas Bronisław Komorowski, który zasypia podczas najważniejszych negocjacji albo wskakuje na stół albo rehocze i podpisuje wszystko to co podsuną pod nos. ;)))) I na tego człowieka mamy głosować? Proszę powiedzieć, co takiego zrobił Komorowski i czym się zasłużył, aby oddać na niego głos?

 • gczern

  Oceniono 14 razy -2

  Rodzina??? nadzieja???? bezpieczeństwo? dla dzieci????? k..wa jaki stek kłamstw i bzdur!!!

 • glinojack

  Oceniono 18 razy -2

  10.04 orędzie zostało nagrane w trzy godziny po katastrofie. Poseł SLD Marek Wikiński, który zastępował Grzegorza Napieralskiego na zwołanym w trybie pilnym konwencie seniorów, był wstrząśnięty tym, co zobaczył, gdy wszedł do gabinetu marszałka Sejmu RP. Cały gabinet był zastawiony sprzętem telewizyjnym. Marszałek właśnie dopiero co skończył tzw. swoje orędzie, które czytał z monitora telewizyjnego. Wtedy już zobaczyłem pana posła Sławomira Nowaka, jak się później okazało szefa sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego, kandydata na urząd prezydenta. Już wtedy takie światełko ostrzegawcze się zapaliło, że już wtedy wystartowała kampania prezydencka Bronisława Komorowskiego — wspominał w programie „Z refleksem”, podkreślając że Komorowski na jego oczach „podpisywał pośpiesznie nominacje dla sekretarza stanu pełniącego obowiązki
  szefa kancelarii prezydenta Rzeczpospolitej pana Jacka Michałowskiego”.
  Wtedy, pamiętam jak dzisiaj, wspólnie, jednocześnie, spontanicznie z panem marszałkiem Stefanem Niesiołowskim krzyknęliśmy, no panie marszałku, my straciliśmy przyjaciół, to chyba nie czas, nie pora, żeby zastanawiać się nad tym kto kogo zastąpi w prezydium sejmu, bo są ważniejsze sprawy na głowie. Tak, że rzeczywiście to oblicze Bronisława Komorowskiego, którego wcześniej naprawdę uważałem jako ojca rodziny, człowieka bardzo takiego pogodnego, ciepłego. Tego dnia pokazał swoją druga twarz, bezwzględnego, cynicznego polityka który ma określony ściśle cel. Wygrać za wszelką cenę.

 • glinojack

  Oceniono 30 razy -2

  Komorowski to wielokrotnie spotykający się niejawnie z rosyjskimi urzednikami (w tym tam także z szefem FSB - N. Patruszewem) megafon i jawny obrońca zwykłych bandytów z WSI, główny beneficjent i propagator orozumienia z Rosją w posmoleńskich okolicznościach, autor podpisów pod ustawą 67, człowiek który zgodził się na wprowadzenie do obrotu na terenie Polskich nasion GMO, (czyje interesy reprezentuje tym przypadku, MONSANTO?) . Komorowski to także zgoda na podwyższenie podatku VAT, zgoda na nie podwyższanie kwoty wolnej od podatku (która jest kuriozalnie niska w stosunku nawet do najbiedniejszych państw Afryki) oraz człowiek z niejasna przeszłością uwikłany w afere marszałkową i ochrone rosyjskich szpiegów działających na terenie WAT. Krótko mówiąc to nie jest człowiek reprezentujący polski interes narodowy i polską rację stanu tylko zwyczajna kukła, która co gorsza doszła do władzy dosłownie po trupach.

 • glinojack

  Oceniono 36 razy -2

  Porównywanie Dudy z Komorowskim pozbawione jest jakiegokolwiek sensu. Komorowski to wielokrotnie spotykający się niejawnie z rosyjskimi urzednikami (w tym tam także z szefem FSB - N. Patruszewem) megafon i obrońca zwykłych bandytów z WSI, główny beneficjent i propagator orozumienia z Rosją w posmoleńskich okolicznościach, autor podpisów pod ustawą 67, człowiek który zgodził się na wprowadzenie do obrotu na terenie Polskich nasion GMO, (czyje interesy reprezentuje tym przypadku, MONSANTO?) . Komorowski to także zgoda na podwyższenie podatku VAT, zgoda na nie podwyższanie kwoty wolnej od podatku (która jest kuriozalnie niska w stosunku nawet do najbiedniejszych państw Afryki) oraz człowiek z niejasna przeszłością uwikłany w afere marszałkową i ochrone rosyjskich szpiegów działających na terenie WAT. Krótko mówiąc to nie jest człowiek reprezentujący polski interes narodowy i polską rację stanu tylko zwyczajna kukła, która co gorsza doszła do władzy dosłownie po trupach.

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 32 razy -2

  Komorowski z Obamą, czy Duda z Macierewiczem, Jarosławem z Warszawy i wrakiem Tupolewa w tle? Taki jest wybór.

 • kkes

  Oceniono 3 razy -3

  Czy było coś o cudownym przegonieniu Amerykanów i ich tarczy, która tylko narażała nas na niebezpieczeństwo?

 • corgan1

  Oceniono 9 razy -3

  > Dlatego od prezydenta oczekujemy odwagi i odpowiedzialności
  Zgadza się i dlatego zagłosuję na Andrzeja Dudę.

 • blue911

  Oceniono 9 razy -3

  Jakie tu nudy......

 • blue911

  Oceniono 11 razy -3

  To Bronek startuje w wyborach w Polsce tez? Hmmmm,a ja myslalem,ze tylko na Ukrainie? Zmylilo mnie jego ostatnie zachowanie,hahahha.

 • pneumatyka

  Oceniono 17 razy -3

  Tylko Pan Prezydent Bronisław Komorowski,
  nikt inny mu do pięt nie sięga, każdy to powie : glosujcie na urzędującego Prezydenta !!!
  My Polacy !!!!

 • sorrry

  Oceniono 15 razy -3

  Banderosław może się już wyluzować:)

 • maria18

  Oceniono 19 razy -3

  Piękny i mądry spot. łapie za serce. Prezydent nie bazuje w swej kampanii na oszczerstwach wobec innych kandydatów, byłby to haniebne.

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 12 razy -4

  Słów kilka i projekcie FAKIBA - największej ściemie bydła z Czerskiej!

  Już dawno mechanizm został opisany przez wielu myślących internautów.

  Jest to twór, który stylizowany jest na "zwykłego Polaka" (masa błędów gramatycznych i ortograficznych, opluwanie, niespójny przekaz) - ma przypominać głos większości. Do tego w momencie publikacji "twór fakiba" ma (w zależności od tematu) od kilkudziesięciu do kilkuset plusów. Szkalowaniem zajmuje się kilka "osób" opłaconych przez szechteriadę.

  Goebbels nie wstydziłby się takich podwładnych.

  Szkoda, że sztucznych tworów nie da się zabić.

 • amoramo

  Oceniono 38 razy -4

  Odpowiedzialność, a nie pisowskie, smoleńskie oszołomstwo Dudy, który pomógł wyprowadzić miliony ze SKoKów

 • boguslawbch6808

  Oceniono 9 razy -5

  1. Komorowski - 39%
  2. Duda - 33%
  3. Ogórek - 9%

 • kot2ka

  Oceniono 25 razy -5

  Obawa Komora bierze się z tego że Polacy nie pozwolą mu przez następną kadencje zasiadać przy korycie !!!!!!

 • unialubelska1lipca1569

  Oceniono 60 razy -6

  Pytanie do prezydenta Komorowskiego:
  Panie prezydencie, czy jako znany sadysta i morderca zwierząt doświadcza pan wzwodu na widok zastrzelonej sarny?

 • fakiba

  Oceniono 61 razy -11

  Pan Komorowski pozuje z Obamą na tle samolotów myśliwskich , a Duda z Antkiem i preziem na tle wraku , do postania którego solidnie się przysłużył

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX