Nowy spot Komorowskiego. Z jednej strony rodzina, z drugiej Obama i F-16

"W przyszłość patrzymy z obawą, ale i nadzieją. Dlatego od prezydenta oczekujemy odwagi i odpowiedzialności" - mówi lektor w najnowszym spocie Bronisława Komorowskiego. Klip promowany jest hasłem "odwaga i odpowiedzialność".
POLUB NAS
Chcesz zadać swoje pytanie kandydatom na prezydenta? Jeśli tak, dołącz do akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl. To Twój Głos. Pytaj.Zaprezentowany dziś spot wyborczy Bronisława Komorowskiego nawiązuje do hasła kampanii prezydenta: "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo". Na nagraniu obrazki z życia rodzinnego przeplatają się ze scenami z udziałem Komorowskiego siedzącego z doradcami w gabinecie czy pozującego z Barackiem Obamą na tle samolotów myśliwskich. W spocie mowa o "Polsce, która będzie bezpiecznym domem dla naszych dzieci".

"Komorowski jak reklama Ikei"

Pierwsze komentarze po prezentacji klipu są podzielone. Sztab Komorowskiego nie odniósł się do ostatnich spotów Andrzeja Dudy, jak choćby ostatniego, silnego w wymowie, poświęconego służbie zdrowia.

Na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowano klip, prezydent zapowiedział, że w środę podsumuje swoją 5-letnią kadencję.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (159)
Nowy spot Komorowskiego. Z jednej strony rodzina, z drugiej Obama i F-16
Zaloguj się
 • panibiedroniowa

  Oceniono 109 razy 89

  Kużniar po swej megakompromitacji wreszcie wypełzł spod jakiegoś kamienia...

 • maciej217

  Oceniono 160 razy 42

  Wiecie jak prawidłowo czytać hasło Bronka?

  wasza ZGODA na rządy platformianej sitwy, oznacza BEZPIECZEŃSTWO dla wszelakich przewalaczy, przy dalszym rozkradaniu Polski.

 • lares87

  Oceniono 265 razy 39

  Nie znam nikogo kto chciałby głosować na Komorowskiego. Nawet Ogórek byłaby od niego lepsza.

 • 01kotek01

  Oceniono 96 razy 30

  "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo"
  W spocie mowa o "Polsce, która będzie bezpiecznym domem dla naszych dzieci".

  Nie wybieram pańskiej "zgody i bezpieczeństwa", nie oznacza to, że jestem kłotliwy i szukam niezgody, tylko nie zgadzam się z pańską wizją !
  Nie zgadzam się na: "Polska jest państwem teoretycznym", "Ch., doopa i kamieni kupa", nie zgadzam się na pańskie podniesienie wieku emerytalnego, w kraju gdzie m. in. przyczyn fatalnie działającej służby zdrowia średnia wieku życia Polakow jest ok. 10 lat niższa niż na zachodzie ?! To o co chodzi, o reformę, czy żeby Polacy nie pobierali, albo nie dożyli emerytury. To taka reforma ...? Typu " drogi emerycie wspieraj partię czynem i umieraj przed terminem" !
  Nie zgadzam się na pańskie zgody na podniesienie podatkow, zgody na działenia, że 80% kontroli skarbowych musi się kończyć ukaraniem itp. kwiatki.
  Nie zgazam się na pańskie nieuctwo, a już kompromitująca jest pańska nieznajomość zasad podstaw polskiej ortografii (bulu i nadzieji np.).
  Nie zgadzam się na ogolne pańskie stwierdzenia, że w sumie jest OK, gdy tak naprawdę to państwo to parodia normalnego państwa cywilizacji zachodniej !!!
  A już mowienie o "bezpiecznym domu dla naszych" dzieci jest kpiną z inteligencji Polakow, gdy milony nie mając bezpieczeństwa ekonomicznego, prawnego, działania instytucji państwa jest na wygnaniu emigracyjnym, a około 80% obecnych maturzystow rozważa możliwość emigracji wg. badań !!!
  Te pańskie słowa to są tak naprawdę śmiecie, za przeproszeniem, nie mające najmniejszego odbicia w rzeczywistości realnej, za pominięciem - tych ktorym żyje się lepiej, czyli głównie kolesiom, podczepionych pod odpowiednie "połączenia" !!!
  PS. Starszy człowieku obudź się i przejrzyj na oczy jak wygląda realny świat, a nie będziesz opowiadał takich dyrdymałow, wal sie...!!!
  Nie mowię tych słow jako jakiś partyjniak tylko zwykły zanurzony w realu człowiek !

 • stanislawperkoz

  Oceniono 129 razy 15

  kogo obchodzi kolejny lans komoruskiego? mnie bardziej interesuje temat gazoportu, elektrowni atomowej, złóż gazu, Amber Gold, a przede wszystkim los ukradzionych pieniędzy z OFE... no ale o tym cicho szaaa...

 • kmtfrm

  Oceniono 80 razy 12

  W co by tu jeszcze opakować Komorowskiego?
  Jest problem, bo ten towar jakoś sam się nie potrafi sprzedawać - co wypowiedź to gafa :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX