-
-
" W zasadzie sprawnie" - Czy pojechałaby szanowna komisja samochodem w którym hamulce działają 'w zasadzie sprawnie'? Czy wsiadłaby do windy która jest 'w zasadzie sprawna'? Jeśli są 'mankamenty, które mogą podlegać usunięciu' to czas na ich usunięcie i próby jest w okresie między wyborami, nie teraz, na trzy dni przed wyborami które wciąż trwają a już zdobyły sobie tak złą sławę. No, ale cóż ma komisja do stracenia? Nic. Próbuje ratować opinię o sobie ryzykując pogłębienie awantury wyborczej destabilizującej państwo.
-
-
-
- Komisja podjęła decyzję o zastosowaniu systemu informatycznego w II turze wyborów z pewnymi zabezpieczeniami. Gdyby ten system nie zadziałał, to wówczas po konsultacji z informatykiem komisji gminnej, należy wprowadzić system ręcznego liczenia głosów - podkreślił Jaworski.
=============================================================
"Gdyby ten system nie zadziałał, to wówczas po konsultacji z informatykiem komisji gminnej, należy wprowadzić system ręcznego liczenia głosów."
Ale jaja! To teraz będzie decydował "informatyk komisji gminnej"? -
-
KPIN z ludzi ciąg dalszy....
No w zasadzie działa, ale.... :)
Podając takie info sami się kompromitują i tracą wiarygodność, media to rozdmuchują, a później dziwko, że taki, czy inny mówi, że wybory są fałszowane.
I skowyt: "zamach na demokrację, podpalanie Polski, terroryzm" itd. Hahaha -
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX
fakiba
Oceniono 13 razy 11
W zasadzie to najlepszym wyjściem będzie kajecik , długopis i kalkulator