Monika Olejnik przerywa rozmowę ze Zbigniewem Ziobrą. "Niech pan się zimnej wody napije. Koniec!"

W niecałe dziesięć minut rozmowa Zbigniewa Ziobry z Moniką Olejnik zamieniła się w słowną przepychankę. - Czwarta władza powinna patrzeć władzy na ręce - grzmiał polityk Solidarnej Polski i stwierdził, że prezydent Komorowski "odleciał". - Kończę z panem rozmowę! Koniec! - rzuciła Olejnik i wyszła ze studia.
Zbigniew Ziobro u Moniki Olejnik w Radiu ZET oświadczył, że wybory wydają się niewiarygodne, wpadka goni wpadkę, a w rezultacie pojawia się postulat, by wybory powtórzyć.

Stosunkowo spokojna rozmowa zmieniła się w ciągu kilku minut w przepychankę. Olejnik zarzuciła ''magistrowi prawa'', że chce ustawą unieważniać wybory, co zdaniem konstytucjonalistów jest nielegalne. - Ja nie wiem, o czym pan do mnie mówi. O ważności wyborów decydują sądy okręgowe, a nie parlament - stwierdziła. Z kolei Ziobro ocenił, że "przedstawiciele czwartej władzy powinni patrzeć władzy na ręce, a nie "zgadzać się na to, aby ewidentnie zafałszowane wybory było uznane za właściwe".

"Polacy, nic się nie stało"

Zamiast tego dziennikarka wpisuje się w nurt ''Polacy, nic się nie stało''. Ziobro uważa, że ''problem zafałszowań dotyczy całego kraju''. Jego zdaniem niepokojące jest to, że jest bardzo wiele głosów nieważnych.

- Proszę mi podać konstytucjonalistę, który mówi, że to jest zgodne z prawem - powiedziała Olejnik, wymieniając prawników, z których opinią się zgadza. - Nie robiłem analizy wypowiedzi konstytucjonalistów, bo dopiero zaczyna się dyskusja - mówił Ziobro, jednak Olejnik protestowała. - Wczoraj była propozycja. To nie była dyskusja.

Koniec!

Rozmowa zakończyła się awanturą o słowa Bronisława Komorowskiego, który stwierdził, że ludzie, którzy kwestionują uczciwość wyborów, są w "odmętach szaleństwa". - Jacek Sasin, kandydat na prezydenta Warszawy, mówi o prezydencie Polski, że jest "głupi i ślepy".

Zdaniem polityka Solidarnej Polski Komorowski ''odleciał'', nazywa ludzi szaleńcami i ich obraża. - Zimnej wody powinien się napić - powiedział Ziobro. - Niech pan się zimnej wody napije. Kończę z panem rozmowę! Koniec - rzuciła dziennikarka, zebrała swoje rzeczy i opuściła studio.

Ziobro został w studio sam, dopił kawę i wyszedł.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (120)
Monika Olejnik przerywa rozmowę ze Zbigniewem Ziobrą. "Niech pan się zimnej wody napije. Koniec!"
Zaloguj się
 • jerjar

  Oceniono 105 razy 67

  Chichot historii. Miller, który postawił znak równości pomiędzy Zbigniewem Z. a pewną niewielką liczbą, dziś stoi z nim w jednym szeregu.

  Pytanie: czy Zbigniew urósł, czy Miller się zredukował?

 • fakiba

  Oceniono 112 razy 52

  Zobaczyć paszczę zaskoczonego Ziobry to jest bezcenne , wyglądał tak samo jak się dowiedział że jest zerem

 • alex1w

  Oceniono 97 razy 51

  Pis po prostu po chamsku i prostacku wykorzystuje każdą sposobność by dokopać Rządowi i Prezydentowi.
  Nie chodzi im o wygranie wyborów a o podpalenie kraju.
  Mam nadzieję,że ludzie w końcu się na nich poznają!

 • fakiba

  Oceniono 105 razy 51

  No to się wreszcie menda doczekał , mam nadzieję że tego zakazanego ryja zera bardzo długo nie będę oglądał

 • armagedon888

  Oceniono 95 razy 45

  po co zapraszac takiego kmiota jakim jest Ziobro,i z nim dyskutowac....to zwykla hiena polityczna oderwana od rzeczywistosci

 • chi_neng1

  Oceniono 65 razy 41

  Widzieliscie ten szylt ktory ze soba przywlokl? !!!

  "Klamstwa Kopacz"

  A co ma Kopacz z brakiem kompetencji PKW i BKW, ktore pelnia swoje funkcje od 23 lat?

 • fakiba

  Oceniono 108 razy 38

  Brawo pani Moniko , najwyższa pora żeby przestać zapraszać dupka do programów i mam nadzieję że inni postąpią tak samo

 • e-komentarz

  Oceniono 65 razy 37

  Ja się zachowaniu Ziobry nie dziwię. Prezes poszczuł kundelkiem, to ten dziamgocze jak najęty. Drugi raz być wychrzanionym na zbity pysk to żadna przyjemność, a tak byłoby gdyby się z rozkazu nie wywiązał należycie. A czym byłby po wywaleniu? To już widzieliśmy - Zerem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX