Tysiące świadków Jehowy obraduje w Spodku

kongres w katowickim Spodku

kongres w katowickim Spodku (foto: materiały organizatorów)

Świadkowie Jehowy z całego Śląska i okolic zjechali do Katowic na swój doroczny kongres. Organizatorzy prognozują, że tylko w weekend do Spodka, w którym zorganizowano tę imprezę, przyjedzie 7,5 tys. osób.
W sobotę przewidziano liczne sympozja, wywiady i słuchowisko na temat zgromadzenia. Tego dnia odbędzie się również chrzest nowych świadków Jehowy. W niedzielę wygłoszony zostanie publiczny wykład biblijny "W jaki sposób Jezus Chrystus zwycięża świat?", a po południu będzie można obejrzeć przedstawienie "Bóg uczynił go zarówno Panem, jak i Chrystusem". Kongres odbywa się pod hasłem "Naśladujmy Jezusa!" .

Świadkowie Jehowy w Polsce planują zorganizować 32 kongresy w 27 miastach. Trwający kongres jest pierwszym z dwóch zaplanowanych w Katowicach. Wydarzenie jest otwarte także dla osób spoza zgromadzenia.

Zobacz także
 • Katowice. Spodek i fragment Ronda w latach 1980-1990 150 lat Katowic. Spodek zawsze chodził w parze z Elegancją [STARE WIDOKÓWKI]
 • Prof. Krystyna Doktorowicz, dziekan wydziału radia i telewizji UŚ Katowice powinny grać w filmie. To czysty zysk
 • 17 tys. osób przyjedzie do Spodka. Na kongres świadków Jehowy
Komentarze (52)
Tysiące świadków Jehowy obraduje w Spodku
Zaloguj się
 • zbanowany_ponownie

  Oceniono 61 razy 31

  kolejni którzy wycierają sobie ryja Jezusem Ch.
  ja czekam z utęsknieniem kiedy ten Jezus w końcu wróci z urlopu i skopie dupy wszystkim uzurpatorom - zaczynając, rzecz jasna, od sekty katolickiej

 • elq_1

  Oceniono 122 razy 30

  "...Świadkowie Jehowy to szkodliwa sekta, która powinna być w Polsce zdelegalizowana..."
  Najbardziej szkodliwą sektą w Polsce jest watykański Kościół Katolicki!

 • nikita978

  Oceniono 47 razy 23

  religie tylko dla naiwnych :/

 • pyosalpinx

  Oceniono 26 razy 8

  Swiadkowie Mamony, ojciec Bashobora, jak jeszcze napiszecie ze gdzies jest zjazd wyznawcow latajacego cyrku Antoniego Macierewicza to zaczne sie martwic ze ten kraj opanowala religijna psychoza....

 • labandera

  Oceniono 28 razy 6

  Pod Wejherowem na Pomorzu jest świadek Jehowy, który ma proroctwa. Krytykuje kierownictwo swojej religii, twierdząc że odeszło od nauki z biblii. Najśmieszniejsze jest to, jak nazwał boga do którego modlą się świadkowie: świadkowie modlą się do Armagedona :)
  Dla mnie 10/10 :)

 • money.eu

  Oceniono 7 razy 5

  NIE ma zadnego Jehowy,jest tylko Jahve .
  A i tego tez nie ma.

 • artur701

  Oceniono 22 razy 4

  Ludzie, problemem nie są Świadkowie Jehowy, tylko islam. Jak ktoś chce żyć w sekcie to jego sprawa niech będzie "Jechowcem", ale islam powinien zostać zdelegalizowany, gdyż każde ugrupowanie, które w swoim "statucie" zakłada możliwość mordowania innych ludzi nie ma prawa istnieć.

 • login-xyz

  Oceniono 72 razy 4

  Ta sekta powinna byc zarobiona.. Tylko kretyn da sie na to zlapac! Jak Wasza Zona przy porodzie bedzie potrzebowal transfuzje, nie bedziecie mogli sie zgodzic na przyjecie obcej krwi..

 • swietyszczur

  Oceniono 13 razy 3

  Polacy to debilny narod , ktory wszedzie stawia krzyze i koscioly a potem placze ze kraj jest "w ruinie" hahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje