Incydent na konwencji PiS. Kobieta wyprowadzona siłą. Krzyczała: "To dyktatura!"

- To, co proponujecie, to dyktatura! Chcecie ręcznie sterować całym krajem, jak Putin. Tak się nie da rządzić - krzyczała kobieta na poniedziałkowej regionalnej konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach. Po jej słowach działacze partyjni siłą wypchnęli kobietę z sali.
Konferencja Prawa i Sprawiedliwości odbyła się w poniedziałkowe popołudnie na małej scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Przebiegała pod hasłem: "Dobra zmiana jest możliwa". Do Kielc specjalnie przyjechał szef rady programowej PiS, prof. Piotr Gliński.

Przekonywał, że jego ugrupowanie ma pomysł na odbudowę polskiego przemysłu i uczynienie go bardziej konkurencyjnym na arenie międzynarodowej. - Trzeba w tym celu podnieść stopę inwestycji z 20 do 25 proc. Wiemy, jak zainwestować środki europejskie, środki publiczne oraz środki prywatne, by zwiększyć PKB - twierdził Gliński.

"Chcecie sterować jak Putin"

W pewnym momencie jedna z kobiet na widowni wstała i zaczęła krzyczeć: - To, co proponujecie, to dyktatura! Chcecie ręcznie sterować całym krajem, jak Putin. Tak się nie da rządzić.

Gliński nie zareagował. Zrobił to natomiast prowadzący spotkanie z kandydatem na "technicznego premiera" Krzysztof Lipiec, poseł PiS i szef struktur partii w regionie. - Proszę nie przerywać, to ja jestem gospodarzem tej konwencji - uciszał kobietę.

Wzburzeni działacze partyjni, na czele z sekretarzem świętokrzyskiego PiS Andrzejem Prusiem, zaczęli się szarpać z kobietą i siłą wypchnęli ją z sali.
Więcej o:
Komentarze (579)
Incydent na konwencji PiS. Kobieta wyprowadzona siłą. Krzyczała: "To dyktatura!"
Zaloguj się
 • e-komentarz

  Oceniono 1649 razy 1361

  Dziś jedna kobieta, na jesieni pozostali Polacy którzy myślą podobnie jak ona.
  Czy ona powiedziała coś nieprawdziwego? Nie! Ale na pisowskich spędach trzeba
  mówić tak jak życzy sobie tego prezes i jego najbliższa świta. Innym biada.
  IV RP w pełnej krasie. Ale jest jeszcze czas na refleksję. Może Ona jest pierwszą jaskółką?

 • tag1

  Oceniono 824 razy 682

  Bo pisowskie chamy potrafiąwalczyć jedynie z kobietami oraz często kryją się za niczego nieświadomymi, zmanipulowanymi babciami od rydzyka

 • stypendysta

  Oceniono 776 razy 654

  W latach 20. ub. wieku bojówkarze SA też wyprowadzali z zebrań myślących inaczej członków NSDAP.

 • sir_fred

  Oceniono 700 razy 622

  Co by to było, gdyby ktoś usunął z Sejmu bredzącego PiS-owskiego posła... Przez parę lat darliby ryje o zamachu na demokrację, tłumieniu wolności słowa i przemyśle pogardy.

 • 1szansa

  Oceniono 594 razy 534

  "Damscy bokserzy" nie potrafili wytłumaczyć słownie, więc zrobili to siłą ręcznie - no to będzie się działo. Masz inne zdanie to cię wykopiemy.

 • euforiusz

  Oceniono 513 razy 363

  Obłąkana kobieta. Przecież PiS nie chce tak rządzić, ale musi ze względu na dobro Polaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX