Komentarze (64)
Prokuratura: Do czerwca akt oskarżenia ws. Amber Gold
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • batnaidiotow

  Oceniono 2 razy 2

  I o to chodzi, aby gonic kroliczka...a chlopcy ze WSI smieja sie do rozpuku :)

 • byrcyn11

  Oceniono 2 razy 2

  Jak skazywali Madoffa to odczytali 42,5 mln. stron, w pół roku prokuratura to przygotowała, sąd odczytał i skazano go na 150 lat. Nie wierzycie i słusznie, bo wyczytałem to w książce pt. "Stara Baśń" ;)

 • chada

  Oceniono 6 razy 2

  Tak się bawi, tak się bawi Platforma!!!

 • gzymek12

  Oceniono 6 razy 2

  Prezydęt Gajowy Bulu komoruski - prezydentem całej zwierzyny
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  a w szczególności grubych ryb

 • ankhar

  Oceniono 2 razy 2

  3mln stron ... to już wiadomo jak się sprawa skończy. Rozprawy co 3 lata, kilka zmian składu sędziowskiego i prawników, każdy wymagający czasu na ponowne zapoznanie się.
  Efekt: przedawnienie, co jest w sumie polską tradycyjną metodą na "niewygodne" śledztwa.

 • adin_null_adin

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę, że mękę odczytania 3 mln stron przez wymiar sprawiedliwości skróci litościwie seryjny samobójca.

 • lehu290943

  Oceniono 1 raz 1

  cyt.''do przeczytania będą mieli ok. 3 mln stron akt sprawy''.Kiedyś przeczytałem ''Faraona ''na jeden raz ,zajeło mi to jak pamiętam ok 20godz. a było to coś ponad 600 stron. /.2min. strona/=6mln minut/jakby nie liczyć.... ponad 11 lat czytania bez przerwy na spania jedzenie...nierealne

 • bezportek

  Oceniono 3 razy 1

  Ufff, odetchnęliśmy z ulgą. Tyle ciężkiej pracy, potu i mozołu naszych dzielnych służb wreszcie doprowadziło do pożądanego efektu. Proces rusza, co oznacza, że kłamliwe sprzedawczyki skutecznie zamazały ślady udziału pomiotu rudego folksdojcza, sitwy platfusianych geszefciarzy i żydowskich hochsztaplerów.
  Co za ulga, nie trzeba będzie (na razie) wstydzić się za złodziejstwo juniora, pozostało jeno rumienić się za seniora, pośmiewisko eurobiurokracji.

 • bananowa_republika_kolesi

  Oceniono 3 razy 1

  Wybory w Maju , więc PO wraz z Prokuraturą znowu UDAJĄ że chcą skazać winnych kradzieży milionów.

 • szczur-w-brukseli

  Oceniono 11 razy 1

  "śledczy skierują do sądu akt oskarżenia przeciwko Katarzynie i Marcinowi P. " a Tuskowi ? Rządowi PO ? POlicji? PrOkuraturze ?
  Przecież od początku jest wiadomo że Katarzyna i Marcin P. byli tylko "słupami ", bez pomocy POlityków, PrOkuratury,POlicji i wielkiej forsy "Partii Oszustów" państwo "P" takiego przewału by nie wymyśliło a tym bardziej nie wykonało !!!

 • tenare

  0

  Na stronie stronie nr 1523416 jest dowód niewinności Marcina P., ale znając polski wymiar sprawiedliwości Wysoki Sąd przeoczy ten dowód, bo nie przeczyta dokładnie akt, tylko po łebkach przeleci.

 • grubybodzio

  0

  Poczekamy az przeczytaja 3 mln stron zanim sie proces rozpocznie. Do konca roku powinni, spoko. Chyba robia sobie jaja z ludzi na calego. Gdyby na kazdej stronie bylo tylko napisane 'To wina Pis', na co by zajelo ok 2-3 sek z przewroceniem strony, to by trzeba 6-9 mln sekund. To sie zgadza, 166-250 dni, 8 godzin dziennie. Czyli przed koncem roku. Problem czy bedzie sedzia pamietal co na pierwszej stronie bylo napisane.

 • sorprendida

  0

  ludzie nie uczą się na własnych błędach, jesli jutro pojawi się reklama "zainwestuj u nas, a otrzymasz pewny zysk na poziomie 20% rocznie" stado bezmyślnych bezrefleksyjnych, ale bardzo chcących zarobić istot rzuci się i zainwestuje oszczędności swojego życia bez zadawania zbędnych pytań...a potem że PO, że Tusk, że spisek, że okradli go... dla mnie ambergoldowicze nie różnią się od ludzi, którzy grają u ulicznych cwaniaczków w trzy karty, nie usprawiedliwiam zaniechań prokuratury, to być może jedna i ta sama mafia, niemniej piramidy finansowe i oszuści oferujący gruszki na wierzbie to zjawisko znane od stuleci, można w końcu "załapać" że nie ma darmowych lunchów

 • labeo

  0

  3 mln stron ? Po co tyle, czy ktoś w ogóle jest to w stanie ogarnąć nie wspominając o przeczytaniu? Czy jest to tylko dla osobistej satysfakcji urzędników?

 • piano_barti

  0

  chyba ich po..ało. Myślałem,że gostek od 2 lat siedzi w areszcie. Kpiny z ludzi jak zwykle.

 • Johanna Haase

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Katarzyna Włodkowska streszcza nam historię sprawy i bze żadnej własnej refleksji przekazuje te "sukcesy" prokuratury - że 18 tys. świadków, że 3 mln akt sprawy, przesłuchiwanie świadków za granicą itd. Niestety, pani Włodkowska nie zadaje pytania, po co to wszystko zrobiono, czemu w imię oportunizmu procesowego i interesu podatnika nie poprzestano np. na 3 tys. akt sprawy i przesłuchaniu 200 świadków.

 • banan125

  Oceniono 5 razy -1

  Amber Gold to mały biznes w porównaniu do SKOKów gdzie wyprowadzono
  ponad 3 000 000 000 zł - 3 mld zł , czyli 4 razy więcej

 • wlomat1

  Oceniono 7 razy -1

  Do materiału dowodowego POwinno się też włączyć "kultowy" plakat, na którym widać prominentych POlityków PO zaprzężonych jak woły do pługa do samolotu OLT - innej firmy pana MP.
  Bo nikt mnie nie przekona że taki plakat nie przyczynił się do naganiania klientów Amber Gold >!>!>!>!>!>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX