Mężczyzna stracił równowagę i uderzył głową w tramwaj

Pierwsze doniesienia od świadków zdarzenia były niepokojące. Internauci donieśli nam na Alert24, że mężczyzna dostał się pod koła tramwaju na przystanku Kijowska na warszawskiej Pradze. Okazało się jednak, że mężczyzna zasłabł na przystanku, przewrócił się i uderzył głową o stojący na przystanku tramwaj.
Informacje o wypadku dostaliśmy na Alert24 po godz. 14. - Wypadek na Pradze. O 13.49 na przystanku Kijowska tramwaj wciągnął mężczyznę pod koła. Ruch tramwajowy w kierunku dworca Wileńskiego zablokowany. Tworzą się duże korki - napisał Rhemek. Byłeś świadkiem wypadku? Poinformuj Alert24, 605 24 24 24, alert24@gazeta.pl

W zespole prasowym stołecznej policji dowiedzieliśmy się, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało, a sam wypadek nie był tak poważny, jak informowali nas internauci. - Mężczyzna stracił równowagę na jednym z przystanków, kiedy czekał na tramwaj. Przewrócił się i uderzył głową w stojący na przystanku tramwaj linii 26. Mężczyźnie nic się nie stało. Nie trzeba było wstrzymywać ruchu tramwajowego - powiedziano nam w zespole prasowym komendy stołecznej policji.Więcej o: