Kandydat do europarlamentu spamował na Naszej-klasie

Kandydat do Parlamentu Europejskiego, były rektor Politechniki Łódzkiej, Jan Krysiński rozsyłał spam poprzez portal Nasza-klasa. Wczoraj wieczorem jego konto zostało zablokowane przez pracowników serwisu.
- Wczoraj o godz. 18 zablokowano konto kandydata do Parlamentu Europejskiego - Jana Krysińskiego, byłego rektora Politechniki Łódzkiej - napisał na Alert24 Anonim. Powód? - Za "wykorzystywanie konta do celów politycznych i liczne skargi użytkowników na "spamowanie" zaproszeniami do liczącej ponad 32000 użytkowników listy znajomych." - dodał internauta.

Informacje te potwierdza jeden z pracowników Naszej-klasy. - Rzeczywiście musieliśmy usunąć to konto. Użytkownicy skarżyli się, że z tego konta dostają bardzo dużo niechcianych wiadomości z informacją o eurowyborach.

- Jak nieoficjalnie wiadomo, były rektor spędzał około trzech godzin dziennie na wysyłanie zaproszeń w portalu - napisał Anonim.

Jan Krysiński zaśmieca Łódź plakatami wyborczymi

W poniedziałek na Alert24 dostaliśmy informację od naszej czytelniczki, że kandytat z listy Platformy Obywatelskiej, Jan Krysiński wiesza plakaty w niedozwolonych miejscach. Jego reklamy wisiały na słupach, przydrożnych latarniach i drzewach. Jednak najwięcej z nich, można było znaleźć na terenie Politechniki Łódzkiej, gdzie przez cztery kadencje Jan Krysiński pełnił funkcję rektora.