Spieszcie się. Ostatnie bilety na koncert Madonny

08.05.2009 19:03
20 lutego rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na sierpniowy koncert Madonny. Bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Takiego zainteresowania nie wytrzymały serwery. Fani stracili nadzieję na kupno biletów. Po dwóch miesiącach okazało się, że bilety nadal są dostępne w sieci.
Organizator koncertu Live Nation oraz firma Eventim.pl już w lutym rozpoczęli sprzedaż biletów, jednak nie obyło się bez problemów technicznych. Zainteresowanie koncertem było tak duże, że nie wytrzymały serwery . Fani obawiali się, że przez złą organizację sprzedaży, nie pójdą na koncert Madonny. Dziś okazuje się, że bilety nadal można kupić w sieci.

Koncert odbędzie się na płycie lotniska na warszawskim Bemowie. Wyznaczono cztery sektory - miejsca siedzące, Golden Circle, miejsca stojące oraz trybuna - widok boczny.

Na Allegro.pl oraz na stronie Eventim.pl , fani mogą jeszcze kupić bilety na miejsca stojące. Cena to 220 zł. Ci którzy chcą stanąć bliżej sceny muszą zapłacić 400 zł. Bilety w sektorze Golden Circle są do nabycia na stronie Eventim.pl.Zobacz także
  • Britney promuje nową płytę "Circus" pięknymi zdjęciami Koncert Britney Spears odwołany. Organizator nie wie czemu
  • Słodkie, niegrzeczne dziewczynki idą na imprezę
  • Taki komunikat oglądali przez dłuższy czas internauci kupujący bilety na koncert Madonny Koncert Madonny: Klienci burzą się, że nie dostaną biletów
Skomentuj:
Spieszcie się. Ostatnie bilety na koncert Madonny
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje