Rozstrzygnięcie konkursu "Uhu ha... zima trwa"

Nie spodziewaliśmy się takiej ilości zdjęć nadesłanej na nasz konkurs zimowy. Otrzymaliśmy od Was ponad 1200 fotografii. Wybór tego jednego, najlepszego naprawdę nie był taki łatwy. Nie obyło się bez kłótni w redakcji. Ale udało się, mamy zwycięzcę!
Gdy ogłaszaliśmy nasz konkurs, nie byliśmy do końca przekonani, czy uda nam się go przeprowadzić do końca. Powód? Przyszła odwilż i pojawiło się piękne słońce, które roztopiło śnieg na miejskich ulicach. Wprawiło nas to w nie lada zakłopotanie. Na szczęście ostatni tydzień stycznia okazał się dla nas łaskawy i do Polski wróciła prawdziwa zima!

I to właśnie w ostatnim tygodniu dostaliśmy od Was najwięcej zdjęć. Nasza wspólna galeria liczy ponad 1200 zdjęć! To absolutny rekord!

Komisja miała poważny kłopot z wybraniem tego jednego, jedynego zdjęcia, którego autor otrzyma nagrodę główną ufundowaną przez Alert24 oraz Fotoforum . Nie obyło się bez kłótni. Ale udało się! Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy, a pozostałym dziękujemy za udział w konkursie.

Oto lista nagrodzonych

Pierwsze miejsce i nagrodę główną: kolekcja książek "Polskie Himalaje" oraz książkę "Książka kucharska rodziny Soprano" otrzyma autorka o nicku 111majka. Gratulujemy!

Autorka zdjęcia, 111majka, zwyciężyła w naszym zimowym konkursie. Gratulujemy! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć inne nagrodzone zdjęcia

Kliknij, by przeczytać artykuł fot. 111majka/Fotoforum.gazeta.pl

Pozostałe nagrodzone zdjęcia to:

Autor zdjęcia otrzyma zestaw książek "Polskie Himalaje". Gratulujemy! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć inne nagrodzone zdjęcia

Kliknij, by przeczytać artykuł fot. marekcoi/Fotoforum.gazeta.pl

Autor zdjęcia otrzyma zestaw książek "Polskie Himalaje". Gratulujemy! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć inne nagrodzone zdjęcia

Kliknij, by przeczytać artykuł fot. krebelka/Fotoforum.gazeta.pl

Autor zdjęcia otrzyma zestaw książek "Polskie Himalaje". Gratulujemy! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć inne nagrodzone zdjęcia

Kliknij, by przeczytać artykuł fot. ojciecwlasny/Fotoforum.gazeta.pl

Wyróżnienie

Postanowiliśmy także wyróżnić postkeepera za jego prosty, a jednocześnie bardzo ciekawy pomysł na sfotografowanie zimy.

Wyróżnienie w konkursie ''Uhu ha... zima trwa''. Gratulujemy! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć inne nagrodzone zdjęcia

Kliknij, by przeczytać artykuł fot. postkeeper/Fotoforum.gazeta.pl

Nagrodzony film

Z wyborem najlepszego filmu nadesłanego na konkurs, nie mieliśmy większych problemów, ponieważ otrzymaliśmy jedynie dwa takie filmy. Nagroda trafi do Macieja za jego film o zimowym wypadzie na paralotniach. Gratulujemy!

Film na konkurs nadesłał Maciej


Wszystkie nadesłane na konkurs zdjęcia można obejrzeć w galerii Alertu24 oraz Fotoforum.gazeta.pl .

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Masz kolejny, ciekawy, oryginalny pomysł na konkurs fotograficzny? Przyślij go na Alert24

Więcej o: