Nasi czytelnicy alarmują: "Napuchnięte karpie w kadziach wypełnionych krwią", "Ryby trzymane w podbieraku poza wodą"

24.12.2013 14:15
- W sklepie Społem w plastikowych kadziach, wypełnionych krwią, śmierdzącym brunatnym śluzem i pianą, na powierzchni unoszą się białe już, napuchnięte i w większości martwe karpie - napisała do nas czytelniczka z Warszawy. Z kolei o karpiach trzymanych poza zbiornikiem z wodą powiadomiła nas szczecińska czytelniczka.
Zobacz także
Komentarze (137)
Nasi czytelnicy alarmują: "Napuchnięte karpie w kadziach wypełnionych krwią", "Ryby trzymane w podbieraku poza wodą"
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 151 razy 125

  Nie ma obowiązku kupować karpie w "skandalicznych warunkach". Jak sprzedawcy zostaną z tym towarem na święta, to w następnym roku pomyślą. Jak widać z relacji karpie z zasyfionej plastikowej kadzi sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Może więc klientom takie odpowiadały?

 • rozbojnick

  Oceniono 214 razy 122

  Katolicyzm pełną gębą, czyli rybia śmierć w męczarniach w imię święta suto zakrapianego alkoholem. Bóg się rodzi...

 • patryjota85

  Oceniono 136 razy 76

  Byłem w SPOŁEM na Redutowej. Widok okropny, a panie sklepowe, widać po twarzach, że nietutejsze i widok cierpiącego zwierzęcia im nie straszny - bo to "tylko" zwierzę przecie, chodziły sobie spokojnie jakby nigdy nic. Żadnej empatii na ich pyskach nie było widać. W końcu święta za pasem, więc na bzdury nie ma czasu. Ostatni raz robiłem tam zakupy. Banda degeneratów. I będą sobie wesołych świąt życzyć przy zdechłym z braku powietrza karpiu. Uwielbiam chrześcijaństwo. Miłość do pieniążków na pierwszej pozycji wśród religijnych priorytetów.

 • cezar85

  Oceniono 74 razy 66

  ach, ten świąteczny klimat

 • elle-74

  Oceniono 90 razy 50

  ja od zawsze bojkotuję kupno karpia i innym też zalecam. nie będzie popytu na niego, nie będą go męczyć i sprzedawać. zastanawiam się jednak gdzie jest "mściciel, który podpalił gdański meczet w ramach protestu za ubój rytualny??? to co się teraz dzieje toż to zupełnie to samo. alleluja, że aż rzygać się chce

 • villiers

  Oceniono 75 razy 33

  Takie zdjęcia oraz artykuły robią na mnie niesamowite wrażenie (nie tylko o ryby chodzi ). Jestem bliski przejściu na wegetarianizm.
  A odbiegając od tematu ,chciałem ,życzyć wszystkim wesołych i spokojnych świąt. Niejednokrotnie jesteśmy przykrzy dla innych forumowiczów ,czasami wręcz chamscy ,no ale trzeba mieć jakieś w życiu radości .Cuda świąt sprawiły ,że zaczynam "pisać " ludzkim głosem .
  WESOŁYCH ŚWIĄT
  Villiers

 • boo-boo

  Oceniono 19 razy 17

  Tia....czytelnicy alarmują i nadal kupują....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje