Komentarze (356)
Jak sprzedać garnki za kilka tysięcy? Zatrudnić Kryszaka, Pazurę, Grabowskiego [SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dysp

  Oceniono 29 razy 29

  jacy to artyści losowali darmowe wejściówki na kabaret kryszaka ,losowanie oczywiscie w sklepie discount każdy los wygrywa potwierdzenie wygranej i zaproszenie na kabaret ,tylko dzien pózniej telefon aby stawic sie godzine wcześniej na pokaz garów ,kryszak doskonale wie co robi niech sie wstydzi ten człowiek

 • awersja

  Oceniono 26 razy 26

  "Za każdym razem obdarowany dowiaduje się jednak, że zaproszenie ma wartość 120 zł"

  Pozdrowienia dla urzędów skarbowych...

 • piotr19730

  Oceniono 28 razy 26

  grabowski i pazura mają młodsze dużo żony, które po coś dają się torbić staruchom, mianowicie za prezenty luksusowe typu futro, brylanty, złoto
  a kryszak to nie wiem, ale on zawsze był żałosny, kiedyś wychwalał Wałęsę, teraz też chyba zna najkrótszą drogę do koryta

 • 1-mark-adams

  Oceniono 24 razy 24

  1500,- zetów za garnek - to się nazywa przekręt.
  Dlatego na wszelkie telefoniczne próby oferty pokazów odpowiadam jednym słowem : wyp.....
  Działa.

 • 4v

  Oceniono 26 razy 24

  swoją drogą, ciekaw jestem, kiedy w końcu jakiś bogacz wpadnie na pomysł, by namówić celebrytów na jakąś tam masturbację przed publicznością, albo seks z kozą. zapłaci, powiedzmy, 10 mln dolarów, a od publiki weźmie po 100tyś. i jeszcze część pójdzie na cele charytatywne!

 • aa1000

  Oceniono 20 razy 20

  Garnki, piwo itp.
  A później mamy się wybrać do teatru, gdzie pan GetinBank [kiedyś PZU] jest jako aktor.

 • dzidka17

  Oceniono 20 razy 18

  Niedawno w okresie któregoś z Festiwali w Elblągu zrobiono "spęd" na pokaz garnków etc.Takiego tłumu ludzi nie pamiętam kiedy widziałam w jednym miejscu.Pokaz odbywał sie w Zespole Szkół Gastronomicznych, a główną zachęta był rzekomy występ Grabowskiego,którego podobno puszczono na ekranie z płyty CD ponieważ Grabowski w tym dniu występował "na zywo" na Festiwalu.
  Ludzie byli oburzeniu,rozgoryczeni i wściekli .Ja zostałam zaproszona przez siostre do towarzystwa,weszłysmy do jednej z wielu sal lekcyjnych i poo 5 minutach wyszłysmy tymbardziej,że to była niedziela,godz.11ta,pieknie cieplutko na dworze,poszłyśmy sobie do ogródka na kawke. .Pokaz z degustacją miał być do godz 16ej, a potem występ Grabowskiego(nie przepadam za Nim) tak,że nic nie straciłam ale moje oburzenie zawsze wywołuja takie sprzedaże i wykorzystywanie ludzkiej naiwności. Od kilku lat mam zastrzeżony nr telefonu dla takich cwaniaczków ,a zaproszednia w skrzynce pocztowej drę nie czytając.Dziwi mnie tylko,że CBA jeszcze się tym procederem nie zainteresowała.

 • kloceklego

  Oceniono 16 razy 16

  gorczki za 12999zł to chyba same zamawiają składniki, gotują/smażą i w dodatku się myją. nie wspominając, że wspomagają odchudzanie, znają się na kamasutrze i dobrze leżą w dłoni

 • iluwatar

  Oceniono 16 razy 16

  Toż to kabaret.

 • elko21

  Oceniono 15 razy 15

  Panowie "artyści" - widać cienko przędziecie, skoro bilety na wasze "występy" można było nawet na śmietnikach zobaczyć - przed "występem" ... żałosne !!!
  Nigdy więcej Pazury; Kryszaka I (niestety) Grabowskiego także...

 • eend

  Oceniono 19 razy 15

  primo - kasa nie śmierdzi, pachnie i to najładniej na świecie. KAŻDA KASA.
  secundo - każdy obywatel jest wolny i ma prawo decydować na co przeznaczyć posiadane pieniądze
  tertio - w naszym pięknym kraju nie brakuje idiotów, jedni łażą na TAKIE szemrane pokazy i wywalają swoje pieniądze w błoto, inni kretyni w swojej pazerności wpłacają wszystko co mają różnym amber goldom, a jeszcze inne odmóżdżone bałwany jadą masowo na stadion NO NIE, BEZ ŻARTÓW NIE NA MECZ - JADĄ SIĘ UZDROWIĆ MOCĄ POCHODZĄCĄ OD BASZOBORY. Jak widać każdy ma prawo. TYLKO PO JAKĄ CHOLERĘ JĘCZĄ POTEM I WYPŁAKUJĄ ŻE ZOSTALI OKRADZENI, ODARCI Z RESZTEK ITP. PIERDOŁY . NA GŁUPOTĘ NIE MA LEKARSTWA, TO STAN UMYSŁU.

 • julianaugustyniak

  Oceniono 15 razy 15

  W Licheniu były pokazy i sprzedaż pościeli z owczej wełny. Z Bydgoszczy za darmo robili wycieczki , było zwiedzanie świątyni i nawet obiad darmowy. Pościel kosztowała tylko 3000 złotych komplet. Lokalna gazeta dotarła do producenta tych pościeli. U nich koszt zakupu wynosił.....150 złotych za ten sam komplet. Te garnki za ponad 10 000 zł. prawdopodobnie w sklepie kosztowałyby 500 zł.

 • jakwieluinnych

  Oceniono 19 razy 15

  Kiedyś kabarety drwiły z rzeczywistości, teraz kabareciarze pomagają w oszustwach i naciąganiu naiwnych ludzi.
  TO DOPIERO JEST KABARET !!!!!!!

  Co do Pana Kryszaka rozszerzył swoją działalność o usługi medyczne, tak że może truć i leczyć.
  W ubiegłym tygodniu jakaś telefoniczna manipulatorka chciała mnie wkręcić na jego "WYSTĘP".

 • bamapo

  Oceniono 19 razy 15

  Ale ten Kryszak to nędzna kreatura. Pewnie chętnie by zawijał własne g.... w papierek i sprzedawał starszym ludziom jako cukierek.

 • kotek.filemon

  Oceniono 18 razy 14

  Nie wiem co jest większym frajerstwem: kupno garnków za kilkanaście patoli, czy oglądanie na żywo Grabowskiego albo Kryszaka.

 • ami_lii

  Oceniono 14 razy 14

  Niestety, moja babcia uwielbia te pokazy. Ma już ze 4 komplety "pościeli z wełny merynosów", garnki które gotują bez tłuszczu, zestaw sztućczów i całą masę gadżetów typu ciśnieniomierze, zestawy kosmetyków, plasterki które wyciągają toksyny z organizmu, zegarki, maszynki etc. "Bo to tacy mili ludzie, oni też muszą jakoś zarabiać". Trochę na szczęście otrzeźwiała po tym jak "taki miły człowiek" wmówił jej że TP upadło i jeśli nie podpisze natychmiast nowej umowy na usługi telefoniczne to jej odłączą telefon. A w ramach przeprosin za "nagłe komplikacje" dadzą jej telefon bezprzewodowy. Po czym się okazało że Telekomunikacja Polska (teraz Orange) wcale nie upadło a babunia zerwała umowę na rzecz firmy "Telekomunikacja Dzień dobry" ("Bo ten pan mówił że on jest z telekomunikacji! I że nie chce żebym się do salonu fatygowała bo pewnie jest to dla mnie spory kłopot i dlatego przyniósł umowę do domu") . Oczywiście, zanim udało nam się z firmą skontaktować, minęło wymagane "10 dni" przed którymi można umowę jeszcze anulować. A obiecanego telefonu bezprzewodowego babcia nie dostała do dziś.

 • tojuzchyba10konto

  Oceniono 16 razy 14

  Kiepsko ten interes wygląda, Cezary, cycu jeden i Kryszaku drugi cycu!

 • iceberg69

  Oceniono 16 razy 14

  Ciekawa lektura w temacie: www.uokik.gov.pl/download.php?plik=12155 (Rynek Sprzedaży Bezpośredniej w Polsce, raport UOKiK).

  Na stronie 40 znalazłem taką ładną tabelkę, zamieszczam skrót:
  Rozpiętość marż uzyskiwanych w 2011

  Wyposażenie kuchni: 1,96% - 60%
  Artykuły czyszczące: 4,20% - 686,71%
  Dom i ogród: 1,96% - 60%
  Zdrowie i uroda: 4,20% - 300%
  Garderoba i świece: 60% - 89%
  Artykuły marketingowe: 5%
  Sprzęt rehabilitacyjny: 1,96% - 400%
  Pościel wełniana: 3% - 3200%
  Naczynia kuchenne: 2% - 2200%
  Zestawy telekomunikacyjne: 21,8% - 34%
  Sprzęt telekomunikacyjny: 64%

 • hajaszek

  Oceniono 28 razy 14

  Wolny rynek wszystko ureguluje ?
  Hazard - no i macie tysiące uzależnionych od głupich maszyn
  Sprzedaż bezpośrednia ? - tysiące ludzi oszukanych i naciągniętych na kredyty ( odkurzacze, filtry do wody, kołdry z wełny i garnki )
  Kredyty ups Pożyczki ? - setki tysięcy ludzi musi pracować na czarno bo oficjalnie komornik zabiera im połowę pensji na poczet odsetek od kredytów w Providentach, Bocianach, i innych Wongach
  Państwo jest od tego aby chroniło obywateli. A tu na masową skalę zawodzia eksperci pierniczą coś o wolnym rynku.

 • wroobela

  Oceniono 15 razy 13

  Ja ostatnio otrzymałam takie samo zaproszenie w Sochaczewie. Gwiazdą był Piotr Bałtroczyk,. Zaproszenie było na 19, a gdy przyszliśmy to okazało się, że kabaret się kończy a kolejny pokaz dopiero o 21.30. Nikt z pracowników nic nie wiedział - z resztą pracownicy to same młode osoby ok 30 lat, nieuprzejmi, bezczelni i chamscy. Porażka na całej linii, aż szkoda, że z takimi firmami wiążą się polscy kabareciarze, wstyd Panowie, wstyd!!

 • pandzik

  Oceniono 14 razy 12

  "hostessa spisze od nas dane osobowe"
  Znaczy co - zagrozi mi bronią i zmusi do ich podania?

  Jesli ktoś jest idiotą i chce się w takie rzeczy bawić, jego sprawa.
  Ludzie, którzy podpisują umowy na maskach samochodów, bez czytania, są sami sobie winni. Powinni byc pozbawieni praw wyborczych, bo pewnie głosują tak, jak ksiądż z ambony każe.

 • lilu7

  Oceniono 12 razy 12

  teraz już dzieci w przedszkolu powinny być uczone, że jak jakaś firma chce ci coś dać za darmo to musisz bardzo uważać i być czujnym, bo prawdopodobnie trafiłeś na naciągacza. Nie ma innej rady, nikt nas nie ochroni, jak sami nie będziemy uważać. Oczywiście nagłaśnianie takich jest oczywiście jak najbardziej potrzebne, a za sprzedaż osobie chorej psychicznie nie powinni się tak tanio wywinąć.

 • akni21

  Oceniono 12 razy 12

  a gdzie się rodzą tacy naiwni ludzie którzy wierzą że zupa ugotowana w garnku za 5000 zł jest lepsza niż w garnku za 50 zł?

 • keram01

  Oceniono 12 razy 12

  Żadnych umów i darmowych prezentów przez telefon , grzecznie odmawiam!

 • qasiunia

  Oceniono 13 razy 11

  Nie ma czego żałować. Znam osobę która była w Gołębiewskim w Karpaczu na "warsztatach kulinarnych" a potem na występie Grabowskiego. Ponoć ciągle spoglądal na zegarek a poziom występu poniżej krytyki.

 • abw12300

  Oceniono 15 razy 11

  I kto by przypuszczał, że Pan Pazura tak się potrafi upodlić dla kasy. Wszedł chłop już cały do chlewu.

 • webmasternhp

  Oceniono 13 razy 11

  Szanowni Państwo!

  Przed takimi praktykami można się skutecznie bronić.

  Jak ktoś zadzwoni z jakąś ofertą, to po pierwsze - stanowczo i bezwarunkowo odmówić skorzystania z oferty. Po drugie - zażądać natychmiastowego zaprzestania przetwarzania danych osobowych i teleadresowych. Po trzecie - zagrozić, że w przypadku odmowy zaprzestania bądź niezaprzestania przetwarzania danych osobowych i teleadresowych zostanie skierowana skarga do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Można dodatkowo zaznaczyć, że jednocześnie zostanie złożona skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów.

  To powinno odstraszyć potencjalnych naciągaczy. A jeśli nie odstraszy? To proponuję po pierwsze powiadomić Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych o fakcie naruszenia przepisów o Ochronie danych osobowych,a po drugie - ZAPROSIĆ na taki pokaz pracowników Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 • michelangelo0

  Oceniono 11 razy 11

  Pewnie znowu jakieś qu... z ZUSU, lub innej państwowej maffi sprzedały dane po 1 zł z a namiar

 • ziutekliv21

  Oceniono 23 razy 11

  "Ekspress Ilustrowany opisuje z kolei historię pani Heleny, która zauroczona widokiem skwierczącego na patelni kurczaka otrzymała ją w "prezencie" od firmy."
  Moze miala dostac kurczaka w prezencie a za patelnie milala normalnie zaplacic?

  Na prawde nie wiem czy smiac sie czy plakac jak ludzie kupuja patelnie za 1500 zl, a pozniej probuja sie tlumaczyc, ze nie wiedzialy co robia...

 • annx78

  Oceniono 11 razy 11

  dopiero jak postawiłem sprawę na komisariacie telefony od naganiaczy lekko ustały. I za kazdym razem radze "konsultantce" by sie z firmy migiem zwalniała.

 • dacapoalfine.1

  Oceniono 10 razy 10

  Cieszę się, że ktoś w końcu zwrócił uwagę na te praktyki.
  Niedawno w Tesco przy kasie po zakupach podeszła do mnie hostessa i powiedziała, iż za to że zakupiłem sporo towarów mam szansę na nagrodę. Wylosowałem zdrapkę, zdrapałem i wygrałem zaproszenie na recital Cezarego Pazury. Sam fakt wygranej wzbudził już moją nieufność bo ja nigdy niczego nie wygrywam :) Dlatego zaproszenie oddałem znajomym.
  Od nich dowiedziałem się reszty. Spędu setek ludzi do hotelu Gołębiewski i trzygodzinnej prezentacji garnków.
  Bilety zabierali przy wejściu więc jak ktoś wyszedł z pokazu to już nie mógł wrócić na salę.
  Znajomi wyszli. Nie doczekali występu Pazury.

  Uważam że to nieuczciwe bo informacja o pokazie garnków jest zawoalowana tak by nikt nic nie podejrzewał. Powinno być jasno powiedziane że to promocja i trzeba obejrzeć trzygodzinną prezentację by ujrzeć Pazurę za darmo. Wtedy byłoby fair. No ale pewnie wtedy nikt by nie przyszedł :)

 • alexy-dwa

  Oceniono 10 razy 10

  Kryszak zawsze był dla mnie cienkim bolkiem ale Pazura i Grabowski ? No żałość mnie ogarnia - zawsze uważałem że mają klasę. Widocznie czas zrewidować swoje poglądy na ich temat ?

 • sabciass

  Oceniono 14 razy 10

  Mieszkam niedaleko Wisły i to co się tutaj działo przez ostatnie kilka dni, było niesamowite. Na rozdawanie zdrapek można było natknąć się w każdym większym sklepie, moja ciocia dostała bilety pocztą, a do mojej mamy dzwoniono kilkanaście razy. Chwilę przyglądałam się tym od zdrapek w biedronce, bo już wiedziałam o co chodzi i prawie każda zdrapka była wygrana, ludzie się cieszyli i ochoczo zapisywali. Paranoja. A na tych pokazach z tego co widać na filimikach typowe pranie mózgów sprzedaży bezpośredniej. Czemu takie coś jest w ogóle legalne?

 • hrabia-drapello

  Oceniono 12 razy 10

  Jak facet nazywa się Burda to już byłbym ostrożny..

 • freestyler_andy

  Oceniono 13 razy 9

  panie grabowski , JESTES PAN tak nedzny jak pana sylwetka , humor , zachowania i niby "aktorska gra"

 • norge

  Oceniono 13 razy 9

  Już Kazik śpiewał, że "wszyscy artyści ..."

 • marsjaninzwenusa

  Oceniono 11 razy 9

  Za darmo to jest tylko ser w pułapce na myszy. Na chciwość i głupotę ludzką nie ma niestety lekarstwa.

 • ragol

  Oceniono 13 razy 9

  Artysta, to dzisiaj substytut prostytutki. Może go mieć każdy posiadający walory Narodowego Banku Polskiego w portfelu...
  Tak upadają mity naszych "gwiazdek".

 • gringi

  Oceniono 9 razy 9

  kiedys grano w trzy kulki na bazarze i lupiono naiwnych to sie niczym nie rozni tylko jest troche zakamuflowane

 • c.t.k

  Oceniono 9 razy 9

  "znanych aktorów' i ich twarze i wystarczy

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 12 razy 8

  A podobno to Marian Paździoch jest łysą mendą na zdrowym ciele polskieg organizmu. Oj panie Ferdku, takich siurpyz nie spodziewałem się po aktorze Teatru Starego z Krakowa...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 8 razy 8

  Takie garnki sprzedają na zachodzie ludzie z zawodowym wykształceniem. Ale dobrze przygotowani. To że popularni aktorzy znajdują się w takiej materialnej sytuacji aby sprzedawać odkurzacze, dywany czy garnki świadczy tylko o i ich rynkowej wartości. Bo kto będzie występował aby reklamować AUDI 8? Prezes?

 • roots_bloody_roots

  Oceniono 8 razy 8

  mam tylko nadzieje,ze ten temat nie ucichnie zbyt szybko i ci pseudoartysci bede zmuszeni przeprosic tych starszych ludzi, zeby moc kontynuowac swoje kariery. szkoda, calkiem lubilem ogladnac kryszaka ale nigdy juz nie pojde na jego wystep. pazura i ten grabowski to sa artystyczne zera wiec mnie nie obchodza.

 • mariner4

  Oceniono 14 razy 8

  Podaje adres gdzie naciągano tych ludzi:
  Hotel Gołębiewski Karpacz!.
  A ci "artyści"? Pazura to beztalencie, Kryszak to podstarzały, mało dowcipny błazen. O Grabowskim nie wspomnę, walczy o życie.
  .

 • lorgenheim

  Oceniono 9 razy 7

  Na początku każdego występu proponuję Panu Grabowskiemu , Panu Kryszakowi bądź Pazurze, najlepiej w old-schoolowej punkowej charakteryzacj,i zaśpiewać starą piosenkę Kazika :

  www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M&feature=youtu.be&t=2m34s
  Artyści

  Wszyscy artyści to prostytutki
  W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
  To wszystko się tak cyklicznie powtarza
  Czas nadziei, człowiek z żelaza
  Wodzowi rewolucji do pasa się kłaniam
  Mecenas daje złoto, mecenas wymaga
  Ten system musi upaść, teraz i zaraz
  Śpiewane na koncercie w koszarach

  Czy Ty to widzisz?
  Czy się nie wstydzisz? 2x
  A słyszę, że mówią, że robią to co chcą 4x

  Wszyscy artyści to prostytutki
  W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
  Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
  To samo od nowa, to samo od nowa
  Przepraszam, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z Panem
  Ja i koleżanka, niedźwiedź, Zakopane
  Swoją pracą na scenie chcę osiągnąć swój cel
  Order Orła Białego, budowniczy PRL

 • lisa2

  Oceniono 9 razy 7

  Polska cofa się w rozwoju.

  Już 30 lat temu zaczęło się oszukiwanie pod przykrywką.

  Niestety nowe pokolenia nie uczą się historii, a tacy naciągacze wyszukują coraz to nowych i młodych ludzi - starzy też na starość coraz bardziej głupieją.

  Nie dajmy się naciągać - 1 garnek po 2 tysiące złotych? Ze złota on?

  Przecież to handel sieciowy - im większa sieć tym więcej ludzi musi zarobić na takim jednym garnku - więc on musi być coraz droższy - czym przekonać tych naiwnych ludzi? Oczywiście tym co ich ściągnie. Tym bardziej w okresie kanikuły, gdy ludzie przyjeżdżają do kurortów i mają kasę, a co najmniej mają już tak popularne, karty kredytowe i karty bankomatowe = karty bankowe. Czyli kasa jest, bo i tak biedni w Zakopcu nie spędzają urlopów.

  Komplety garnków wielowarstwowych, noży wiecznie ostrych, odkurzaczy ze specjalnymi kosmicznymi silnikami i filtrami, środków na odchudzanie, przeciwrakowych, kosmetyki na każdy wiek i innych.

  Kiedyś takie garnki firmy Zepter - miały się nie rysować - po kilku mieszaniach...

  Do dziś u wielu starszych ludzi widzę noże Solingen - rzekomo ostrzone laserowo i wieczne - po kilku użyciach tępe i nijak ich nie można naostrzyć - leżą gdzieś po kątach - bo ładnie wyglądają i drogie, więc szkoda wyrzucić.

  I tak z różnymi towarami, które, niby wieczne, leżą i zajmują miejsce nieużywane i nie pełniące swoich funkcji.

  Naiwnych nie sieją - sami się rodzą.

  :)

 • tajnosa.gentos

  Oceniono 7 razy 7

  Żaden "artysta" nie da swojej twarzy za friko,czy to będą garnki,czy fundacja,liczy się tylko kasa.

 • balada

  Oceniono 11 razy 7

  To jeszcze przechodzą takie numery? Tyle się o tym pisze, od lat, a chętnych na "okazje" nigdy nie brakuje. Widocznie tak musi być...

 • 50riko55

  Oceniono 9 razy 7

  Ha,ha, ha. Renomowana firma hotelarska. Gołębiewski ? No to rzeczywiście wart Pac Pałaca. To coś takiego jak ta rozczochrana ala Willas celebrytka kulinarna z Warszawy. Wszyscy wiemy o kogo chodzi.

 • s3g

  Oceniono 11 razy 7

  A Deląg i Moro robię karierę w Rosji i nie muszą się rozmieniać na garnki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX