Fiat punto dachował i rozbił się o mur. Kierowca i pasażer zniknęli

W nocy na drodze krajowej 94 doszło do wypadku. Fiat punto zatrzymał się na barierkach oddzielających jezdnię od chodnika, wcześniej uderzył w mur i dachował. Kierowca i pasażer porzucili samochód. Poszukuje ich policja. Informacje o wypadku i zdjęcia nadesłał czytelnik Alert24.
13 lipca kilka minut po godzinie 3 w nocy w miejscowości Izbicko w ciągu drogi krajowej 94 doszło do wypadku. Kierujący fiatem punto, jadąc od strony Strzelec Opolskich w kierunku Opola, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwną stronę jezdni i uderzył w mur, następnie na wysokości około 2 metrów odbił się od drzewa i dachował. Pojazd zatrzymał się dopiero na barierkach oddzielających jezdnię od chodnika.

Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, tj. JRG Strzelce Opolskie, OSP Izbicko i OSP Krośnica, 1 Zespół Ratownictwa Medycznego i 1 jednostkę policji. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren akcji, odcięto zasilanie i odcięto dopływ gazu z instalacji LPG.

Policja szuka kierowcy i pasażera

Siła, z jaką samochód uderzył w mur, była ogromna, gdyż z pojazdu wypadł silnik, a części samochodu i elementy muru były rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów. Ustalaniem dokładnych przyczyn zdarzenia zajmuje się policja.

W rozbitym pojeździe nie zastano żadnej osoby. Kierujący i prawdopodobnie pasażer oddalili się w nieznanym kierunku. Są poszukiwani przez policję.

Więcej o:
Komentarze (63)
Fiat punto dachował i rozbił się o mur. Kierowca i pasażer zniknęli
Zaloguj się
 • nmarci44

  Oceniono 71 razy 63

  powrót do przeszłości? Udało się....

 • stan-1

  Oceniono 51 razy 41

  "13 lipca kilka minut po godzinie 3 w nocy ..."

  Trzynastki są jednak pechowe.

  "...z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, ..."

  " Kierujący i prawdopodobnie pasażer oddalili się w nieznanym kierunku."
  Żywcem wzięci do nieba, to jest wytłumaczenie.

 • iremus

  Oceniono 41 razy 35

  ...... z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwną stronę jezdni i uderzył w mur......
  No cóż, jak to w pierwszy dzień lipcowego łykendu - droga była oblodzona a na dodatek za wąska.

 • kocury

  Oceniono 47 razy 29

  Punto w gazie?
  Antek zaraz wytropi rosyjski ślad =)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX