Brutalny napad w mieszkaniu: Związana na kilka godzin

Policja szuka sprawców napadu w podwarszawskim Brwinowie. Według wstępnych informacji napastnicy skrępowali właścicielkę lokalu, po czym przez kilka godzin zajęci byli jego plądrowaniem.
Policja jak zwykle w takich sprawach jest bardzo lakoniczna w informowaniu. - Mogę jedynie potwierdzić, że zajmujemy się takim zdarzeniem. Zgłoszenie dostaliśmy dziś w godzinach rannych - mówi podkom. Dorota Nowak z Komendy Powiatowej w Pruszkowie. - Na razie nie mogę się wypowiadać na temat okoliczności zdarzenia - dodaje.

Według naszych informacji do napadu mogło dojść wczoraj późnym wieczorem. Sprawcy wdarli się do mieszkania w Brwinowie (powiat Pruszków), skrępowali znajdującą się w nim kobietę i zabrali pieniądze oraz biżuterię.

Gdy uciekli, pokrzywdzonej udało się powiadomić policję. Od rana na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza. Na razie jednak nikogo nie udało się zatrzymać.

Informację o napadzie dostaliśmy od naszego czytelnika na alert24.pl

Więcej o:
Komentarze (9)
Brutalny napad w mieszkaniu: Związana na kilka godzin
Zaloguj się
 • lanou

  Oceniono 27 razy 25

  Bo pruszkowska policja to praktycznie tylko drogówka. Stają u mnie pod domem (w Raszynie, bo Raszyn nie ma swojej drogówki jeszcze) i łapią na drodze, gdzie spokojnie 70 się poleci, ale ograniczenie do 20 kij wie czemu, to codziennie non stop patrole jeżdżą. A jak mi żul butelkami po oknach rzucał i kijem w ściany uderzał przez 3 godziny, to cały czas wszyscy byli zajęci i nie mogli przyjechać. A jak mu przyłożyłem w końcu po łbie, to zaraz przyjechali dlaczego pobiłem biednego żulka. Policja w pruszkowie, tak jest!!!

 • kocur.3

  Oceniono 10 razy 8

  z tego co wiadomo za napad są odpowiedzialni policjanci z Konendy na wita stwosza w warszawie

 • balajanek

  Oceniono 5 razy 3

  Po uj taka informacja w której jest zero konkretów?

 • mczes57

  Oceniono 1 raz 1

  Była jakaś amnestia? Może wypuścili pruszków albo inną kobyłkę za dobre sprawowanie i teraz chłopcy muszą się urządzać od nowa.

 • oficeremeryt

  Oceniono 3 razy 1

  Tak czytajac te info, tylko sie zastanawiam ile i jakie slady zebrali a ile bylo naprawde do zebrania. Wszedlbym z latarka i wiecej ujawnil niz trzech obecnych technikow kryminalistyki. Policjanci starajcie sie, uczcie, czytajcie i nie dopuszczajcie mysli, ze to wystarczy trzeba szukac jak najwiecej a sie nikt nie wywinie.

 • waldi_46

  0

  napady , pobicia i morderstwa a gdzie kużwa policja , ano widzimy ich tylko w dniu święta policji jak się prężą po awanse .

 • gtpress

  0

  przez pol godziny to taki samochod z literka E / + dwa worki / mogl juz byc pod Grojcem.......

 • sharn1

  Oceniono 2 razy 0

  Nie piszcie, że powiat Pruszków, bo znowu jakiś prezydent Pruszkowa czy inny wójt napisze że szkalujecie dobre imię miasta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX