Komentarze (112)
Eurodeputowany rezygnuje z pracy nad raportem o ACTA. "To maskarada"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • eberl

  Oceniono 20 razy 20

  "Jak poinformowała wczoraj stacja TVN24, do Sejmu zadzwonił przedstawiciel ambasady USA w Polsce i pytał o szczegóły głosowania nad dezyderatem Komisji Innowacyjności do Premiera RP. Przedstawiciel wyrażał zaniepokojenie nieobecnością 3 posłów (kworum, pozwalające uchwalić dezyderat jednak było) a także tym, czy podczas głosowania obowiązywała dyscyplina partyjna. Parlamentarzyści w licznych komentarzach wyrażali zmieszanie takim postępowaniem pracownika ambasady."
  dobreprogramy.pl

 • pismaki_klamia

  Oceniono 20 razy 20

  Brawo!!!

  "W czasach wszechobecnej obludy mowienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" - Eric Blair

 • madera123

  Oceniono 26 razy 20

  No i jak teraz wygląda buźka pana Premiera Tuska? Jak **** zza krzaka ,ale to najpewniej wpływ amerykańskiego Radka,którego wazeliną oblewa jego amerykańska żonka.Może ona jest taką "żonką byłego premiera" jak w filmie Polańskiego "Autor widmo" ?

 • maaac

  Oceniono 26 razy 20

  Tylko odejście Tuska może uratować dobre imię PO. Proszę pokazać Panie Premierze, że w przeciwieństwie do swojego poprzednika ma pan honor.
  To nie boli fizycznie choć wymaga naprawdę dużo odwagi cywilnej przyznać się do głupoty. Ma Pan szansę jedną decyzją przejść do historii.
  No i być może i zostać kiedyś prezydentem. Bez tej decyzji odejdzie pan jak Miller w niesławie, jak Kaczyński skompromitowany.

 • grand_warszawa

  Oceniono 24 razy 20

  EUROPA vs USA - to będzie ciekawa potyczka.

  DO SZABEL !!!

 • bogpan

  Oceniono 20 razy 18

  No ale zdaniem Zdrojewskiego i Tuska tylko oni znają się na prawie. Nikt inny. Tusk do dymisji!!!!

 • kaczkazporemwzupie

  Oceniono 18 razy 18

  Niech mu teraz Wroński wytłumaczy,że został zmanipulowany:-)

 • cezbak

  Oceniono 18 razy 18

  Szacunek, są jeszcze ludzie dla których utrata twarzy coś znaczy! Gratuluję!

 • peet1906

  Oceniono 28 razy 18

  Pod zadnym pozormen nie wolno glosowac na prawicowe partie europejskie. Dotyczy to rowniez PiS i sukcesu POlskiej Prezydencji - ACTA!!!!

 • radon13

  Oceniono 19 razy 17

  Protesty nie sa manipulacją ale podłaczanie się do nich PIS-u i SP to hipokryzja czystej wody. Te palanty nie miały pojęcia nad czym glosują albo tez dali sie przekupić.

 • czekos

  Oceniono 17 razy 17

  Brawo dla tego pana z honorem,mam tylko nadzieję że go teraz nie zniszczą za to.

 • abba2010

  Oceniono 26 razy 16

  GW podaje do wiadomości publicznej te sensację bo jest w ty cel! R o z ł a d o w a ć napięcie społeczne przez uderzenie się w piersi i przyznanie do winy lub jak to czyni Tusk " biorę to na siebie". Stara gierkowska szkoła, młodzieży do domu, nic się nie stało, nie było żadnego kłamstwa, ani też krętactw, demokracja ma się dobrze nad wszystkim panujemy!!!!!!!!!!!!!

 • eberl

  Oceniono 15 razy 15

  "Dymisję złożył również prof. Mieczysław Muraszkiewicz, dotychczasowy szef specjalnej rady doradczej, działającej przy MAC. Do oświadczenia, jakie rozesłał do swoich współpracowników dotarł dziennik.pl: Złożyłem na ręce Pana Ministra Michała Boniego rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady oraz członkostwa w tej Radzie. Rezygnacja jest reakcją na podpisanie przez Pana Premiera Rządu RP upoważnienie dla polskiej ambasador w Japonii do przyjęcia umowy ACTA oraz podpisanie tej umowy przez Panią Ambasador."

 • photoreporter

  Oceniono 21 razy 15

  to jest ten sukces Polskiej prezydencji??

 • odpolityczniona

  Oceniono 13 razy 13

  Tak powinno być. Jeżeli coś jest niezgodne z konstytucją to rząd powinien reagować, jeżeli polityk naruszył swoją wiarygodność to powinien sam odejść z honorem. Mam wrażenie, że nami rządzą Polacy, ale gdzieś po cichu jeszcze ktoś inny czuwa nad decyzjami rządu (nie koniecznie nasz krajan...)

 • 40_plus

  Oceniono 13 razy 13

  Nie chciał być pionkiem na szachownicy diabolicznych interesów mega-korporacji i manipulowanych przez nich polityków. To sygnał, że strefy wpływów zostały już podzielone i niewiele mamy do powiedzenia.
  Podpiszemy czy nie podpiszemy i tak zrobią co będą chcieli. Jak nie w majestacie prawa, to w jego cieniu.
  Nadzieja w tym, że skoro jest to biznes, to muszą na ten produkt znaleźć klientów. Przeciętniaki nie poczują różnicy, pozostali - "zaawansowani" - użytkownicy to nieistotny margines.

 • kuma1

  Oceniono 12 razy 12

  Demokracja ma się dobrze gdyby jej nie było ten pan z pewnością by się nie podał do dymisji.Jak zawsze ścierają się racje ale, że rozpleniło się cwaniactwo i żerowanie na innych a kryzys światowy jest też wynikiem tej maniery w finansach coś z tym trzeba zrobić.Wszystko wskazuje, że nie chodzi tu o wolności obywatelskie jednostki a o tych którzy w biznesie i polityce na niej zbijają kokosy.

 • ronin-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 11 razy 11

  On też został zmanipulowany panie Wroński ?

  On też nie rozumie prawa panie Zdrojewski ?

  On też jest szantazystą panie Tusk?

  On tez jest złodziejem i piratem panie Hołdys?

 • janan2

  Oceniono 11 razy 11

  A w tle tego wszystkiego polska prezydencja,przewodniczący jebuzek i nadpremier z podpisującym ministrem od spraw świń czy tam ryb.To jest chore.Europa okrzyknie nas najbardziej idiotycznym narodem,Ale wpadka!!!Francuz przynajmniej zachował się godnie.A u nas idą w zaparte.Postanowiliśmy i już!!!Bierzemy wzorce z Białorusi,czy faktycznie to tacy idioci.Wszystko możliwe.No bo jeśli jeden z "liderów" Europy zafundował nam w kraju cztery reformy,no to i Europie też zaszkodzi.A to wszystko w imię cudzych interesów.

 • geraldino

  Oceniono 11 razy 11

  A co na to nasi rządzący? Kłamią nam w żywe oczy, że protesty są manipulacją !!! TO teraz zobaczcie kto kogo manipuluje !!!!!! kaczoland.pl/wrzuta/1420/skandal-amerykanie-dzwonia-do-sejmu

 • hunter1111

  Oceniono 11 razy 11

  grzechem od dawna sa rozmowy z tz. ekspertami a nie uczciwa konsultacja spoleczna
  o wojsku sie rozmawia z generalami, o szpitalch z ich dyrektorami itd
  kazdy z nich najpierw zadba o siebie potem o branze
  nie polepszymy panstwa jezeli nie stworzymy mechanizmu konultacji spolecznych

 • adamowski1

  Oceniono 10 razy 10

  Chyba tylko "półgłówek" nie rozumie o co tu chodzi?,chodzi o KASĘ,dużą kasę,przecież jakieś 65-80 % praw do filmów,muzyki jest w łapach Amerykanów,de fakto internetem też oni zarządzają.
  Nikt tak nie kontroluje światowej korespondencji elektronicznej jak ich służby,chodzi po prostu o to aby Stanisław w Polsce nie mógł zrobić niczego bez ich wiedzy i aby każdy kraj który ten dokument podpisze był zobowiązany dostarczyć "Wujkowi Samowi" wszelakie dane o Stasiu,choćby ten nigdy niczego z sieci nie ściągał.Ważne że jest paragraf.

 • system77

  Oceniono 10 razy 10

  Dla tych co jeszcze nie wiedzą:
  www.internetblackout.org/usa-nie-bedzie-ratyfikowac-acta,0.html
  Tym razem jesteśmy w menu nie przy stole.

 • amanasunta

  Oceniono 12 razy 10

  Jest wakat! A Niesioł sie marnuje w komisji obrony.Do Brukseli go -:)))Spoko on WSZYSTKO podpisze i jeszcze naszczeka na Kaczora i Orbana -:)))

 • archol

  Oceniono 10 razy 10

  sacunek,
  www.internetblackout.org/usa-nie-bedzie-ratyfikowac-acta,0.html

 • kamilakarabasz

  Oceniono 16 razy 10

  Niech więc Obama wskaże jakiegoś pachołka z Tuskowej Milicji, co by mieć pewność, że interesy hamburgerów nie zostaną naruszone!

 • queserasera

  Oceniono 9 razy 9

  Jeszcze wczoraj platformiane gnojki kruszyły kopie za interesy cwaniaków zza oceanu, stając się bardziej koszerni niż pejsy. Niesiołowski, Tusk, Zdrojewski, Kidawa-Błońska, Boni, Kuźniar, Sikorski... Tępe, aroganckie debile czy zwykli abonenci jurgieltu? A może 2 w 1?

 • jg-k

  Oceniono 9 razy 9

  Ten człowiek musi mieć kasę. Nasi parlamentarzyści mają w d...e to że na nich pluje ich własne lustro. Ważna jest kasa. Mam nadzieje, że tylko do następnych wyborów.

 • birds_afterglow

  Oceniono 9 razy 9

  Podpiszcie petycję do Parlamentu Europejskiego o niepodpisywanie ACTA. Już jest 488 000 podpisów!

  www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/?rc=fb&pv=270

 • kiddynamite

  Oceniono 7 razy 7

  Tylko Arab miał jaja!?

 • ramatoulaye

  Oceniono 7 razy 7

  Pan Graś czytał ACTA i stwierdził, że ta umowa nic nie zmienia, więc chyba nie ma się czego bać?

 • jon_rambo

  Oceniono 7 razy 7

  ACTA to nic innego jak blokada informacji między internautami.

 • mieszaniec-zopola

  Oceniono 9 razy 7

  Jesli to wina PE, top byc moze odpowiedzialnosc spada na Buzka?
  Wziawszy pod uwage, ze wczesniej popsul co sie tylko dalo w Polsce - 4 reformy, nie zdziwilbym sie.

 • mille666

  Oceniono 7 razy 7

  co on tam wie... nasz Pan Premier spojrzy, zważy każde słowo i zadzwoni:

  - Yes Sir, Yes I can!

 • eberl

  Oceniono 6 razy 6

  "Dymisję złożył również prof. Mieczysław Muraszkiewicz, dotychczasowy szef specjalnej rady doradczej, działającej przy MAC. Do oświadczenia, jakie rozesłał do swoich współpracowników dotarł dziennik.pl: Złożyłem na ręce Pana Ministra Michała Boniego rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady oraz członkostwa w tej Radzie. Rezygnacja jest reakcją na podpisanie przez Pana Premiera Rządu RP upoważnienie dla polskiej ambasador w Japonii do przyjęcia umowy ACTA oraz podpisanie tej umowy przez Panią Ambasador."

 • wiheros

  Oceniono 6 razy 6

  wiedzielam od poczatku ze ten Tusk.. z tym falszywym usmieszkiem!!! to dobrego dla naszego kraju nic nie zrobi!!

 • nemecpiotr

  Oceniono 12 razy 6

  ACTA w skrócie:

  Jak ktos nie wie jak dziala ACTA to zobaczcie sobie w jaki sposob moderatorzy usuwaja NIEPORZADANE (w ich mniemaniu i w ich widzmi się i ich WLASNEJ(choc nie sa ani prawnikami ani sedziami) interpretacji umow i regulaminów serwisu) posty na forach gazeta.pl .

  Po wejsciu ACTA w taki sam sposob moderatorzy gazeta.pl(i tego typu element), beda mogli was usuwac nie tylko z forum gazeta.pl ale z SIECI poprzez kilka telefonow do waszego ISP, bez wyroku sadu , wedle ich WIDZIMISIE!

  Tego typy wolne bydlo bedzie wtedy wszedzie, daleko poza obszar ktory tego typu "wiedzacy najlepiej moderatorzy" maja do dyspozycji TERAZ!

 • shadowthrone

  Oceniono 6 razy 6

  Brawo

 • cuker1109

  Oceniono 5 razy 5

  czemu polska lize d..e usa?

 • jami100

  Oceniono 5 razy 5

  No i co teraz powie Tusk? Schowa się pod stół?

 • 2-julita

  Oceniono 5 razy 5

  wszyscy powinni tak postąpić

 • supertlumacz

  Oceniono 6 razy 4

  Niech zyje Okrągły Stół!
  Niech rozkwita oś TelAviv-Warszawa -Waszyngton!
  Niech zyje Jarosław Kaczyński, brat poległego pod Smoleńskiem w strumieniu helu Lecha, pochowanego wefług wskazań głównego rabina Dziwisza na Wawelu!

  A może ktos wie na którym kirkucie pochowana była matka Polskiego Papieża JP2? Ufundujmy godną macewę!

 • blust

  Oceniono 4 razy 4

  Rzad Tuska mial naprawde wielkie szczescie ze sprawa rozgrywa sie w zimie. Na wiosne ludzie by wyszli na ulice jak w Tunezji i w 3tyg. byloby po nich. Na jesieni Tusk by mial proces jak Mubarak.

 • partiaekspercka

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli masz już dosyć obecnych układów, i chciałbyś mieć realny wpływ na losy Naszego Udręczonego Kraju, daj nam znać! Powstaje nowa partia i nowa jakość w polityce! Napisz na biuro@partiaekspercka.pl zobacz www.partiaekspercka.pl

 • muniek1301

  Oceniono 2 razy 2

  _______________ STOP ACTA !!!_____ avaaz.org/en/eu_save_the_internet/ ____ PODPISUJEMY PETYCJĘ!!! ____

 • heederman

  Oceniono 4 razy 2

  chodzą sluchy że jak podpiszemy to cala Poska będzie mogla wyjechać doUSA bez wiz.Cala Alaska dla Polaków!!

 • pendrek_wyrzutek

  Oceniono 2 razy 2

  rezun-one: "Czyżby Polski naród lepiej rozumiał demokracje niż rządzący naszym krajem?"

  Od rozumienia demokracji ma być naród a nie władcy. Tym drugim zależy aby mieć władzę
  dla siebie a nie dzielić ją z rządzonymi. Demo-kracja - władza ludu.

 • canabissativa

  Oceniono 4 razy 2

  będziesz siedział jak nie wisiał panie Donald
  Polacy ci nie wybaczą zasrany zdrajco
  napluje ci w twarz jak cie spotkam w Sopot, a i dać w mordę mogę dać

 • ulwefa

  Oceniono 2 razy 2

  Ma jaja żabojad. Szacunek dla niego. Zapewne tego pokroju Francuzi należeli do resistance podczas wojennej zawieruchy...

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 1 raz 1

  gwiezdnych wojen cz.I
  Gilda handlowa przeforsowała swój projekt w imperium Galaktycznym

  Koniec już znamy.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX