Solidarna Polska "hakuje" stronę PiS. Zachęta do wstępowania do klubu

Na stronie kłodzkiego Prawa i Sprawiedliwości pojawiło się ogłoszenie zachęcające do wstępowania do struktur nowego ugrupowania. Informację opublikował nowy poseł Andrzej Dąbrowski, który był przewodniczącym kłodzkiego oddziału Prawa i Sprawiedliwości.
- Nowy poseł Andrzej Dąbrowski, który wstąpił do klubu Solidarna Polska a startował z list Prawa i Sprawiedliwości, znalazł dość zaskakujący sposób na werbowanie kandydatów do nowego klubu. Kłodzki poseł zamieścił po prostu na stronie internetowej regionalnego klubu Prawa i Sprawiedliwości ogłoszenie o naborze do klubu Solidarnej Polski - napisał na Alert24 "kristoff".

Andrzej Dąbrowski dostał się do Sejmu za Bogdana Święczkowskiego, któremu marszałek Schetyna wygasił mandat.

"Solidarna Polska" werbuje

Nowy klub zaczął budować swoje struktury kilka dni temu. Jak pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita", ziobryści, którzy zostali usunięci z PiS, tworzą struktury nowej partii. Zaczynają od klubów w sejmikach wojewódzkich i radach miast. "Rzeczpospolita" pisze, że zwolenników nowego ugrupowania przybywa między innymi w Małopolsce, na Opolszczyźnie, Podlasiu i w Radomiu. Na oficjalnym blogu " Solidarnej Polski" pojawiły się adresy mailowe, na które powinni pisać chętni do wstąpienia do "Klubów Solidarnej Polski"

Więcej o:
Komentarze (59)
Solidarna Polska "hakuje" stronę PiS. Zachęta do wstępowania do klubu
Zaloguj się
 • 28plk7b

  Oceniono 12 razy 12

  Wataha by przezyć podzieliła się i zaczyna walkę na śmierć i życie.Wyliniały samiec Jarosław bez szans z młodym hitlerkiem.

 • wuj1234

  Oceniono 10 razy 10

  Następni cwaniacy chcą się dorobić bo niedługo skończy się kadencja do parlamentu europejskiego. Szukają naiwnych.

 • bnch

  Oceniono 9 razy 9

  Jak pokazuje historia Mieńszewicy ostatecznie dostają łupnia, od Bolszewików. Najbliższe tygodnie wyklarują, kto z dwójki Ziobro, czy Kaczyński będzie Leninem.

 • jurek4491

  Oceniono 8 razy 8

  PiSdzielce pozagryzajcie się.

 • konigin

  Oceniono 7 razy 7

  Wataha walczy ze soba bez pardonu i honoru. Teraz jeszcze lepiej widac jaki szajs lgnal do prezesa.

 • m8ts

  Oceniono 7 razy 7

  Na podkładaniu świni to oni się znają. Żal tylko biednego prezesika, niedawni potakiwacze obsrywają mu obejście przed chałupą.

 • fakiba

  Oceniono 7 razy 7

  W tej formacji hak to podstawa

 • dyskootantka

  Oceniono 5 razy 5

  I Kurski i Ziobro są za młodzi na emeryturę, a kadencja PE chyba jakoś niedługo się skończy. Wyrzuceni z PiS muszą albo założyć nową partię, żeby do kolejnych wyborów się umocniła, albo szukać uczciwej pracy w swoim zawodzie. Ale tego chyba nie potrafią.

 • judas1

  Oceniono 5 razy 5

  Prezes go roszarpie.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX