Marki na Facebooku? Klikamy "Lubię to", ale nie pamiętamy komu

Tylko 18 proc. użytkowników Facebooka jest w stanie wskazać ostatnią polubioną przez siebie markę. Według badania Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych, ponad połowa użytkowników nie potrafi sobie jej przypomnieć, a jedna trzecia w ogóle nie klika ''Lubię to!'' na profilach produktów czy usług.


Igrzyska za nami, a w Sejmie wakacje. Zobacz, co od wyborów zrobili poszczególni posłowie >>

Więcej infografik znajdziesz na naszym profilu facebookowym >>

Komentarze (20)
Marki na Facebooku? Klikamy "Lubię to", ale nie pamiętamy komu
Zaloguj się
 • felucjan

  Oceniono 24 razy 24

  Lubię "Nike", ale noszę dres "Adasia" bo koledzy też. Lubię Pizza Hut, ale jem hamburgery bo są dobre i tanie. Lubię piwo "Lech", ale piję sikacza z Biedronki, bo mnie nie stać. Jestem polskim kibicem, kocham mój klub, ale w TV oglądam tylko Barcę.

  To przykład jak mogą lajki mówić o upodobaniach.

 • a0g

  Oceniono 15 razy 13

  Fajny tekst, kliknąłem 'Lubię to"

 • joymachine

  Oceniono 7 razy 7

  fejsbuk to puste lajki... ale idioci nadal myślą że każdy lajk to klient...

 • kloceklego

  Oceniono 11 razy 7

  czasami patrzę na profile ludzi i ze zdziwieniem stwierdzam, że rzeczywistość wirtualna ich ogłupia. niektórzy mają po kilka tysięcy pozycji w "lubię to". klikając w "lubię to" wydaje im się, że w czymś uczestniczą. uczestnictwo jednak kończy się po kliknięciu tego przycisku, bo przecież zaraz trzeba kliknąć inne. dobrym przykładem była lansowana na wszelkich serwisach gazety akcja: "Zjedz u Gesslera - nie zapłać" - tutaj link - www.facebook.com/events/336173686468405/

  więc po "akcji" ktoś zapytał: "no i jak było? O ile w ogóle cokolwiek było?", a odpowiedź brzmiała: "Nic nie było...tylko ochroniarze od 11.00... Ludziom zabrakło jaj, odwagi.... Szkoda, że to tylko tak się skończyło... gadanie- małe czyny..."

  wielkie narodowe zrywy na fejsbókó

 • ulanzalasem

  Oceniono 15 razy 7

  FB po to powstał, to największy portal reklamowy, a raczej spamowy, ma zarabiać na tym że jest wielki i dociera do ogromniej liczy frajerów, ups klientów :D

 • java77

  Oceniono 7 razy 5

  ja tam nic nie klikam:) Bo mnie tam nie ma i nie bylo:)

 • wuetend

  Oceniono 3 razy 3

  A co w tym dziwnego? Fejsbók przeca promuje powierzchowność.

  Come2PL.blogspot.com

 • pan_zer_faust

  Oceniono 17 razy 3

  Podobno konta na fejsbuku ma ok. miliard ludzi. Trochę mnie to dziwi, ponieważ jestem zwolennikiem teorii głoszącej, że na świecie +/- 95% ludzkiej populacji stanowią idioci. Co zatem z brakującymi miliardami - nie mają połączenia z siecią???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX