Napadli na bank i uciekli na rowerach. Poznajesz? [WIDEO]

Policjanci z Częstochowy publikują nagranie monitoringu, na którym widać dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank. Po zabraniu pieniędzy uciekli na rowerach.
Do napadu doszło 29 sierpnia 2011 r. około godziny 12.00, w dzielnicy Tysiąclecie. Dwaj mężczyźni zagrozili obsłudze przedmiotem przypominającym broń, a następnie ukradli znajdującą się w banku gotówkę. Po napadzie odjechali na rowerach w kierunku ulicy Szajnowicza - Iwanowa.

Policja publikuje nagranie z kamery przed bankiem, na którym widać napastników. Niestety zarejestrowana została twarz tylko jednego z nich i to niewyraźnie. Bankowa kamera miała bardzo słabą rozdzielczość.

Jeśli ktoś rozpozna napastnika policja prosi go o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, lub z najbliższą jednostką policji.

Więcej o:
Komentarze (30)
Napadli na bank i uciekli na rowerach. Poznajesz? [WIDEO]
Zaloguj się
 • ostoja75

  Oceniono 2 razy 2

  W Polsce jeżdzi sie rowerem i wszystkim co ma napęd. Na rowerze to rusycyzm. Ruscy jeżdżą na wszystkim - na samolocie, na samochodzie, na koniu, na statku, a u nas - na dupie, na nartach, na wrotkach...

 • baby1

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki kraj, taki napad i taka kamera.

 • stan-1

  Oceniono 2 razy 2

  "Bankowa kamera miała bardzo słabą rozdzielczość."

  Dobre.
  teraz policja może ścigać na rowerach.

 • dziadekjam

  Oceniono 2 razy 2

  Jednak z tym obwinianiem cyklistów jest coś na rzeczy.:-(

 • normalny_online

  Oceniono 1 raz 1

  jkal.....kolejne wielkie osiągnięcie żondu ......

  osiagniecie kogo..??????..hahahahah , co to za glab tu pisze..

 • honorowy1940

  Oceniono 1 raz 1

  "Policja publikuje nagranie z kamery przed bankiem, na którym widać napastników. Niestety zarejestrowana została twarz tylko jednego z nich i to niewyraźnie. Bankowa kamera miała bardzo słabą rozdzielczość."

  PO PROSTU SIĘ UŚMIAŁEM JAK CHOLERA!!!!

  Moja kamera Full Hd do Skypa kosztowała 350zł x 10 sztuk , do tego niech będzie serwer koszt 8000 zł - nie wiem suma summarum niech będzie całość 15 tyś (liczę już z montażem kablami, uchwytami ) i mamy to na XXX lat i zdjęcia przestępców mogą być jak do dowodu - i jaki to jest koszt dla firmy?! Ale głupota polaczków i ich oszczędność tam gdzie nie trzeba nie zna granic.

 • lasaron

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego w bankach są tak prymitywne kamery ?

 • stanislawolek

  Oceniono 1 raz 1

  ...podobny do kurskiego ...

 • ostoja75

  Oceniono 1 raz 1

  ...i taka jest geneza słowa ROWER.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX