Figurski i Wojewódzki zdjęci z anteny. Czy to słuszna decyzja? [WASZYM ZDANIEM]

Radio Eska Rock podjęło decyzję o zdjęciu z anteny programu "Poranny WF", prowadzonego przez Michała Figurskiego i Kubę Wojewódzkiego. Czy to słuszna decyzja? Zagłosujcie w naszej sondzie.
Czy to dobrze, że "Poranny WF" został zdjęty z anteny? Kliknij i zagłosuj

Decyzja o odwołaniu za żart o Ukrainkach programu Figurskiego i Wojewódzkiego wzbudziła emocje czytelników. Pod naszym tekstem pojawiło się ponad 350 komentarzy. Bardzo różnych.

Figurski do Sejmu, Wojewódzki do Senatu [BLOG Gadzinowskiego]

"Wojewódzki i Figurski robią dużo dobrego, wyśmiewając polską głupotę, ksenofobię, homofobię, rasizm i cały ten kato-ojczyźniany syf. Ich krytycy mają bardzo niską inteligencję, jak widać. Zero zastanowienia się - pisał "kadykianus".

"Do każdego kretynizmu można dorobić ideologię" - komentował jego wpis "herrporcupine".

Polska jasna przegrała dziś z ciemnogrodem [BLOG Foros]

"Ja rozumiem 'co autor miał na myśli', tylko sposób niekoniecznie był udany. Wbijać komuś szpilę, to nie jest łatwa czynność, szczególnie jak obiekt jest dość delikatny. Tym razem panowie W.F. wypadli za bandę i to bardzo. Jeszcze na dodatek ten gwałt - idiotyczne. Nie mówcie panowie, że bliżej wam do Gombrowicza czy Mrożka, bo to już jest nadużycie - stwierdziła "jackie53".

Eska ukarała sama siebie. Wyrzuciła dwie znoszące złote jaja kury

"Bardzo dobrze, że zdjęto ten program. Tym pożal się Boże prezenterom wydaje się, że można żyć z poniżania ludzi. Nie rozumieją, czym jest satyra i dowcip. To, co oni robią, to głupie i infantylne gadanie. I jeszcze w idiotyczny sposób się tłumaczą. - napisał "nicekilele".

"Szkoda, bo dla tych panów słuchałam Eski" - pisze "jadwisia9".

A co Wy sądzicie? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie. Czy to dobrze, że "Poranny WF" został zdjęty z anteny?

Komentarze (167)
Figurski i Wojewódzki zdjęci z anteny. Czy to słuszna decyzja? [WASZYM ZDANIEM]
Zaloguj się
 • kiki_wolomin

  Oceniono 56 razy 32

  Wreszcie, doczekałam się :). Słuchałam tej stacji dla muzyki ... i przełączałam tylko na inną stację w czasie porannego wf. Poziom tego programu był delikatnie mówiąc słaby. Dowcipy nawet nie proste, a prostackie. Ich żarty wywoływały nie śmiech, a obleśny rechot. Wyszukiwanie ofiar które nie mogły lub nie chciały brać udziału w żartach na poziomie więziennym. Co śmiesznego jest w wykonaniu telefonu do żeńskiego klasztoru i naśmiewanie się na antenie z siostry zakonnej, która nie rozumie nowomowy prezentowanej przez panów WF. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że obaj panowie wrócą. Jeśli nie tu to gdzie indziej ... chamstwo i prostactwo wciąż zbyt dobrze się sprzedaje.

 • srool

  Oceniono 38 razy 22

  Z chamstwem trzeba walczyć ! bez oglądanie się na polityków ,to nie są wzorce dla nas ,,,

 • sorkom

  Oceniono 38 razy 20

  Przez tych dwóch pajacy przestałem tę stację słuchać. Ich chamskie żarty i odzywki powodowały u mnie obrzydzenie. Programy tv z ich udziałem również ignorowałem. Mam nadzieję, że ich czas już się skończył, bo nie wystawiali sobie i swojemu szefostwu dobrej opinii. Bo podobno jaki kram taki pan.

 • czesu4f

  Oceniono 62 razy 20

  Wyjdzie tylko rozgłośni na dobre. Najwyższa pora żeby tych dwóch imbecyli pogonili.

 • ztaras10

  Oceniono 31 razy 19

  Te dwa pajace aspirują na miano satyryków,a są to tylko bezczelne i prymitywne chamy!!!

 • aug66

  Oceniono 17 razy 13

  przepraszam a kto to jest Pan W i Pan F o co tyle hałasu, dwóch panów zostało odciętych od zarabiania niezłej kasy za bredzenie na antenie. Czy ktoś robi ankietę jak wyrzucili Pana Gienka i Józka bo zachowywali się niewłaściwie np wobec klientów firmy nie słyszałem o takich przypadkach.
  Jeżeli Panowie W i F złamali prawo to ich za to ukarać. Jeżeli Esce Rock opłaca się ich zatrudniać bo reklamy w czasie WF-u są trzy razy droższe bo słucha tego cała Polska to niech dalej pracują. Jeżeli słucha tego gawiedź w całej Polsce bo są zafascynowani osobowością W i F to niech słuchają, żyjemy w wolnym kraju. Jeżeli ludzie nie chcieliby słuchać żenujących tekstów na poziomie ośmioklasisty to by tego słuchali a W i F nie pracowaliby w Esce. Nie jest winą W i F , że wychowaliśmy pokolenie naszoklasistów, facebookowców i co tam jeszcze, którzy nie potrafią zrozumieć co do nich mówi albo pisze średnio wykształcony człowiek posługujący się językiem polskim. Czym różni się poranny WF od Faktu pokazującego "gwiazdy w rozkroku" " rozwody i wzwody celebrytów. Mamy takich satyryków jakie sobie wychowaliśmy pokolenie. Kiedyś nikt nie robił problemu z tego, że połowa kraju nie rozumiała żartów w 60 minutach na godzinę, czy w powtórce z rozrywki a program coś wnosił był na poziomie. WF nic nie wnosi, nie jest na żadnym poziomie ale jest przaśny i nie trzeba tłumaczyć o co chodzi. Panowie W i F znaleźli się na rynku i do póki to ktoś kupuje ten średniej świeżości produkt o wątpliwej jakości to niech go sprzedają.
  Tylko niestety Panowie WF nie róbcie z siebie pokrzywdzonych obrońców wolnego słowa, nie róbcie z siebie intelektualistów bo po prostu nimi nie jesteście i nie będziecie. Jesteście produktem wolnego rynku jak pasztet czy kiełbasa wyprodukowana dla Biedronki. Jeżeli zatruliście konsumentów to albo wycofajcie produkt z rynku albo niech to będzie prawdziwa kiełbasa czy pasztet. A wy wszyscy piszący spokojnie pamiętajcie żyjemy wbrew opinią w wolnym kraju i dopóki ktoś ma ochotę jeść i kupować nieświeży i wątpliwej jakości pasztet po którym ma sraczkę do tego czasu pasztet będzie w sprzedaży.

 • piiio

  Oceniono 18 razy 12

  przerwa wakacyjnajest, polecieli sobie na cieple wyspy, a zdjecie z anteny to sciema

 • tomesio

  Oceniono 23 razy 11

  Słusznie.
  Są obrazą dla kulturalnych i normalnych ludzi - bo co oni promują?
  Chyba to, że chamom lepiej w życiu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX